forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Incaltamintea preferata (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/incaltamintea-preferata-3259.html)

Slabuta 25 mar 2010 20:48:10

Incaltamintea preferata
 
Slabutelor, ce incaltaminte folositi mai des, sau care va place mai mult? :)

Eu de exemplu ador pantofii cu toc, nu prea imi plac balerinii, dar ii mai port cand am mult drum de facut. :)
Imi plac cizmele cu toc, deci, tot ce e cu toc :D

Voi?

ali_lumi 25 mar 2010 21:00:00

Re: Incaltamintea preferata
 
Hmmm... Mi-e imi place sa port tocuri , cizmele cu toc in special, vara sandale cu toc, si cu talpa joasa ,pantofii cu toc, nici balerinii nu`i refuz. Dar cam intotdeuna am fost prietena buna cu adidasii:D

OitaVesela 25 mar 2010 21:01:16

Re: Incaltamintea preferata
 
:)) Tocmai vrobeam cu fetele azi de treaba asta.
Nici mie nu imi plac balerinii.
Imi plac pantofii cu platforma in fata si toc inalt (10-11 cm), cu botul rotunjit. Si prefer incaltamintea de piele intoarsa sau lac ( sau combinatie intre ele).
Imi plac botinele, pantofii gen pumps sau decupati in fata. Cizmele asa si asa, nici nu ma prea avantajeaza.
Tocurile cui + bot ascutit = no no; la fel si ciocatele.

DrIulia2010 25 mar 2010 21:18:03

Re: Incaltamintea preferata
 
Interesant subiect;)
Pantofii,cui nu-i plac oare:D.Imi plac foarte mult pantofii cu toc,dar eu port pantofi in functie de starea pe care o am in ziua respectiva,de cum ma imbrac,dar din 7 zile/sapt,3-4 port tocuri.Imi plac foarte mult si balerinii,la o pereche de jeansi si un tricou dragut merg perfect.Vara,port foarte multe sandalute fara toc,sunt foarte comode,practice si cu rochite merg foarte bine.:)Adidasi la sala,tenis sau la cumparaturi.



Fetelor,exemplificati cu poze,modele de pantofi preferate,ne mai inspiram una de la alta.:)

Slabuta 25 mar 2010 21:28:46

Re: Incaltamintea preferata
 
[FONT="Garamond"][SIZE="3"]
Citat:

Anterior postat de DrIulia2010 (Post 129457)



Fetelor,exemplificati cu poze,modele de pantofi preferate,ne mai inspiram una de la alta.:)



Foarte buna ideea :D

Ca sa nu ii caut pe net, o sa fac acum pozisoare si va arat incaltamintea mea preferata :D

riky 25 mar 2010 21:29:17

Re: Incaltamintea preferata
 
poate o sa sune ciudat dar ador pantofii retro, pe care ii purta mama in liceu, aceia cu toc de 7-10 cm max si bot rotunjit, care iti fac piciorul foarte sexy, cel putin mie, si acele sandale cu botul decupat si rotunjite, dintr-un cuvant pantofii retro....insa sunt buna prietena cu cei sport, adidasi, tenisi, snikersi etc..

riky 25 mar 2010 21:33:12

Re: Incaltamintea preferata
 
6 ataşament(e)
uitati, ceva de genu::D:">

DrIulia2010 25 mar 2010 21:37:48

Re: Incaltamintea preferata
 
7 ataşament(e)
Eu am gasit repede pe net(poate si pentru ca imi comand f mult de pe diferite site-uri,stiu unde sa caut:D)
Asadar,acestea sunt modele de pantofi,sandale,etc pe care le port.


Slabuta 25 mar 2010 21:38:45

Re: Incaltamintea preferata
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 129470)
uitati, ceva de genu::D:">

Imi plac cei colorati :D
Super draguti :)

Slabuta 25 mar 2010 21:39:31

Re: Incaltamintea preferata
 
Citat:

Anterior postat de DrIulia2010 (Post 129477)
Eu am gasit repede pe net(poate si pentru ca imi comand f mult de pe diferite site-uri,stiu unde sa caut:D)
Asadar,acestea sunt modele de pantofi,sandale,etc pe care le port.


Modelul 3 este frumos :)
Sunt finuti pantofiorii :)

Vad ca iti plac culori pastelate :)

ps: si ti-ai nimerit mereu masura? :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:19:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO