forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Dupa ce ai slabit sotul/iubitul te-a vazut mai atragatoare? (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/dupa-ai-slabit-sotul-iubitul-te-vazut-mai-atragatoare-6663.html)

mvthebest 12 oct 2010 19:10:27

Dupa ce ai slabit sotul/iubitul te-a vazut mai atragatoare?
 
Stiu ca nu kg fac omul ci atitudinea,dar dupa ce a-ti slabit v-a privit partenerul de viata cu alti ochi?mai atragatoare,sexy etc?:>

deadcountess 12 oct 2010 20:39:08

Re: Dupa ce ai slabit sotul/iubitul te-a vazut mai atragatoare?
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 363238)
Stiu ca nu kg fac omul ci atitudinea,dar dupa ce a-ti slabit v-a privit partenerul de viata cu alti ochi?mai atragatoare,sexy etc?:>

Mie mi se pare ca barbatii nu au simtul detaliului prea dezvoltat :)) proabil ca obserava doar la cele care slabesc mult. Eu am avut si 43, si 50 si 48 si al meu zice "pai nu tot asa ai aratat de cand te stiu?" :))

LicuriciColorat 12 oct 2010 21:06:14

Re: Dupa ce ai slabit sotul/iubitul te-a vazut mai atragatoare?
 
faina intrebare Mira
la mine e vorba de atitudine,cand eram mai grasa ma vedeam si urata si plina de defecte:)),aveam o parere groaznica despre mine si nu credeam cand un baiat ma baga in seama ziceam ca face misto,desi erau unii care chiar ma placeau
de cand am slabit atitudinea mea e alta,sunt mai sexy in ochii mei in primu rand,chiar daca mai am mult de slabit eu ma vad frumoasa,ma vad cu forme si se observa si in relatiile mele cu baietii:D,am observat asta in club,la sala,la scoala,pe strada:D

Sabine_28 12 oct 2010 21:10:04

Re: Dupa ce ai slabit sotul/iubitul te-a vazut mai atragatoare?
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 363349)
Mie mi se pare ca barbatii nu au simtul detaliului prea dezvoltat :)) proabil ca obserava doar la cele care slabesc mult. Eu am avut si 43, si 50 si 48 si al meu zice "pai nu tot asa ai aratat de cand te stiu?" :))

Exact, asa mi s-a zis si mie : Oricum n-aveai nevoie sa slabesti, in conditiile in care aveam cu 10-12 kg mai mult decat acum:))

deadcountess 12 oct 2010 21:15:15

Re: Dupa ce ai slabit sotul/iubitul te-a vazut mai atragatoare?
 
Citat:

Anterior postat de Sabine_28 (Post 363420)
Exact, asa mi s-a zis si mie : Oricum n-aveai nevoie sa slabesti, in conditiile in care aveam cu 10-12 kg mai mult decat acum:))

Cred ca au ei o problema cu nuantele in general. Si cand ma vopsesc zice "nu tot asa era si inainte?" "ba da, dar erau vreo doi cm de radacini blonde :)) " "nu se observau"

sunshine 12 oct 2010 22:31:03

Re: Dupa ce ai slabit sotul/iubitul te-a vazut mai atragatoare?
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 363431)
Cred ca au ei o problema cu nuantele in general. Si cand ma vopsesc zice "nu tot asa era si inainte?" "ba da, dar erau vreo doi cm de radacini blonde :)) " "nu se observau"

Ai dreptate:)) asa zice si al meu " iar vrei sa te vopsesc aceeasi culoare pe care o ai deja?" :)) si de fapt e ciocolatiu:))

anqutz 12 oct 2010 22:38:39

Re: Dupa ce ai slabit sotul/iubitul te-a vazut mai atragatoare?
 
Tot timpul mi-a zis ca sunt frumoasa si ca arat bine chiar si cand aveam ditai burta. :)) Dar acum ii place mai mult de mine, se vede pe el. Si eu am mai multa incredere in mine si ma apreciez mai bine. :) Stiu sigur ca lui ii plac si mai mult picioarele acum pt ca se vad mai bine muschii si ii si place sigur ca am talie si nu mai am burta aia. Iar eu ma simt mai sexy cand sunt in fata lui.

ali_lumi 12 oct 2010 23:28:00

Re: Dupa ce ai slabit sotul/iubitul te-a vazut mai atragatoare?
 
El si 100 de kg mi-ar fi spus ca sunt frumoasa.
Tin minte odata am avut un herpesoi imens :)) la gura , dar imensssssss, de mi era frica sa ma uit in oglinda mie insumi, imi spunea ca sunt frumoasa, si ma pupa si nu avea nici un stres, si eu ma vedea , chiar eram defapt oribilaa, imi astupase toata gura acel herpes imens :))
Asa ca dupa ce am slabit , bineneteles ca ii place ce are alaturi , dar mi-a spus ca 1-2 kg nu mi-ar strica :)

mvthebest 13 oct 2010 22:16:19

Re: Dupa ce ai slabit sotul/iubitul te-a vazut mai atragatoare?
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 363349)
Mie mi se pare ca barbatii nu au simtul detaliului prea dezvoltat :)) proabil ca obserava doar la cele care slabesc mult. Eu am avut si 43, si 50 si 48 si al meu zice "pai nu tot asa ai aratat de cand te stiu?" :))

Citat:

Anterior postat de Sabine_28 (Post 363420)
Exact, asa mi s-a zis si mie : Oricum n-aveai nevoie sa slabesti, in conditiile in care aveam cu 10-12 kg mai mult decat acum:))

Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 363606)

Ai dreptate:)) asa zice si al meu " iar vrei sa te vopsesc aceeasi culoare pe care o ai deja?" :)) si de fapt e ciocolatiu:))

Poate pentru ca barbatii in general nu observa micile amanunte.

mvthebest 13 oct 2010 22:24:08

Re: Dupa ce ai slabit sotul/iubitul te-a vazut mai atragatoare?
 
Ma refeream daca nu a-ti vazut vre-o scanteie mai adanga in ochi lui, cand sunteti in costumul Evei in fata lui. Daca va vede in noua silueta mai ,,apetisanta''.
Kg in plus nu fac un corp chiar placut ochiului.


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:10:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO