forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90"s (etaj VI) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-vi-8921.html)

Slabuta 15 apr 2011 23:38:38

Rina 90"s (etaj VI)
 
Noua casuta... :)

Informatii noi-venite:
Rina 90" s
Rezultate Rina 90''s
http://forum.slabute.ro/dieta-rina-9...aj-i-7645.html
http://forum.slabute.ro/dieta-rina-9...j-ii-8007.html
http://forum.slabute.ro/dieta-rina-9...-iii-8256.html
Rina 90" s (etaj IV)
Rina 90"s (etaj V)

alynacrystyna 16 apr 2011 07:35:31

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
5 ataşament(e)
neata fete dragi si bine v-am gasit in casuta noua!!!! :-*:-*:-*:-* (multumim slabuta:-*)

vikyfg 16 apr 2011 08:00:01

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
1 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 624529)
neata fete dragi si bine v-am gasit in casuta noua!!!! :-*:-*:-*:-* (multumim slabuta:-*)

Neata Pufosenie:-*:-*:-*o cafea bag si eu:Pam si eu un buchet de flori pt toate slabutele si pt casa noastra cea noua:-*:-*:-*

Anita Luca 16 apr 2011 08:08:20

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 624529)
neata fete dragi si bine v-am gasit in casuta noua!!!! :-*:-*:-*:-* (multumim slabuta:-*)

neatza alinus!iau si eu un cafei de data asta ca mi s tare varzalita, am zis ca dorm pana la 11 da vezi de treaba azi dimi la 6:59 eu am facut ochi, m am mai chinut pana la 8 da dupa aia am mers la bucatrie sa mi spal vasele si vroiam sa mi fac si spanacul ala de care tot am vb ieri ca numa de ala am visat azi noapte:)):))
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 624537)
Neata Pufosenie:-*:-*:-*o cafea bag si eu:Pam si eu un buchet de flori pt toate slabutele si pt casa noastra cea noua:-*:-*:-*

neazta viky! vai da ce flori frumoase ai adus in casuta noua, eu m am speriat cand am intrat cand am vazut ca numai inca o pagina s a mai vb de aseara pana acuma cand colo s a facut mutarea:D

vikyfg 16 apr 2011 08:10:40

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624543)
neatza alinus!iau si eu un cafei de data asta ca mi s tare varzalita, am zis ca dorm pana la 11 da vezi de treaba azi dimi la 6:59 eu am facut ochi, m am mai chinut pana la 8 da dupa aia am mers la bucatrie sa mi spal vasele si vroiam sa mi fac si spanacul ala de care tot am vb ieri ca numa de ala am visat azi noapte:)):))

neazta viky! vai da ce flori frumoase ai adus in casuta noua, eu m am speriat cand am intrat cand am vazut ca numai inca o pagina s a mai vb de aseara pana acuma cand colo s a facut mutarea:D

Neata Anita Bine ai venit in casuta noastra cea noua>:D<:-*>:D<

alize 16 apr 2011 08:13:46

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Neatza iubitele!pai ce faceti,va mutati asa fara sa ziceti nimic?:P:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Anita Luca 16 apr 2011 08:14:43

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
m am si cantarit am uitat, dupa inca 8 zile de rinutza s au dus 800 g, nici mie nu mi a venit sa cred am ramas:-o si imi arata asa in ciuda faptului ca n am fost la baie inca:">, oricum sunt super[*fericit*]asa ca de baute pt toata lumea[*4*][*4*][*26*][*26*][*26*]

Anita Luca 16 apr 2011 08:18:29

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 624547)
Neatza iubitele!pai ce faceti,va mutati asa fara sa ziceti nimic?:P:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

neatza ali!da si pe mine m au luat prin surprindere, in pijama mi am facut mutarea si eu:)):))

alize 16 apr 2011 08:30:41

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624548)
m am si cantarit am uitat, dupa inca 8 zile de rinutza s au dus 800 g, nici mie nu mi a venit sa cred am ramas:-o si imi arata asa in ciuda faptului ca n am fost la baie inca:">, oricum sunt super[*fericit*]asa ca de baute pt toata lumea[*4*][*4*][*26*][*26*][*26*]

Felicitari Anita[*4*][*4*][*4*][*4*]

Anita Luca 16 apr 2011 08:34:06

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
1 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de alize (Post 624554)
Felicitari Anita[*4*][*4*][*4*][*4*]

multumesc ali! eu m am apucat de cautat retete noi si am gasit un blog suuuuuper, am gasit si o reteta care mie mi se pare interesanta chiftelute de urzici, se pot face cica si din spananc, asa arata:D

vikyfg 16 apr 2011 08:36:39

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 624547)
Neatza iubitele!pai ce faceti,va mutati asa fara sa ziceti nimic?:P:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Neata Alize :-*

vikyfg 16 apr 2011 08:38:20

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624548)
m am si cantarit am uitat, dupa inca 8 zile de rinutza s au dus 800 g, nici mie nu mi a venit sa cred am ramas:-o si imi arata asa in ciuda faptului ca n am fost la baie inca:">, oricum sunt super[*fericit*]asa ca de baute pt toata lumea[*4*][*4*][*26*][*26*][*26*]

Wow Felicitari Anita si la mai multe[*2*][*2*][*2*]

alize 16 apr 2011 08:39:37

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624557)
multumesc ali! eu m am apucat de cautat retete noi si am gasit un blog suuuuuper, am gasit si o reteta care mie mi se pare interesanta chiftelute de urzici, se pot face cica si din spananc, asa arata:D

Nu prea arata bine,dar poate sunt bune.:-*:-*:-*

vikyfg 16 apr 2011 08:43:03

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624557)
multumesc ali! eu m am apucat de cautat retete noi si am gasit un blog suuuuuper, am gasit si o reteta care mie mi se pare interesanta chiftelute de urzici, se pot face cica si din spananc, asa arata:D

Interesant;););)

Anita Luca 16 apr 2011 08:43:07

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 624562)
Wow Felicitari Anita si la mai multe[*2*][*2*][*2*]

merci viky si eu tot wow am zis, ca doar nici sport nu am facut in ultimul timp si 100 g pe zi e mult,e drept insa ca am activitate la servici:))
Citat:

Anterior postat de alize (Post 624564)
Nu prea arata bine,dar poate sunt bune.:-*:-*:-*

mie imi plac verdeturile asa ca nu ma deranjeaza aspectul lor,gustul sa fie bun:)):))

vikyfg 16 apr 2011 08:46:22

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Ieri m-am intalnit cu o prietena care nu ma mai vazu'se de mult:)si mi-a zis fata ce mult ai slabit:):):)doamne ce m-am mai bucurat in sinea mea si ma intrebat daca am tinut dieta si cat.....si cand i-am zis 3 luni a facut asa aaaaaa ce nasol:):)asa cred ca reactionam si eu daca nu stiam cine este Rina;)

vikyfg 16 apr 2011 08:51:59

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624568)
merci viky si eu tot wow am zis, ca doar nici sport nu am facut in ultimul timp si 100 g pe zi e mult,e drept insa ca am activitate la servici:))

mie imi plac verdeturile asa ca nu ma deranjeaza aspectul lor,gustul sa fie bun:)):))

Si mie imi plac mult acum chiar ma gandeam ce sa mananc astazi ca imi este lene sa gatesc ca am casa goala si nu am nici un chef:D:D:Dsi ma gandeam la ierburi cu ce sa le combin ca sunt la proteine;;)ca nu as vre nici salata greceasca ca m-am saturat de ea :D

Anita Luca 16 apr 2011 09:01:18

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 624574)
Si mie imi plac mult acum chiar ma gandeam ce sa mananc astazi ca imi este lene sa gatesc ca am casa goala si nu am nici un chef:D:D:Dsi ma gandeam la ierburi cu ce sa le combin ca sunt la proteine;;)ca nu as vre nici salata greceasca ca m-am saturat de ea :D

eu acu am pus la fiert spanacul:Dabia astept sa vina pranzul:D

vikyfg 16 apr 2011 09:03:49

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624579)
eu acu am pus la fiert spanacul:Dabia astept sa vina pranzul:D

gata am gasit si eu reteta pt astazi:):)astept sa ii dau la bebe sa pape si o sa fug la magazin o sa anunt:D(Alina care dispare fara sa zica nimic:D:D:D:D)acum ma duc sa-mi termin cafeaua:P

somebody 16 apr 2011 09:06:48

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 624529)
neata fete dragi si bine v-am gasit in casuta noua!!!! :-*:-*:-*:-* (multumim slabuta:-*)

Wow...ce bine arata cafeluta!!!
Neata Alinus!! merci pt asa tratatie!:-*




Multumim Slabuta pt casuta noua!:-*

somebody 16 apr 2011 09:07:18

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 624537)
Neata Pufosenie:-*:-*:-*o cafea bag si eu:Pam si eu un buchet de flori pt toate slabutele si pt casa noastra cea noua:-*:-*:-*

Neata Viky!!:-*

somebody 16 apr 2011 09:08:42

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624543)
neatza alinus!iau si eu un cafei de data asta ca mi s tare varzalita, am zis ca dorm pana la 11 da vezi de treaba azi dimi la 6:59 eu am facut ochi, m am mai chinut pana la 8 da dupa aia am mers la bucatrie sa mi spal vasele si vroiam sa mi fac si spanacul ala de care tot am vb ieri ca numa de ala am visat azi noapte:)):))

neazta viky! vai da ce flori frumoase ai adus in casuta noua, eu m am speriat cand am intrat cand am vazut ca numai inca o pagina s a mai vb de aseara pana acuma cand colo s a facut mutarea:D

Neata Anita!! daca te-ai obisnuit sa te trezesti dimineata....:D:D Ai facut spanacul?
:-*:-*:-*:-*

somebody 16 apr 2011 09:09:48

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 624547)
Neatza iubitele!pai ce faceti,va mutati asa fara sa ziceti nimic?:P:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Neata Ali!!

Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624548)
m am si cantarit am uitat, dupa inca 8 zile de rinutza s au dus 800 g, nici mie nu mi a venit sa cred am ramas:-o si imi arata asa in ciuda faptului ca n am fost la baie inca:">, oricum sunt super[*fericit*]asa ca de baute pt toata lumea[*4*][*4*][*26*][*26*][*26*]

Yuhuuuuuu!! Felicitari Anita!!!:-*:-*:-*

alynacrystyna 16 apr 2011 09:10:45

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
neata iubitele mele!!! :-*:-*
bine v-m gasit pe toate in casuta noua!!!:-*:-*
eu am fost la piata, numai cum am ajuns!!! :)

viky...ai nimerit-o cu florile...zici ca ai stiut..trandafirii albastrii sunt preferatii mei :-*

somebody 16 apr 2011 09:12:31

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Io-s la amidoane azi...aveti idei ceva? :-/:-/:-/ Nu mai stiu ce sa pap....parca as papa niste cartofi cu mujdei dar parca nu as papa...offf:)):)):))

vikyfg 16 apr 2011 09:13:02

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 624587)
Neata Viky!!:-*

Neata Marcela:-*:-*:-*

alynacrystyna 16 apr 2011 09:14:47

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624548)
m am si cantarit am uitat, dupa inca 8 zile de rinutza s au dus 800 g, nici mie nu mi a venit sa cred am ramas:-o si imi arata asa in ciuda faptului ca n am fost la baie inca:">, oricum sunt super[*fericit*]asa ca de baute pt toata lumea[*4*][*4*][*26*][*26*][*26*]

felicitari iubita si la mai multe!!!!:-*>:D<:-*:-*
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 624582)

gata am gasit si eu reteta pt astazi:):)astept sa ii dau la bebe sa pape si o sa fug la magazin o sa anunt:D(Alina care dispare fara sa zica nimic:D:D:D:D)acum ma duc sa-mi termin cafeaua:P

tu draga mea..am stat ceva vreme si daca am vazut ca nu zice nimeni nimic, am taiat-o la piata:D
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 624592)
Io-s la amidoane azi...aveti idei ceva? :-/:-/:-/ Nu mai stiu ce sa pap....parca as papa niste cartofi cu mujdei dar parca nu as papa...offf:)):)):))

nici o idee nu am...eu azi ma vitaminizez :D
sau poate am una..o tocanita de cartofi...cel putin asta am eu in cap pe luni:D

vikyfg 16 apr 2011 09:22:30

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
2 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 624591)
neata iubitele mele!!! :-*:-*
bine v-m gasit pe toate in casuta noua!!!:-*:-*
eu am fost la piata, numai cum am ajuns!!! :)

viky...ai nimerit-o cu florile...zici ca ai stiut..trandafirii albastrii sunt preferatii mei :-*

Asta este culoarea mea preferata hai sa-ti arat ceva:x:x:x

yoyo2708 16 apr 2011 09:24:34

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 624529)
neata fete dragi si bine v-am gasit in casuta noua!!!! :-*:-*:-*:-* (multumim slabuta:-*)

Neatza Alina!>:D<Iau si eu cafea de la tn ca azi parca is batuta-n cap...ti-a trecut starea aia nasoala?ca acu o am eu:(
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 624537)
Neata Pufosenie:-*:-*:-*o cafea bag si eu:Pam si eu un buchet de flori pt toate slabutele si pt casa noastra cea noua:-*:-*:-*

Neatza Viky!Multumim pentru flori..:-*
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 624543)
neatza alinus!iau si eu un cafei de data asta ca mi s tare varzalita, am zis ca dorm pana la 11 da vezi de treaba azi dimi la 6:59 eu am facut ochi, m am mai chinut pana la 8 da dupa aia am mers la bucatrie sa mi spal vasele si vroiam sa mi fac si spanacul ala de care tot am vb ieri ca numa de ala am visat azi noapte:)):))

neazta viky! vai da ce flori frumoase ai adus in casuta noua, eu m am speriat cand am intrat cand am vazut ca numai inca o pagina s a mai vb de aseara pana acuma cand colo s a facut mutarea:D

Neatza Anita si felicitari pentru minus:-*
Citat:

Anterior postat de alize (Post 624547)
Neatza iubitele!pai ce faceti,va mutati asa fara sa ziceti nimic?:P:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Neatza Alize!>:D<
[QUOTE=somebody;624585]Wow...ce bine arata cafeluta!!!
Neata Alinus!! merci pt asa tratatie!:-*

Neatza Marcela:-*>:D<

Fetele va urez o zi cat mai frumoasa azi!
Ps:Alina azi ne vitaminizam impreuna;)

vikyfg 16 apr 2011 09:26:49

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 624592)
Io-s la amidoane azi...aveti idei ceva? :-/:-/:-/ Nu mai stiu ce sa pap....parca as papa niste cartofi cu mujdei dar parca nu as papa...offf:)):)):))

:)) fa-ti cartofi aia pe care i-am pus eu pe blog ies super buni si au gust de usturoi foarte placut;)

alize 16 apr 2011 09:26:52

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
[QUOTE=yoyo2708;624606]<i>Neatza Alina!>:D<Iau si eu cafea de la tn ca azi parca is batuta-n cap...ti-a trecut starea aia nasoala?ca acu o am eu:(</i>

Neatza Viky!Multumim pentru flori..:-*

Neatza Anita si felicitari pentru minus:-*

Neatza Alize!>:D<
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 624585)
Wow...ce bine arata cafeluta!!!
Neata Alinus!! merci pt asa tratatie!:-*

Neatza Marcela:-*>:D<

Fetele va urez o zi cat mai frumoasa azi!
Ps:Alina azi ne vitaminizam impreuna;)

Neatza yoyo.si eu ma vitaminizez cu voi:-*:-*:-*:-*:-*

alize 16 apr 2011 09:27:41

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 624589)
Neata Ali!!


Yuhuuuuuu!! Felicitari Anita!!!:-*:-*:-*

Neatza marcela:-*:-*:-*:-*:-*:-*

vikyfg 16 apr 2011 09:41:54

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Fetele eu merg pana la piata revin imediat:-*:-*:-*

ramonaelena 16 apr 2011 09:45:39

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Heyyy iubitele>:D<>:D<>:D< m-am speriat ca nu v-am gasit:((. Bun gasit in casa noua!:-* Am intrat doar sa va salut...eu plec la munca pana deseara si maine la fel...asa ca o sa ne citi doar luni, Va pup si va urez week-end placut!:x:-*>:D<

alynacrystyna 16 apr 2011 09:58:02

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de yoyo2708 (Post 624606)
<i>Neatza Alina!>:D<Iau si eu cafea de la tn ca azi parca is batuta-n cap...ti-a trecut starea aia nasoala?ca acu o am eu:(</i>
<i>Neatza Viky!Multumim pentru flori..:-*</i>
Neatza Anita si felicitari pentru minus:-*
Neatza Alize!>:D<
Neatza Marcela:-*>:D<
Fetele va urez o zi cat mai frumoasa azi!
Ps:Alina azi ne vitaminizam impreuna;)

neata iubita>:D<:-*>:D<
nu, din pacate nu a trecut...deci azi suferim :(si de vitaminizam impreuna :)
>:D<:-*:-*>:D<
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 624609)

:)) fa-ti cartofi aia pe care i-am pus eu pe blog ies super buni si au gust de usturoi foarte placut;)

deci cartofii aia sunt senzationali....vreo 3 sapt numa de-aia am papat :x
Citat:

Anterior postat de alize (Post 624610)
Neatza yoyo.si eu ma vitaminizez cu voi:-*:-*:-*:-*:-*

:-*:-*>:D<:-*:-*>:D<
mno ce fain...am nimerit mai multe azi la vitamine:D
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 624618)
Fetele eu merg pana la piata revin imediat:-*:-*:-*

pe mai tarziu scumpa>:D<:-*:-*>:D<
Citat:

Anterior postat de ramonaelena (Post 624620)
Heyyy iubitele>:D<>:D<>:D< m-am speriat ca nu v-am gasit:((. Bun gasit in casa noua!:-* Am intrat doar sa va salut...eu plec la munca pana deseara si maine la fel...asa ca o sa ne citi doar luni, Va pup si va urez week-end placut!:x:-*>:D<

neata ramo!!!!>:D<:-*:-*>:D<
bun gasit si tie in casuta noua si servici usor!!!!:-*:-*:-*

yoyo2708 16 apr 2011 10:01:02

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de ramonaelena (Post 624620)
Heyyy iubitele>:D<>:D<>:D< m-am speriat ca nu v-am gasit:((. Bun gasit in casa noua!:-* Am intrat doar sa va salut...eu plec la munca pana deseara si maine la fel...asa ca o sa ne citi doar luni, Va pup si va urez week-end placut!:x:-*>:D<

Neatza Ramo..servici usor iubita si un week cat mai placut ...>:D<

Nu stiu ce am azi...imi vn sa plang de la starea pe care o am...:(

alynacrystyna 16 apr 2011 10:06:58

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de yoyo2708 (Post 624626)
Neatza Ramo..servici usor iubita si un week cat mai placut ...>:D<
Nu stiu ce am azi...imi vn sa plang de la starea pe care o am...:(

offff ..tu iubita...si tu >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
http://www.youtube.com/watch?v=riARF-bGYL8 uite una dintre melodiile mele de suflet..tare mult ma linistiteste melodia asta >:D<>:D<:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*>:D<>:D<

yoyo2708 16 apr 2011 10:23:24

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 624632)
offff ..tu iubita...si tu >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
http://www.youtube.com/watch?v=riARF-bGYL8 uite una dintre melodiile mele de suflet..tare mult ma linistiteste melodia asta >:D<>:D<:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*>:D<>:D<

Nu merge...imi spune ca contine UMG si nu e disponibil in "tara mea":((...pup iubita si poate ne trece ca tare nu imi plac starile astea...>:D<>:D<:-*:-*

alynacrystyna 16 apr 2011 10:26:02

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de yoyo2708 (Post 624642)
Nu merge...imi spune ca contine UMG si nu e disponibil in "tara mea":((...pup iubita si poate ne trece ca tare nu imi plac starile astea...>:D<>:D<:-*:-*

atunci cauta dupa activ-lucruri simple :-*
nici mie nu imi plac...dar din pacate sunt...=((=((
trec iubita..trec ....>:D<:-*:-*>:D<:-*:-*>:D<

roxxialexx 16 apr 2011 10:32:21

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Neata tuturor!! In sfarsit casuta noua :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:00:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO