forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90"s (etaj VI) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-vi-8921.html)

mice69 06 iun 2011 21:37:23

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 680067)

>:D<:-*>:D<:-*pentru putin :-*

buna cristina ;)) >:D<
spor la invatat :-*:-*si sa treci cu brio peste toate examenele:-*

merci tare mult. in cazul in care mai ai si tu examene, nu conteaza la ce, specializari, facultate, master, cursuri, si eu iti doresc sa le treci pe toate :)
no, eu v-am lasat. sa ne citim maine :*

alynacrystyna 06 iun 2011 21:54:47

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de mice69 (Post 680070)
merci tare mult. in cazul in care mai ai si tu examene, nu conteaza la ce, specializari, facultate, master, cursuri, si eu iti doresc sa le treci pe toate :)
no, eu v-am lasat. sa ne citim maine :*

eu am terminat cu facultatea acu 3 ani :D
noapte buna:-*:-*:-*pe maine :-*:-*:-*

ladyamneth 06 iun 2011 22:16:52

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
am intrat si eu rapid sa va urez noapte buna >:D<
Ma mai uit putin la tv si apoi somn ca sunt obosita...am ajuns tarziu acasa si am mai si stat la telefon cu o prietena in jur de 2 ore asa ca pe sot abia l-am vazut in seara asta :P
Anita cand e ziua ta? La multi ani! :-*
Cristina bafla la examene! si bafta si celorlalate fete care mai au examene >:D<
Va pup!!!!:-*

Anita Luca 06 iun 2011 22:22:30

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de ladyamneth (Post 680111)
am intrat si eu rapid sa va urez noapte buna >:D<
Ma mai uit putin la tv si apoi somn ca sunt obosita...am ajuns tarziu acasa si am mai si stat la telefon cu o prietena in jur de 2 ore asa ca pe sot abia l-am vazut in seara asta :P
Anita cand e ziua ta? La multi ani! :-*
Cristina bafla la examene! si bafta si celorlalate fete care mai au examene >:D<
Va pup!!!!:-*

hello teo!
merci da numai sambata e ziua mea da al meu sot s a gandit sa se scape de o grija:))
noapte buna draga! si eu ma pun la smonici asa ca va doresc tuturor noapte buna si o zi buna pe maine>:D<:-*:-*

Denyx29 06 iun 2011 22:23:30

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Buna fetelor! am si eu o curiozitate....voi la cate zile va cantariti?ca eu mi-am facut un obicei ffff prost sa ma urc pe cantar aproape in fiecare zi de drag ca a inceput sa arate cantarul din ce in ce mai putine kg,iar afisajul uneori oscileaza.....pupici :-*:-*:-*:-*:-*

csella 06 iun 2011 22:26:43

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
in sfarst am liniste iar in jurul meu#:-s..........sunt franta nu alta, ma dor picioarele de nu mai pot:((:((:((.......ma duc sa starng in mare de pe aici si ma punsa imi fac ora de sport(nu ma las chiar daca is obosita ca am lenevit saptamana trecuta destul).....va pup pe toate si va doresc o noapte cat mai linistita:-*>:D<:-*...........sa imi tineti pumnii maine dimineata ma intalnesc du dl cantar:-s

csella 06 iun 2011 22:27:58

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 680115)
hello teo!
merci da numai sambata e ziua mea da al meu sot s a gandit sa se scape de o grija:))
noapte buna draga! si eu ma pun la smonici asa ca va doresc tuturor noapte buna si o zi buna pe maine>:D<:-*:-*

noapte buna anita :-*:-*:-*

alynacrystyna 06 iun 2011 22:29:11

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Denyx29 (Post 680117)
Buna fetelor! am si eu o curiozitate....voi la cate zile va cantariti?ca eu mi-am facut un obicei ffff prost sa ma urc pe cantar aproape in fiecare zi de drag ca a inceput sa arate cantarul din ce in ce mai putine kg,iar afisajul uneori oscileaza.....pupici :-*:-*:-*:-*:-*

buna deni!!!! :-*
asta cu cantaru am spus-o de n ori...si o mai repet acum inca o data.valabil si pentru fetele noi....NU va urcati toata ziua pe cantar....nu e bine ceea ce faceti...o data la saptamana dupa 2 sesiuni de 4 zile, dupa ziua de vitamine, e destul daca va cantariti .

csella 06 iun 2011 22:29:26

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de Denyx29 (Post 680117)
Buna fetelor! am si eu o curiozitate....voi la cate zile va cantariti?ca eu mi-am facut un obicei ffff prost sa ma urc pe cantar aproape in fiecare zi de drag ca a inceput sa arate cantarul din ce in ce mai putine kg,iar afisajul uneori oscileaza.....pupici :-*:-*:-*:-*:-*

cel mai indicat este sa te cantaresti dupa 2-3 ture de rina ma refer la ciclul de 4 zile......eu ma cantaresc dupa 2 ture pt ca sunt inscrisa intr-un concurs si trebuie sa imi setez greutatea fiecare saptamana

alynacrystyna 06 iun 2011 22:32:05

Re: Rina 90"s (etaj VI)
 
Citat:

Anterior postat de ladyamneth (Post 680111)
am intrat si eu rapid sa va urez noapte buna >:D<
Ma mai uit putin la tv si apoi somn ca sunt obosita...am ajuns tarziu acasa si am mai si stat la telefon cu o prietena in jur de 2 ore asa ca pe sot abia l-am vazut in seara asta :P
Anita cand e ziua ta? La multi ani! :-*
Cristina bafla la examene! si bafta si celorlalate fete care mai au examene >:D<
Va pup!!!!:-*

buna teo!!!!:-*:-*>:D<:-* si noapte buna in acelasi timp ;))
Citat:

Anterior postat de Anita Luca (Post 680115)
hello teo!
merci da numai sambata e ziua mea da al meu sot s a gandit sa se scape de o grija:))
noapte buna draga! si eu ma pun la smonici asa ca va doresc tuturor noapte buna si o zi buna pe maine>:D<:-*:-*

noapte buna iubita :-*>:D<:-*>:D<
Citat:

Anterior postat de csella (Post 680121)
in sfarst am liniste iar in jurul meu#:-s..........sunt franta nu alta, ma dor picioarele de nu mai pot:((:((:((.......ma duc sa starng in mare de pe aici si ma punsa imi fac ora de sport(nu ma las chiar daca is obosita ca am lenevit saptamana trecuta destul).....va pup pe toate si va doresc o noapte cat mai linistita:-*>:D<:-*...........sa imi tineti pumnii maine dimineata ma intalnesc du dl cantar:-s

buna ella!!!!!:-*:-*:-*
noapte buna iubita!!!!! >:D<:-*:-*>:D<
apai lasa ca le strangi tu maine...fa sportu daca ai chef de el...daca nu il faci si pe ala maine...ca esti franta...:-*:-*:-*:-*
clar clar...ca te sustinem pe maine dimineata!!! sa vi cu vesti bune :-*:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:09:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO