forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90"s (etaj VI) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-vi-8921.html)

somebody 16 apr 2011 09:07:18

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 624537)
Neata Pufosenie:-*:-*:-*o cafea bag si eu:Pam si eu un buchet de flori pt toate slabutele si pt casa noastra cea noua:-*:-*:-*

Neata Viky!!:-*

somebody 16 apr 2011 09:08:42

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624543)
neatza alinus!iau si eu un cafei de data asta ca mi s tare varzalita, am zis ca dorm pana la 11 da vezi de treaba azi dimi la 6:59 eu am facut ochi, m am mai chinut pana la 8 da dupa aia am mers la bucatrie sa mi spal vasele si vroiam sa mi fac si spanacul ala de care tot am vb ieri ca numa de ala am visat azi noapte:)):))

neazta viky! vai da ce flori frumoase ai adus in casuta noua, eu m am speriat cand am intrat cand am vazut ca numai inca o pagina s a mai vb de aseara pana acuma cand colo s a facut mutarea:D

Neata Anita!! daca te-ai obisnuit sa te trezesti dimineata....:D:D Ai facut spanacul?
:-*:-*:-*:-*

somebody 16 apr 2011 09:09:48

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 624547)
Neatza iubitele!pai ce faceti,va mutati asa fara sa ziceti nimic?:P:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Neata Ali!!

Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624548)
m am si cantarit am uitat, dupa inca 8 zile de rinutza s au dus 800 g, nici mie nu mi a venit sa cred am ramas:-o si imi arata asa in ciuda faptului ca n am fost la baie inca:">, oricum sunt super[*fericit*]asa ca de baute pt toata lumea[*4*][*4*][*26*][*26*][*26*]

Yuhuuuuuu!! Felicitari Anita!!!:-*:-*:-*

alynacrystyna 16 apr 2011 09:10:45

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
neata iubitele mele!!! :-*:-*
bine v-m gasit pe toate in casuta noua!!!:-*:-*
eu am fost la piata, numai cum am ajuns!!! :)

viky...ai nimerit-o cu florile...zici ca ai stiut..trandafirii albastrii sunt preferatii mei :-*

somebody 16 apr 2011 09:12:31

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Io-s la amidoane azi...aveti idei ceva? :-/:-/:-/ Nu mai stiu ce sa pap....parca as papa niste cartofi cu mujdei dar parca nu as papa...offf:)):)):))

vikyfg 16 apr 2011 09:13:02

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 624587)
Neata Viky!!:-*

Neata Marcela:-*:-*:-*

alynacrystyna 16 apr 2011 09:14:47

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624548)
m am si cantarit am uitat, dupa inca 8 zile de rinutza s au dus 800 g, nici mie nu mi a venit sa cred am ramas:-o si imi arata asa in ciuda faptului ca n am fost la baie inca:">, oricum sunt super[*fericit*]asa ca de baute pt toata lumea[*4*][*4*][*26*][*26*][*26*]

felicitari iubita si la mai multe!!!!:-*>:D<:-*:-*
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 624582)

gata am gasit si eu reteta pt astazi:):)astept sa ii dau la bebe sa pape si o sa fug la magazin o sa anunt:D(Alina care dispare fara sa zica nimic:D:D:D:D)acum ma duc sa-mi termin cafeaua:P

tu draga mea..am stat ceva vreme si daca am vazut ca nu zice nimeni nimic, am taiat-o la piata:D
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 624592)
Io-s la amidoane azi...aveti idei ceva? :-/:-/:-/ Nu mai stiu ce sa pap....parca as papa niste cartofi cu mujdei dar parca nu as papa...offf:)):)):))

nici o idee nu am...eu azi ma vitaminizez :D
sau poate am una..o tocanita de cartofi...cel putin asta am eu in cap pe luni:D

vikyfg 16 apr 2011 09:22:30

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
2 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 624591)
neata iubitele mele!!! :-*:-*
bine v-m gasit pe toate in casuta noua!!!:-*:-*
eu am fost la piata, numai cum am ajuns!!! :)

viky...ai nimerit-o cu florile...zici ca ai stiut..trandafirii albastrii sunt preferatii mei :-*

Asta este culoarea mea preferata hai sa-ti arat ceva:x:x:x

yoyo2708 16 apr 2011 09:24:34

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 624529)
neata fete dragi si bine v-am gasit in casuta noua!!!! :-*:-*:-*:-* (multumim slabuta:-*)

Neatza Alina!>:D<Iau si eu cafea de la tn ca azi parca is batuta-n cap...ti-a trecut starea aia nasoala?ca acu o am eu:(
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 624537)
Neata Pufosenie:-*:-*:-*o cafea bag si eu:Pam si eu un buchet de flori pt toate slabutele si pt casa noastra cea noua:-*:-*:-*

Neatza Viky!Multumim pentru flori..:-*
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624543)
neatza alinus!iau si eu un cafei de data asta ca mi s tare varzalita, am zis ca dorm pana la 11 da vezi de treaba azi dimi la 6:59 eu am facut ochi, m am mai chinut pana la 8 da dupa aia am mers la bucatrie sa mi spal vasele si vroiam sa mi fac si spanacul ala de care tot am vb ieri ca numa de ala am visat azi noapte:)):))

neazta viky! vai da ce flori frumoase ai adus in casuta noua, eu m am speriat cand am intrat cand am vazut ca numai inca o pagina s a mai vb de aseara pana acuma cand colo s a facut mutarea:D

Neatza Anita si felicitari pentru minus:-*
Citat:

Anterior postat de alize (Post 624547)
Neatza iubitele!pai ce faceti,va mutati asa fara sa ziceti nimic?:P:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Neatza Alize!>:D<
[QUOTE=somebody;624585]Wow...ce bine arata cafeluta!!!
Neata Alinus!! merci pt asa tratatie!:-*

Neatza Marcela:-*>:D<

Fetele va urez o zi cat mai frumoasa azi!
Ps:Alina azi ne vitaminizam impreuna;)

vikyfg 16 apr 2011 09:26:49

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 624592)
Io-s la amidoane azi...aveti idei ceva? :-/:-/:-/ Nu mai stiu ce sa pap....parca as papa niste cartofi cu mujdei dar parca nu as papa...offf:)):)):))

:)) fa-ti cartofi aia pe care i-am pus eu pe blog ies super buni si au gust de usturoi foarte placut;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:24:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO