forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/povestea-noastra-atat-bine-descrisa-aceasta-melodie-1589.html)

mika_me 19 oct 2009 14:21:06

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
Citat:

Anterior postat de mada_gabi2006 (Post 41817)
fii tare mika...>:D<si nu te mai gandi cat mai este pana ce il vezi si cat tie dor de el...gandestete ca va iubiti si ce frumos va fi cand va veti revedea ;;)..cel mai mult conteaza ca va iubiti mult....si desi iti este greu fara el...esti mereu langa el, nu?in mintea si inima lui...si el la fel e mereu langa tine..in inima ta...si vorba lu laura nu mai este mult>:D< fii bucuroasa ca esti iubita si ca iubesti...ca traiesti cel mai minunat sentiment de pe lumea asta...
desi poate sunt cam mica:D iubesc si eu de 3 ani jumatate si simt intradevar ca el e jumatatea mea...asa ca te inteleg in totalitate ce simti:-*

:)..da, incerc sa ma bucr cat mai mul de ceea ce am..pacat ca nu e mereu perfect:D...
chiar iei imi spunea ca in mod surprinzator, el e cam, desi a mai ramas putin timp pana cand vine acasa..dar are si momente cand se rupe de realitate si isi imagineaza ca deja suntem impreuna, ca mergem ici si colo si ne bucuram detoate:D

madaEM 19 oct 2009 14:25:39

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 41839)
:)..da, incerc sa ma bucr cat mai mul de ceea ce am..pacat ca nu e mereu perfect:D...
chiar iei imi spunea ca in mod surprinzator, el e cam, desi a mai ramas putin timp pana cand vine acasa..dar are si momente cand se rupe de realitate si isi imagineaza ca deja suntem impreuna, ca mergem ici si colo si ne bucuram detoate:D


pai vezi ca esti alaturi de el...nu e ca in realitate...dar trebuie sa il simti mereu aproape..asa cum te simte si el;;)>:D<:-*

mayya 19 oct 2009 14:36:50

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
M-ai intristat putin Mika,nu stiam ca o fata asa frumoasa ca u e singurica momentan,ma refer ca nu e cu tine ....eu nu pot sta o seara singurica....sambata asta a fost plecat la o nunta(la un coleg de munka)...si toata noaptea m-am varcolit in pat nu puteam sa adorm ca nu aveam "caloriferul in spate":)).....aiurea...asa e dragostea asta "o boala fara leac".:x

mika_me 19 oct 2009 14:49:42

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
Citat:

Anterior postat de mayya (Post 41855)
M-ai intristat putin Mika,nu stiam ca o fata asa frumoasa ca u e singurica momentan,ma refer ca nu e cu tine ....eu nu pot sta o seara singurica....sambata asta a fost plecat la o nunta(la un coleg de munka)...si toata noaptea m-am varcolit in pat nu puteam sa adorm ca nu aveam "caloriferul in spate":)).....aiurea...asa e dragostea asta "o boala fara leac".:x

eh, se pare ca nu le putem avea pe toate:D
eu am nopti agitate o saptamna cam dupa ce pleaca el pana ma obisnuiesc..apoi usor usor trece timpul si ma trezesc numarand ultimele zile pana la intoarcere

mika_me 19 oct 2009 14:50:56

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
mai sus spuneam a iubitul meu mi-a soptit la ureche refrenul unei melodii, dar am copiat gresit lincul, si in loc de melodia respectiva, am pus o imagine:D...dar o s a o postez imediat:D

mika_me 19 oct 2009 14:53:40

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
BORKED

lalita 19 oct 2009 20:57:45

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
mereu mi-a placut mel asta,f frumoasa:x

mika_me 19 oct 2009 21:49:21

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
Citat:

Anterior postat de lalita (Post 41965)
mereu mi-a placut mel asta,f frumoasa:x

:D..minunate ambele melodii:D

Laura 09 ian 2010 18:59:16

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
BORKED

VentoFreddo 04 iul 2010 17:25:11

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
uff, am incercat si eu sa pun o melodie care.mi place si nu reusesc..mai incerc dupa indicatiile lui vadmin:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:21:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO