forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90"s (etaj XVI) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-xvi-12225.html)

igrama 08 oct 2013 10:22:24

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de moni30 (Post 1303505)
neata si de la mine
Iolanda, sarut mana pt cafea
o zi faina va doresc>:D<>:D<>:D<

Buna Moni!
Ce mai faci?

giglio86 08 oct 2013 10:25:50

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de igrama (Post 1303527)
Mirela nu vreau sa te dezinformez, dar eu asa stiu ca daa la pranz papi pui si la cina trebuie sa manci pui, doar ca in cantitatea mai mica.
Acum daca iti spun prostii ma vor corecta fetele.

multumesc pt atentionare ......am sa pap si diseara tot pui la grill >:D<

moni30 08 oct 2013 11:11:33

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de igrama (Post 1303528)
Buna Moni!
Ce mai faci?

uite la munca, draga, astept sa vina juniorul de la scoala, azi au avut test la romana...apoi incepem cu temele, am noroc ca e mai liniste la mine la birou si mai scriem si aici un [pic;)

Mirela, Iolanda are dreptate, daca mergi pe carne de pui, aia tre sa papi si la cina, nu poti sa le amesteci intre ele, poti sa-l gatesti altfel, in schimb>:D<

giglio86 08 oct 2013 11:16:42

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
va pup ne ,,citim,,pe seara acum dau fuga sa i cumpar fetei mele caciuli mai groase manusi etc ne pregatim de iarna:D
am trecut cu bn de ispite acum iau pranzul si plec
o zi buna fara tentatii >:D<

danida 08 oct 2013 12:28:34

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Buna, fetelor!
Am citit pe fuga ce ati mai facut. Ana, sanatate multa si sarcina usoara in continuare! Ma bucur ca e totul in regula cu tine si cu bebe! >:D<
Mirela, bine ai venit! Rina e buna, chiar da rezultate, daca te tii de ea.
Eu sunt varza, s-a ales praful de dieta, nici nu mai stiu la ce zi eram, asa ca o s-o reiau...sa vad iar de cand. Toata casa a racit, tati a facut febra azi noapte, cel mare tuseste si ii curge nasul, am vazut c-a inceput un pic si cel mic, dar i-am bagat repede aspiratorul nazal si vad ca deocamdata e mai bine. N-am sunat inca doctorul. Il feresc de ceilalti 2 raciti si il tin numai eu in brate, asa ca sunt la pamant de obosita, am pofta numai de dulce... Mi-a fost si mie rau vreo cateva ore, dar am luat o bulina si mi-a trecut, ca eu nu trebuie sa racesc! :D
Sper sa ma adun repede si sa revin la Rina.
Va pup! >:D<>:D<

igrama 08 oct 2013 13:02:28

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de moni30 (Post 1303535)
uite la munca, draga, astept sa vina juniorul de la scoala, azi au avut test la romana...apoi incepem cu temele, am noroc ca e mai liniste la mine la birou si mai scriem si aici un [pic;)

Mirela, Iolanda are dreptate, daca mergi pe carne de pui, aia tre sa papi si la cina, nu poti sa le amesteci intre ele, poti sa-l gatesti altfel, in schimb>:D<

Ati inceput cu testele.
Delia infara de evaluari inca nu a dat nici un test, nu au nici note.
Cred ca atunci cand se baga in ei va fi jale. #:-s
Mai am un pic si merg acasa. Abia astept ... inca o ora.

alynacrystyna 08 oct 2013 17:02:51

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
servus dragele mele :-*

Dani , multa sanatate la toti :-*

pao pao 08 oct 2013 17:13:23

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Buna fetelor...eu am incercat sa slabesc de prin martie..incepusem dieta si am plecat in tara..acolo nu am mai avut ambitia si vointa necesara sa ma abtin de la nimic..acum de cand m-am intors am reinceput acum merg si la sala de 3 saptamani si vreau sa incep din nou dieta rina si mi-ar placea sa ma pot reintegra printre voi...va admir mult cand citesc pe forum si vad cata ambitie aveti sa duceti totul pana la sf..la kg dorite..va pup

alynacrystyna 08 oct 2013 18:18:29

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de pao pao (Post 1303638)
Buna fetelor...eu am incercat sa slabesc de prin martie..incepusem dieta si am plecat in tara..acolo nu am mai avut ambitia si vointa necesara sa ma abtin de la nimic..acum de cand m-am intors am reinceput acum merg si la sala de 3 saptamani si vreau sa incep din nou dieta rina si mi-ar placea sa ma pot reintegra printre voi...va admir mult cand citesc pe forum si vad cata ambitie aveti sa duceti totul pana la sf..la kg dorite..va pup

buna Paula , daca retin bine , daca nu scuzoaiele mele :)):"> si bine ai revenit , multa bafta cu rinuta :-*

pao pao 09 oct 2013 02:10:42

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Multumesc multt:*:*..


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:26:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO