forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90"s (etaj VI) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-vi-8921.html)

Anita Luca 27 mai 2011 20:37:24

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
am pus si eu pozicile promise ieri:D

alynacrystyna 27 mai 2011 20:41:45

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 671135)
buna seara fetelor!
ce faceti voi, eu sunt rupta am stat de dimineata de la 8 pana la 7 seara la lucru ma dor talpile de nu mai pot sta in picioare..

buna scumpa si tie :-*:-*:-*:-*
dapi ia uite, noi, la povesti....:D:D

alynacrystyna 27 mai 2011 20:42:12

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 671143)
am pus si eu pozicile promise ieri:D

acu vroiam sa sar pe tine :)):)):)):))

Verandreea 27 mai 2011 20:44:43

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 671143)
am pus si eu pozicile promise ieri:D

Salut, mama ce nasa frumoasa:D:x

alynacrystyna 27 mai 2011 21:31:21

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
nu mai ziceti mnimica (cum zice fiimea :)) ) ? eu ma bag sa mai intind o tura de haine si dupa aceea sa il i-au pe shaun in ture , ca doar nu crede ca scapa de mine azi ;))

Anita Luca 27 mai 2011 21:31:40

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 671147)
acu vroiam sa sar pe tine :)):)):)):))

:)) aseara am uitat si era cat pe ce sa uit si in seara asta:D
ce n ai strigat dupa aia anita sa vezi poate eram eu:))
Citat:

Anterior postat de Verandreea (Post 671148)

Salut, mama ce nasa frumoasa:D:x

pai da cum cerzi vera:))sa vazi in septembrie cand au nunta cum o sa arate nasa o sa aiba 53 de kg:)):)):))

Anita Luca 27 mai 2011 21:33:21

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 671164)
nu mai ziceti mnimica (cum zice fiimea :)) ) ? eu ma bag sa mai intind o tura de haine si dupa aceea sa il i-au pe shaun in ture , ca doar nu crede ca scapa de mine azi ;))

acuma am terminat si eu cu bicicleta si ma duc sa bag slimul sunt in a 3 zi din partea a 2 si nu mi se pare asa grea cum imi inchipuiam, sa vezi ce bine dorm dupa ce l fac:))

alynacrystyna 27 mai 2011 21:47:20

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 671165)
:)) aseara am uitat si era cat pe ce sa uit si in seara asta:D
ce n ai strigat dupa aia anita sa vezi poate eram eu:))
pai da cum cerzi vera:))sa vazi in septembrie cand au nunta cum o sa arate nasa o sa aiba 53 de kg:)):)):))

de nu ma uitam la ea denuma:)):)):)):))cine stie ce gandea saraca fata :)):)):))
pana in septembrie o sa fii trasa prin inel...cea mai faina nasa :x
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 671166)
acuma am terminat si eu cu bicicleta si ma duc sa bag slimul sunt in a 3 zi din partea a 2 si nu mi se pare asa grea cum imi inchipuiam, sa vezi ce bine dorm dupa ce l fac:))

imi dau seama :)):)):)):))

SkinnyKitty 27 mai 2011 22:16:28

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Fetelor,desi intru de putin timp,ma ajuta foarte mult sa scriu aici ca a mai trecut o zi,ca am reusit sa rezist.Am intrat sa va pup,sa va doresc un weekend placut,spor la dieta si la sport.Eu ma duc cu cortul si la pescuit..cica..adica baietii ca nu am eu treaba ;;) De abia astept sa stau la aer si sa ma relaxez..nu o sa uit de dieta,promit Alina :D
Somn usor fetelor!!:-*

Anita Luca 27 mai 2011 22:25:56

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de SkinnyKitty (Post 671186)
Fetelor,desi intru de putin timp,ma ajuta foarte mult sa scriu aici ca a mai trecut o zi,ca am reusit sa rezist.Am intrat sa va pup,sa va doresc un weekend placut,spor la dieta si la sport.Eu ma duc cu cortul si la pescuit..cica..adica baietii ca nu am eu treaba ;;) De abia astept sa stau la aer si sa ma relaxez..nu o sa uit de dieta,promit Alina :D
Somn usor fetelor!!:-*

salut!
asa i ca ti intra in sange forumul?:D
sa ai relaxare placuta si poti face si tu miscare acolo in aer liber;)noapte buna!


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:54:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO