forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90" s (etaj I) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-i-7645.html)

bully 11 ian 2011 17:46:41

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
ok, numai sa nu consumi prea multe pentru ca au un continut ff ridicat de grasimi, si calorii... cu duiumul, 567kcal/100gr

alynacrystyna 11 ian 2011 17:50:45

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de bully (Post 469692)
ok, numai sa nu consumi prea multe pentru ca au un continut ff ridicat de grasimi, si calorii... cu duiumul, 567kcal/100gr

@-)#-oatunci..sa le manance altcineva :)):))

Icey 11 ian 2011 17:58:15

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Buna slabutelor!

Ce de lume si ce de pagini- v-am lasat la parter va gasesc la etaj;;)

Felicitari pt reusite si bafta pe mai departe!

Maria ai inceput sesiunea?

Adina cum ti-e cu jobul? iti place?

De la noi nimic interesant, merg mai departe cu mentinerea, dar au fost cam multe festivitati in ultima vreme, mai multe acum decat de Sarbatori:)) Ma bucur ca am scapat de boala si suntem toti bine multumim lui DD.

Bafta multa tuturor!:x:x:x

Andra Teslaru 11 ian 2011 18:23:31

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
buna fetelor
vreau sa va spun ca sunt foarte dezamagita
ultimele 3 zile au fost de amidon, carbo si vitamine....in afara de carbo, unde am facut prostioare si am papat aiurea zilele de amidon si vitamine le-am tinut strict si kiar am mancat destul de putin
azi dim m-am cantarit si am 300g in plus
mai tin pana la sfarsitul saptamanii dieta
dak nu slabesc deloc sau mai rau dak mai pun in plus va parasesc, ma las de dieta asta
mi-a povestit si mama de o colega de-a ei de sevici k a tinut dieta asta si s-a ingrasat...

alynacrystyna 11 ian 2011 18:26:38

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de Icey (Post 469709)
Buna slabutelor!

Ce de lume si ce de pagini- v-am lasat la parter va gasesc la etaj;;)

Felicitari pt reusite si bafta pe mai departe!

Maria ai inceput sesiunea?

Adina cum ti-e cu jobul? iti place?

De la noi nimic interesant, merg mai departe cu mentinerea, dar au fost cam multe festivitati in ultima vreme, mai multe acum decat de Sarbatori:)) Ma bucur ca am scapat de boala si suntem toti bine multumim lui DD.

Bafta multa tuturor!:x:x:x

buna si tie!!!ai vazut ce vorbarete suntem, nu tine nimeni pasul cu noi..eu ies de pe forum seara pe la 10 si pana a doua zi pe la 11 knd il deschid iar , am o gramada de citit :)), k sa ma pun in tema cu noutatile:D. da, maria a inceput sesiunea, o zis k intra mai rarut, iar adina cu serviciul, cred k ink ii in acomodare:D.boala?

crystynyk 11 ian 2011 18:28:26

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de Andra Teslaru (Post 469748)
buna fetelor
vreau sa va spun ca sunt foarte dezamagita
ultimele 3 zile au fost de amidon, carbo si vitamine....in afara de carbo, unde am facut prostioare si am papat aiurea zilele de amidon si vitamine le-am tinut strict si kiar am mancat destul de putin
azi dim m-am cantarit si am 300g in plus
mai tin pana la sfarsitul saptamanii dieta
dak nu slabesc deloc sau mai rau dak mai pun in plus va parasesc, ma las de dieta asta
mi-a povestit si mama de o colega de-a ei de sevici k a tinut dieta asta si s-a ingrasat...

imi pare rau de ceea ce spui mai ales ca pana acum nu s-a mai vaitat nimeni, este absolut normal atat tp cat nu o tii corect ca ai dezavantaje
fiecare le stie pe ale lui, numai ca nu e corect ceea ce spui
eu am mai tinut-o odata in 2009 si am slabit in aproape 2luni 8 kg, numai ca din prostie am abandonat
imi pare sincer rau pt ceea ce ai spus mai ales ca nu este adevarat
ai recunoscut si u ca ai calcat stramb, dc dai vina pe dieta?

alynacrystyna 11 ian 2011 18:28:29

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de Andra Teslaru (Post 469748)
buna fetelor
vreau sa va spun ca sunt foarte dezamagita
ultimele 3 zile au fost de amidon, carbo si vitamine....in afara de carbo, unde am facut prostioare si am papat aiurea zilele de amidon si vitamine le-am tinut strict si kiar am mancat destul de putin
azi dim m-am cantarit si am 300g in plus
mai tin pana la sfarsitul saptamanii dieta
dak nu slabesc deloc sau mai rau dak mai pun in plus va parasesc, ma las de dieta asta
mi-a povestit si mama de o colega de-a ei de sevici k a tinut dieta asta si s-a ingrasat...

=((=((nuuuuuuuuuuuuuuu...cum sa ne parasesti? nu se poate asa ceva..nu renunta, acum nu te poti astepta la miracole in prima saptamana andra...trebuie sa insistam dak vrem rezultate, te dai batuta asa cu una cu doua?:((:((=((

crystynyk 11 ian 2011 18:29:29

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de Icey (Post 469709)
Buna slabutelor!

Ce de lume si ce de pagini- v-am lasat la parter va gasesc la etaj;;)

Felicitari pt reusite si bafta pe mai departe!

Maria ai inceput sesiunea?

Adina cum ti-e cu jobul? iti place?

De la noi nimic interesant, merg mai departe cu mentinerea, dar au fost cam multe festivitati in ultima vreme, mai multe acum decat de Sarbatori:)) Ma bucur ca am scapat de boala si suntem toti bine multumim lui DD.

Bafta multa tuturor!:x:x:x

buna Icey, bine ai revenit
oare fusul orar e de vina?

crystynyk 11 ian 2011 18:31:19

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 469759)
=((=((nuuuuuuuuuuuuuuu...cum sa ne parasesti? nu se poate asa ceva..nu renunta, acum nu te poti astepta la miracole in prima saptamana andra...trebuie sa insistam dak vrem rezultate, te dai batuta asa cu una cu doua?:((:((=((

asa i-am spus si eu, da...fiecare face ce vrea

fetelor am spart gheata la pag 100[*3*]am avut aceasta onoare[*103*]

crystynyk 11 ian 2011 18:32:45

Re: Rina 90" s (etaj I)
 
Alyna, ma luase frigul si m-am dus in dormitor, am o bataie de linguri la stomac maaama, uitandu-ma la stirile de la ora 5 am adormit si m-am trezit la happy hour cu o presiune pe teava de nu mai nimeream baia :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:21:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO