forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Incaltamintea preferata (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/incaltamintea-preferata-3259.html)

deadcountess 14 iul 2010 10:04:15

Re: Incaltamintea preferata
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 253044)
Nu cred. am dat numai 6 euro pe ele:)) iti dai seama. era ultimele perechi. 39 si 41.
dar nu scrie made in... nimic:-/
dar si daca nu sunt de firma, imi plac ca sunt comode-pentru problemele mele :(

Ale mele au fost vreo 90 de euro, nu am nici un fix cu sandale de firma, dar numai la ceva magazin italienesc gasesc 35. Norvegienii poarta/fabrica/importa doar de la 37 in sus x-(
Merg foarte bine cu ele, imi vine sa le port si pe ploaie :x

andra_aly 14 iul 2010 10:27:46

Re: Incaltamintea preferata
 
Eu am zis sa le iau sa le port asa mai de toata ziua. dar sa vedem daca ma incumet sa plec de acasa cu ele. ca m-am obisnuit tot c talpa joasa. bine, si din cauza durerilor:(
oricum sunt comode:)

deadcountess 14 iul 2010 10:33:04

Re: Incaltamintea preferata
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 253296)
Eu am zis sa le iau sa le port asa mai de toata ziua. dar sa vedem daca ma incumet sa plec de acasa cu ele. ca m-am obisnuit tot c talpa joasa. bine, si din cauza durerilor:(
oricum sunt comode:)

Colectia mea de sandale e de-a dreptul plictisitoare. Toate au exact aceeasi talpa (ca si cele pe care ni le-am cumparat amandoua), doar baretele difera.
Cred ca poti incerca cu incredere sa iesi cu ele din casa. Eu pot merge cu ele ore intregi fara sa am dureri, in schimb pe tocuri cui nu rezist mai mult de 5-10 minute.

andra_aly 15 iul 2010 22:31:42

Re: Incaltamintea preferata
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 253318)
Colectia mea de sandale e de-a dreptul plictisitoare. Toate au exact aceeasi talpa (ca si cele pe care ni le-am cumparat amandoua), doar baretele difera.
Cred ca poti incerca cu incredere sa iesi cu ele din casa. Eu pot merge cu ele ore intregi fara sa am dureri, in schimb pe tocuri cui nu rezist mai mult de 5-10 minute.

Eu am o pereche cu talpa asa. dar ma dor picioarele de mor. poate ca din cauza ca in fata sunt mai joase decat in spate:-/ cert e ca nu pot iesii asa pe strada#:-s
eu cu tocuri in oras nu ies. :( nu imi permit asa ceva. doar nu vreau sa mor apoi de dureri:-s

deadcountess 16 iul 2010 08:33:58

Re: Incaltamintea preferata
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 255949)
Eu am o pereche cu talpa asa. dar ma dor picioarele de mor. poate ca din cauza ca in fata sunt mai joase decat in spate:-/ cert e ca nu pot iesii asa pe strada#:-s
eu cu tocuri in oras nu ies. :( nu imi permit asa ceva. doar nu vreau sa mor apoi de dureri:-s

Poate celelate au talpa mai tare :-/ eu am avut unele cu acelasi format de talpa dar din ceva material tare si ma dureau picioarele de la ele, le-am si aruncat.
Cu tocuri pe strada nici vorba, nu-s masochista, doar asa pana la masina, cand merg la o nunta, si acolo stau numai pe scaun.

andra_aly 16 iul 2010 09:28:00

Re: Incaltamintea preferata
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 256105)
Poate celelate au talpa mai tare :-/ eu am avut unele cu acelasi format de talpa dar din ceva material tare si ma dureau picioarele de la ele, le-am si aruncat.
Cu tocuri pe strada nici vorba, nu-s masochista, doar asa pana la masina, cand merg la o nunta, si acolo stau numai pe scaun.

Posibil:-/Asa si eu;)) dar oricum mi-ar place cateodata ceva mai elegant. din pacate nu imi permit. si asa ajung seara cu dureri insuportabile de picioare. apai sa mai imi iau si tocuri:-s#:-s

deadcountess 16 iul 2010 09:46:47

Re: Incaltamintea preferata
 
Unii din astia am vrut sa-mi iau zilele trecute dar m-am gandit ca n-are rost, ca mai mult o sa stau sa ma uit la ei ca n-o sa-i pot purta :(http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:6...-toe-pumps.jpg Vorba sotului poti sa ti-i iei si numai sa te foiesti un pic cu ei prin casa ca-s sexi :))

ali_lumi 16 iul 2010 09:55:38

Re: Incaltamintea preferata
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 256305)
Unii din astia am vrut sa-mi iau zilele trecute dar m-am gandit ca n-are rost, ca mai mult o sa stau sa ma uit la ei ca n-o sa-i pot purta :(http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:6...-toe-pumps.jpg Vorba sotului poti sa ti-i iei si numai sa te foiesti un pic cu ei prin casa ca-s sexi :))

Interesanti :>
trebuia sa i ei , mai incingeai atmosfera din cand in cand :>

deadcountess 16 iul 2010 09:58:41

Re: Incaltamintea preferata
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 256324)
Interesanti :>
trebuia sa i ei , mai incingeai atmosfera din cand in cand :>

Ma duc maine in oras, sigur ii gasesc ca aici nu prea se vand numerele mici. Ar fi cazul ca asa mi-au ramas in cap, si chiar mi-a parut rau ca nu i-am luat.

andra_aly 17 iul 2010 07:25:30

Re: Incaltamintea preferata
 
;)) buna ideea sotului. mai defilezi prin casa:P
of, nasol cu problemele astea ale noastre:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:37:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO