forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90" s (etaj I) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-i-7645.html)

crystynyk 11 ian 2011 18:41:16

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 469784)
sa dea dumnezeu si pt tine un ingeras frumos si sanatos ..si sa fie fetita prima data, dak asta iti doresti :x

o maaama, daca ar fi asa de simplu as incepeo de diseara, da nu vreau sa moara de foame(glumesc), tre sa fim pusi la punct noi apoi sa vina cati vor adik cati vrem, ca iei vor multi, cred:D

alynacrystyna 11 ian 2011 18:56:57

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de crystynyk (Post 469792)

o maaama, daca ar fi asa de simplu as incepeo de diseara, da nu vreau sa moara de foame(glumesc), tre sa fim pusi la punct noi apoi sa vina cati vor adik cati vrem, ca iei vor multi, cred:D

clar, bine gandit!!! bravo>:D<:-*:x

alynacrystyna 11 ian 2011 19:03:37

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de crystynyk (Post 469789)

pt mine e mai simplu, am o putere de a bea pana dupa pranz apoi o las moarta pana la cina, oricum mai tre sa beau vreo 200ml, asa ca nu ma vait
pune mana si bea, pune cana la gura si respira la final

nu pot sa il beau asa dintr-o data, k ma apuca un rau dupaia denuma..imi vine numa sa :-&, nu stiu dc da imi pica foarte greu la stomac k am incerkt si asa cum ai spus tu..il beau asa incet incet si povestind cu voi, mai uitandu-ma la tv si trec si aia 2 litri :)):)):))

crystynyk 11 ian 2011 19:17:21

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 469823)
nu pot sa il beau asa dintr-o data, k ma apuca un rau dupaia denuma..imi vine numa sa :-&, nu stiu dc da imi pica foarte greu la stomac k am incerkt si asa cum ai spus tu..il beau asa incet incet si povestind cu voi, mai uitandu-ma la tv si trec si aia 2 litri :)):)):))

daca zici u asa o fi
m-am gandit sa ii fac ceva bun de mancare lu iubi si o sa pun poza la proteine
e carnita la tigaie cu suc de rosii, putin usturoi si masline, salivez acum, dar va veni si randul meu

alynacrystyna 11 ian 2011 19:20:26

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de crystynyk (Post 469840)

daca zici u asa o fi
m-am gandit sa ii fac ceva bun de mancare lu iubi si o sa pun poza la proteine
e carnita la tigaie cu suc de rosii, putin usturoi si masline, salivez acum, dar va veni si randul meu

nu mai zi k incep si eu sa salivez..de fapt bine k mi-ai adus aminte k tre sa imi i-au si eu cina:)):)).am uitat:)):)). am facut umpic de miscare, asa o jumate de ora, sa nu zic k nu am facut nimic;;)

crystynyk 11 ian 2011 19:46:37

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 469850)
nu mai zi k incep si eu sa salivez..de fapt bine k mi-ai adus aminte k tre sa imi i-au si eu cina:)):)).am uitat:)):)). am facut umpic de miscare, asa o jumate de ora, sa nu zic k nu am facut nimic;;)

ce miscare?asezat de rufe cu aia mica?
ia da cu ochiul la retetele de la proteine, cum arata?a?a?
va las putin ca lisa se cere afara si o inteleg
pupicei, revin:D

alynacrystyna 11 ian 2011 19:55:24

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de crystynyk (Post 469896)

ce miscare?asezat de rufe cu aia mica?
ia da cu ochiul la retetele de la proteine, cum arata?a?a?
va las putin ca lisa se cere afara si o inteleg
pupicei, revin:D

:)):))da si aia si am facut umpic de sport, asa o jum de ora :D ...uite acum ma uit...ok..pe mai incolo >:D<:-*:-*:-*:-*:-*

alynacrystyna 11 ian 2011 19:58:11

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de crystynyk (Post 469896)

ce miscare?asezat de rufe cu aia mica?
ia da cu ochiul la retetele de la proteine, cum arata?a?a?
va las putin ca lisa se cere afara si o inteleg
pupicei, revin:D

=P~=P~=P~=P~mmmmmmmmmm ce bine arata, eu maine sunt la amidonuri, cred k o sa imi fac un orez cu legume la cuptor :D, k tot au vb fetele de el zilele trecute :D

vadina 11 ian 2011 20:09:10

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de Verandreea (Post 468139)
fetelor vreau si eu sa incep dar nu stiu exact supa in care zile se bea numai in ziua de proteine? ziua de apa se face dupa fiecare zi de fructe sau o data pe luna?

Citat:

Anterior postat de crystynyk (Post 468201)
buna Andreea, supa o poti manca la proteine si la amidon facuta in functie de meniul pe care il mananci, adica daca mananci carne o faci din carne daca esti la amidon o faci din cartof sau orice altceva care sa contina amidon
ca sa intelegi mai bine despre ce este vb cauta la pagina 19 cartea este atasata de alynacrystyna si daca o sa o citesti vei intelege multe
orice nedumerire ai intreaba-ne ca iti raspundem cu placere si daca ai ocazia sa intri mai des pe forum o sa te convingi foarte repede de cat e de usor sa tii aceasta dieta

Citat:

Anterior postat de vadina (Post 468534)
:-*:-*:-* pe unde umbli? :P
crystynyk, cred ca iar ne certam :> ce cauta supa la amidon? supa de cartof? aia o mananci ca si fel principal, nu bei supa in care ai fiert cartofii :-o
Nu mai stiu cine a intrebat, supa se BEA doar in ziua de proteine, dar daca nu-ti place, poti sa nu o bei, sunt fete aici care au slabit foarte mult cu rina si nu au consumat supa niciodata.
In restul zilelor poti sa-ti faci ciorbita de legume, supa de fructe, dar le consumi ca si fel principal (pranz sau cina), nu le bei la sfarsitul mesei ca si la proteine.

Scuzati ca am lipsit, am primit musafiri intre timp :) CIne mai e pe-aici?

Citat:

Anterior postat de crystynyk (Post 468947)

mai salvat, sunt 2 fete pe-aici carora li sa casunat pe mine, si speram sa nu fi gresit si sa fi facut o afirmatie prosta dar acum sunt linistita, acum o astept pe vadina sa vad ce are de zis:>

crystynyk, nu mai am nimic de zis! Pur si simplu, ti-am bolduit si inrosit ceva, daca vrei sa citesti si mai ales sa intelegi. In fine.............

Buna fetelor :-*:-*:-*
Icey, ma bucur ca boala a fugit cu pasi mari de la voi :) La mine e bine cu serviciul, cred ca maine primesc si masinuta :D Azi am fost singura pe la clienti :)
Ma bucur de pozele postate astazi :) o sa pun si eu cu cina mea :)
Va spun noapte buna, sunt foarte obosita si vreau sa ma odihnesc. Pupici :-*:-*:-*:-*

crystynyk 11 ian 2011 20:13:26

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 469953)
crystynyk, nu mai am nimic de zis! Pur si simplu, ti-am bolduit si inrosit ceva, daca vrei sa citesti si mai ales sa intelegi. In fine.............

Buna fetelor :-*:-*:-*
Icey, ma bucur ca boala a fugit cu pasi mari de la voi :) La mine e bine cu serviciul, cred ca maine primesc si masinuta :D Azi am fost singura pe la clienti :)
Ma bucur de pozele postate astazi :) o sa pun si eu cu cina mea :)
Va spun noapte buna, sunt foarte obosita si vreau sa ma odihnesc. Pupici :-*:-*:-*:-*

am zis si eu ce au zis si altii, daca am gresit, scuze
ce masinik ai la munci?


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:49:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO