forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Ce culoare la par m-ar prinde bine? (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/culoare-par-m-ar-prinde-bine-2698.html)

mvthebest 25 aug 2010 21:37:11

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 302482)
Mira, scuze ca ma bag in subiectul deschis de tine, dar am zis sa nu mai deschid altul... ca nu are rost:P
vroiam sa am mai multe pareri. ca pana acum numai a lui Anqutz si a lui mama o am.
deci, ce ziceti? sa ma vopsesc satena? e culoarea mea naturala. :) si m-am saturat sa ma tot vopsesc. de 7 ani nu mai am culoarea mea naturala..dar daca stau bine sa ma gandesc sunt 7 ani jumate ca am decolorat putin prima data.
am fost blonda deschis, inchis... satena cu suvite, roscata(o gramada de nuante), negru la fel...etc.
si as vrea sa pun punct ca m-am saturat. mi-e frica sa nu raman cheala. si asa am putin par:-s
deci, voi ce zicetti? mi-ar sta bine? mi-e frica sa nu imi para rau...ca mie imi place sa schimb mereu.:D

Si pe mine ma bate gandul sa ma fac ciocolatie sau santen inchis.:)
Hmm nu ne pui si noua poze cum erai blonda sau satena plz. :)

andra_aly 25 aug 2010 21:38:28

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 302516)


Si pe mine ma bate gandul sa ma fac ciocolatie sau santen inchis.:)
Hmm nu ne pui si noua cum erai blonda saj satena plz. :)

:)) pai blonda ... trebuie sa am poza. am si pus intr-o zi de a vaziut-o ali. dar nu prea am multe ... decat pe hartie fotografica...
stai ca pun ce am... dar trebuie sa astepti putin:) :)

mvthebest 25 aug 2010 21:40:02

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 302522)

:)) pai blonda ... trebuie sa am poza. am si pus intr-o zi de a vaziut-o ali. dar nu prea am multe ... decat pe hartie fotografica...
stai ca pun ce am... dar trebuie sa astepti putin:) :)

Astept:)
Eu nu am vazut poza:-s. Si mai multe poze,cand erai vopsita diferit,sa ma orientez si eu;)).

andra_aly 25 aug 2010 21:43:01

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 302525)


Astept:)
Eu nu am vazut poza:-s. Si mai multe poze,cand erai vopsita diferit,sa ma orientez si eu;)).

uite aici 2: http://forum.slabute.ro/discutii-div...tml#post229995

mvthebest 25 aug 2010 21:56:12

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 302530)

Ce par lung aveai :) Blondul parca te face copilaroasa,sau defapt erai mai micuta si de aia cred ca mi se pare. :)
Te prinde bine orice culoare,esti o norocoasa:x

andra_aly 25 aug 2010 21:57:26

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
2 ataşament(e)
Am gasit ceva cu un saten. bine ca e un negru decolorat. :-/
Ataşament 4988Ataşament 4989

andra_aly 25 aug 2010 21:58:40

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 302550)


Ce par lung aveai :) Blondul parca te face copilaroasa,sau defapt erai mai micuta si de aia cred ca mi se pare. :)
Te prinde bine orice culoare,esti o norocoasa:x

pai acolo aveam 14 ani;;) multumesc. mie imi place negru si roscat:x dar din pacate trebuie sa am grija de par daca nu vreau sa raman fara:-s

mvthebest 25 aug 2010 22:07:20

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
1 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 302559)

pai acolo aveam 14 ani;;) multumesc. mie imi place negru si roscat:x dar din pacate trebuie sa am grija de par daca nu vreau sa raman fara:-s

Yuuy 14anisori>:D<
Pe cuvant ca te prinde bine oricum.
Eu cred ca brunetul este cel mai comod ca sa spun asa;))
Roscatul este tare frumos,dar trebuie vopsit mai des,pentru ca dupa ce face o culoare urata:-s

Brunetul iti pune in evidenta ochii. Dar si saten,culoare ta sunt sigura ca te v-a prinde super.
Dar de pe brunet vopsit nu prea poti sa faci nimic.

Eu acum sunt brunet natural. Mi-as fi dorit sa am si eu un santen natural :( Ataşament 4990

andra_aly 25 aug 2010 22:10:56

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 302571)


Yuuy 14anisori>:D<
Pe cuvant ca te prinde bine oricum.
Eu cred ca brunetul este cel mai comod ca sa spun asa;))
Roscatul este tare frumos,dar trebuie vopsit mai des,pentru ca dupa ce face o culoare urata:-s

Brunetul iti pune in evidenta ochii. Dar si saten,culoare ta sunt sigura ca te v-a prinde super.
Dar de pe brunet vopsit nu prea poti sa faci nimic.

Eu acum sunt brunet natural. Mi-as fi dorit sa am si eu un santen natural :( Ataşament 4990

Imi place cum iti sta culoarea ta:x si sincer e si mai practic asa... pai nu trebuie sa tot stai sa te vopsesti. de aia vreau sa ma fac culoarea mea. acum nu imi ramane decat sa merg la coafor sa vb cu ala si sa stabilim ce si cum. cred ca pe saptamana viitoare. sa vedemdaca nu ma razgandesc:))

mvthebest 25 aug 2010 22:42:58

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 302578)

Imi place cum iti sta culoarea ta:x si sincer e si mai practic asa... pai nu trebuie sa tot stai sa te vopsesti. de aia vreau sa ma fac culoarea mea. acum nu imi ramane decat sa merg la coafor sa vb cu ala si sa stabilim ce si cum. cred ca pe saptamana viitoare. sa vedemdaca nu ma razgandesc:))

Dar de ce nu lasi sa-ti creasca treptat culoarea ta naturala.
Pe brunet sa-ti pui alta culoare poti deteriora tot parul.:-s
Eu cand am avut roscatul mi-am cama ars parul. Trebuia sa ma vopsesc f des:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:58:21.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO