forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90"s (etaj XVI) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-xvi-12225.html)

moni30 23 mar 2013 23:18:09

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
noapte buna si de la mine>:D<

Danutzza 23 mar 2013 23:53:09

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
va zic si eu somnik usor;;);;)
plec la somn:">:!!L-)

RoXyM 24 mar 2013 08:38:57

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
http://fs69.trilulilu.ro/imgs/luisa0...7e64808120.jpg

Neata fete, cafeluta este servita. Am reusit sa dorm si eu pana la 6:30...sunt fericita :).

Citat:

Anterior postat de igrama (Post 1240770)
Mire multa sanatate! Sa te faci cat mai repede bine!


Roxi, tortul arata super!
Nu ne dai si noua reteta?

Am facut un blat pandispan din 6 oua in tava cu diametrul de 26, pe care l-am insiropat cu o cafea destul de tare. Pentru crema, am pus pe baine marine 5 galbenusuri cu 180 gr de zahar pudra (cam 10 minute). Am amestecat 500 gr mascarpone cu galbenusurile racite si am mai pus si 200 gr de branza proaspata dietetica in loc de frisca. Mie frisca nu imi face bine si mi-a fost frica sa nu fie gretos de la mascarpone de asta am pus si branzica. A iesit tare gustos.

Citat:

Anterior postat de diadora (Post 1240835)
Buna seara,fetele!
Roxxxxxxxxxxxxxxxx, iubitaaaaaaaaaaaaaa, ma bucur ca iti faci timp sa mai scrii vreo doua vorbe pe aici.... Si eu sunt ocupata, dar tot intru, macar sa salut fetele! Asa sa faci si tu! ;);););););)
Apropo, dulciurile tale arata demential! #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

Dia, dar eu intru in fiecare zi si va citesc, dar nu vreau sa va bat la cap cu problemele mele. Cand vin de la serviciu iau cina in fata calculatorului si va citesc. Dupa asta ma apuc sa cos la goblen pana la 20:30 si asa trece ziua. Atat ma relaxeaza sa cos...

RoXyM 24 mar 2013 08:41:29

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Am uitat sa va urez o duminica placuta alaturi de cei dragi.
Eu ma apuc de curatenie, vreau sa schimb si pamantul la niste orhidee luate la oferta, fac o mancare de mazare ca tin post si astazi si dupa ma duc la cumparaturi sa umlu frigiderul ca dupa saptamana asta de post e gol :">.
Puuuuup:-*

alynacrystyna 24 mar 2013 09:33:24

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
neata iubitele :-*
duminica faina sa aveti

Roxy, multumim de cafeluta :-*
o duminica frumoasa si spor la curatenie si cumparaturi :-* :-*

Antonis 24 mar 2013 10:00:21

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Buna dimineata fetele!
o duminica minunata!
azi am in program un aspirator si relax!;;);;);;)

>:D<>:D<

Danutzza 24 mar 2013 10:10:33

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
buna si de la mine fetelor>:D<
o duminica faina va doresc:-*:-*:-*

Cristina Mocanu 24 mar 2013 10:12:51

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Buna fetele, sunt noua pe aici. Cele care ati tinut aceasta dieta ati mai si trisat uneori? Este vreo problema daca in ziua de legume am mai gustat un cubulet de ciocolata amaruie? sau daca am mai pus putin ulei in salate?sau in ness rareori ati pus umpicut umpicut de miere? va pup si va doresc o duminica minunata

Danutzza 24 mar 2013 10:19:03

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de Cristina Mocanu (Post 1241025)
Buna fetele, sunt noua pe aici. Cele care ati tinut aceasta dieta ati mai si trisat uneori? Este vreo problema daca in ziua de legume am mai gustat un cubulet de ciocolata amaruie? sau daca am mai pus putin ulei in salate?sau in ness rareori ati pus umpicut umpicut de miere? va pup

buna:)...si bine ai venit;)
la Rina nu cred ca e nevoie sa trisezi:D,deoarece o data la 4 zile ai voie sa papi dulce...so;;);;);;)eu cred ca toate mai trisam in orice dieta am tine ,insa ideea e sa nu s-e intample ff des si cu exagerari de masura ,asta daca vrem rezultate bune:D;;)...
mult succes;)

Cristina Mocanu 24 mar 2013 11:01:22

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Multumesc frumos draga mea. Nu exagerez in absolut nimic insa sunt tare tare pofticioasa si daca simnt nevoia de dulce, uneori ma abtin alte ori nu, si gust macar o farama:* Te pup si multumesc frumos pentru sfatul acordat:)>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:24:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO