forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90"s (etaj XVI) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-xvi-12225.html)

margutza 24 feb 2015 11:22:11

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de scumpyy (Post 1375269)
Buna!
Sunt şi eu începătoare, e prima dată când ţin Rina su nici eu nu ştiu prea multe.

Cum te descurci, cât ai slăbit de când ai început? Ce zice cântarul?


M-aş fi bucurat sa fie mai activ forumul acesta.........:(
Mai multe idei de gătit, diverse trucuri sa reusesti mai mult.....
Nu ştiu unde au dispărut toate fetele..... !?!

Eu nu am cantar. Observ la haine si sincera sa fiu nici nu-mi iau. Nu vreau sa devin " dependenta". Si cred ca am inceput pe 13 ian. si deja se vede. Daca rasfoiesti etajele de Rina gasesti retete cate vrei.

margutza 24 feb 2015 12:02:51

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Eu astazi sunt la proteine si meniul meu este:
md-kiwi
11- amestec de seminte in. susan, mieji de bostan si seminte
13,30-peste la cuptor invelit in folie de aluminiu uns cu ulei de peste, usturoi, sare, piper si in interior o felie de lamaie cu rosii cherry cu legume
18- idem

margutza 25 feb 2015 09:40:39

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Buna dimineata!
Azi meniu:

md-kiwi
11-mar
13,30-fasole prajita (cu ulei de masline) si salata de sfecla, telina si morcov si o felie de paine
18-idem

alyy 25 feb 2015 16:27:10

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de scumpyy (Post 1375269)
Buna!
Sunt şi eu începătoare, e prima dată când ţin Rina su nici eu nu ştiu prea multe.

Cum te descurci, cât ai slăbit de când ai început? Ce zice cântarul?


M-aş fi bucurat sa fie mai activ forumul acesta.........:(
Mai multe idei de gătit, diverse trucuri sa reusesti mai mult.....
Nu ştiu unde au dispărut toate fetele..... !?!

deocamdata merge bine dieta,inca ma mai documentez despre dieta,de cantarit inca nu m-am cantarit,la tine cum merge dieta?

scumpyy 25 feb 2015 23:39:08

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de alyy (Post 1375450)
deocamdata merge bine dieta,inca ma mai documentez despre dieta,de cantarit inca nu m-am cantarit,la tine cum merge dieta?

Nu mă pot lauda foarte tare pentru ca ultimele 3-4 zile am fost pe drumuri şi n-am reuşit sa pregatesc mai nimic, abia mă puteam ocupa de copilaşi..... Am stagnat, nu m-am îngrăşat dar nici n-am slăbit........ Dar nu vreau sa renunţ, sunt prea solidă sa rămân aşa......vreau sa fiu slăbuţă......

scumpyy 25 feb 2015 23:46:55

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de margutza (Post 1375303)


Eu nu am cantar. Observ la haine si sincera sa fiu nici nu-mi iau. Nu vreau sa devin " dependenta". Si cred ca am inceput pe 13 ian. si deja se vede. Daca rasfoiesti etajele de Rina gasesti retete cate vrei.


Mulţumesc pentru indicaţie...

Ma repet, eu intru de pe telefon şi abia se incarca şi abia am găsit şi
forumul acesta. Dar o sa caut prin etaje sa vad ce s-a scris.

Mulţumesc frumos...

danuta 26 feb 2015 05:30:38

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Buna dimineata!!!Am inceput si eu de ieri dieta asta....greuuu....aseara am gresit rau ptr ca mancasem peste zi f putin....azi incerc zi de amidon,imi trebuie mai multa informatie si organizare...multa bafta>:D<

margutza 26 feb 2015 08:06:24

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Buna fetele!

Azi am un Job Club deci plec la restaurant si incerc sa fiu cuminte.
md- kiwi
11-amestec cereale
13,30- paste cu sos cu busuioc
18- idem si desert grau cu cacao

dede88 26 feb 2015 13:49:42

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
buna fetelor
am inceput si eu de luni dieta, azi sunt la ziua de vitamine. dimineatza cantarul mi-a aratat -2 kg fata de luni sper sa reusesc sa tin aceasta dieta si sa scap de kg in plus. alaptez si imi e putin dificil ca nu avem voie sa mancam nimic intre mese, eram obisnuita sa rontai cate ceva.. sper sa ma obisnuiesc repede cu noul plan de masa.
bafta la slabit!

margutza 26 feb 2015 15:32:07

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Pizza de post am mancat la pranz pana la urma.


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:27:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO