forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Casnicia mea se destrama... (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/casnicia-mea-se-destrama-5551.html)

sashy 05 aug 2010 08:35:06

Re: Casnicia mea se destrama...
 
Hello Blondi!>:D< Am intrat repejor dar uite ca citesc numai vesti bune. Ma bucur . Te pup si intru mai pe seara la povesti . Papa>:D<

Poofy Girl 08 aug 2010 19:50:17

Re: Casnicia mea se destrama...
 
Blondişor, ce-ai mai făcut??

blondi 09 aug 2010 08:41:51

Re: Casnicia mea se destrama...
 
te astept sashy >:D<

ce sa fac poofy :D obosita un picut. zilele astea ne plimbam in continuu. de la munca plecam direct in oras si ajungem acasa pe la 12 noaptea :D pana mai facem 'altceva' :)) se face 1.130 :D

dar oricat de mult am umbla crede-ma ca nu ma simt obosita ca atunci cand mergeam direct acasa,mancam si ma intindeam.adormeam aproape instantaneu.probabil si din cauza plictiselii :)

nathusyk 09 aug 2010 08:47:23

Re: Casnicia mea se destrama...
 
ma bucur pebtru tine blondi, ca lucrurile au luat-o pe un fagas bun. dar fii tare si hotarita inca nu-i da drumul din lesa. tine-l inca in priza. el trebuie sa inteleaga si sa se deprinda cu o asa viata si nu cu alta, ca cea de dinainte. pupici

blondi 09 aug 2010 08:51:27

Re: Casnicia mea se destrama...
 
naty, m-am ambitionat f mult :D sunt hotarata...si in privinta sotului, si in privinta slabitului. sa imi editez profilul, ca am mai slabit jumate de kg :D >:D<

nathusyk 10 aug 2010 09:59:30

Re: Casnicia mea se destrama...
 
bravo si te felicit. eu tot m-am ambitionat sa imi ating toate targeturile propuse, si in ale slabitului si afamilieie si in genere vreau sa am o viata mai vesela, asa incit sa nu imi para rau pentru timpul perdut in zadar, mai incolo.

blondi 10 aug 2010 10:21:21

Re: Casnicia mea se destrama...
 
felicitari naty >:D< ai slabit 7.5, esti puternica :x

onetotilia 10 aug 2010 12:29:35

Re: Casnicia mea se destrama...
 
blondi acum am terminat de citit jurnalul tau... sunt impresionata, iubitul meu se joaca de 2-3 ori pe sapt cate o ora.. cand are mai mult timp liber sau vrea sa se relaxeze... si mi se pare foarte mult.... acum imi dau seama ca sunt o norocoasa.... :) iti multumesc ca ai impartasit povestea ta ...

te felicit pentru rabdare, sper sa merite ca ai incercat si rabdat atat... sper sa nu fie doar speriat din cauza divortului...

nathusyk 12 aug 2010 22:02:23

Re: Casnicia mea se destrama...
 
Citat:

Anterior postat de blondi (Post 283610)
felicitari naty >:D< ai slabit 7.5, esti puternica :x

,
ms, dar mai am mult de lucru. mai am kg de dat jos, si ca la urma cred ca va fi cel mai greu, fiindca deja nu mai vreau sa tin o dieta foarte stricta ca mi s-au dus de tot sinii si mi s-au lasat:((:-s. iar pe abdomen, pe coapse si gambe inca e o gramada de grasime si celulita. asa ca mai am de lucru, cu toate ca sunt multumita de rezultate si pentru moment:P

nathusyk 12 aug 2010 22:02:58

Re: Casnicia mea se destrama...
 
p.s. la tine ce se mai aude...


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:00:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO