forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/)
-   -   Rina 90"s (etaj XVI) (http://forum.slabute.ro/dieta-rina-90s/rina-90-s-etaj-xvi-12225.html)

Antonis 20 mar 2013 11:15:56

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de Danutzza (Post 1238768)


ahaaaa...aveti de dat 2,2 kg numa eu 2,5x-(x-(x-(x-(:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

lasa ca tu esti mai tare ca noi!!!!! :)

m1rela 20 mar 2013 11:25:45

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Buna dimi,fete >:D<>:D<>:D<.Vad ca sunteti ambitioase tare ;;)...bravo voua ;).Mult succes va doresc :-*
Aseara am luat teapa x-(...nu a mai dat MC in reluare la 12 noaptea asa cum faceau deobicei =((.O sa-l vad duminica la ora 14 in reluare :D
Eu ma bag cu sotul meu la o curatenie generala ....apoi fac o baie si la 17.30 si ma duc la sedinta la Mariuca :).
O zi frumoasa va doresc :-*

igrama 20 mar 2013 11:49:51

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de m1rela (Post 1238832)
Buna dimi,fete >:D<>:D<>:D<.Vad ca sunteti ambitioase tare ;;)...bravo voua ;).Mult succes va doresc :-*
Aseara am luat teapa x-(...nu a mai dat MC in reluare la 12 noaptea asa cum faceau deobicei =((.O sa-l vad duminica la ora 14 in reluare :D
Eu ma bag cu sotul meu la o curatenie generala ....apoi fac o baie si la 17.30 si ma duc la sedinta la Mariuca :).
O zi frumoasa va doresc :-*

Buna Mire!
Asta a fost ca altadata sa ta culci si tu mai devreme! :))
O zi frumoasa si tie!

Anita Luca 20 mar 2013 12:17:21

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de igrama (Post 1238765)
Anita, daca iti este si ruda ii tinem pumnii![*4*]

Multumesc!!>:D<
Sa ai o zi plina de soare:-*

Danutzza 20 mar 2013 13:03:56

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de igrama (Post 1238823)
Da! Ma mentin pe 67 de la sfarsitul lui decembrie, inceputul lui ianuarie.
Initial aici am vrut sa ajung, dar acum ma tot gandesc la 63.

este foarte bine daca reusesti sa te mentii;),o realizare enorma:-*
lasa ca vine vara si o sa reusesti cu siguranta sa ajungi unde iti doresti;)

moni30 20 mar 2013 14:06:29

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de Antonis (Post 1238742)
Buna dimineata fetele!
sanatate multa va doresc, Moni, Dani, Iolanda sanatate la micuti!
O zi minunata!
Moni ai observat ca am schimbat si eu tickerul;;);;);;);;)!:D
ambitie, putere si succes la topit sunculitze va doresc tuturor!

[*76*][*76*][*76*][*76*]
felicitari , iubita, si bafta , sa fim mai suple de ziua pacalelii:)), am lipsit un pic, a fost mama la mine, ne-a adus taietei de casa , daca suntem bolnavi;;)
si, subscriu...Dana e cea mai tare dintre noi;;)

lady g 20 mar 2013 14:29:03

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 

Buna fetelor:-*
Gata cu examenele#:-sMai am maine si vineri scoala si dupa aia vacanta pana pe 2 aprilie:)
Vad ca v-ati apucat de concurs,bravooooo!!!Putem sa facem pariuri?:)):D
Multa bafta la toate trei!!!:-*:-*:-*
Sanatate la bolnaviori>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

Va pupacesc si va doresc o zi faina in continuare!:)

p.s.tot nu pot sa scriu colorat...ciudat:-o

m1rela 20 mar 2013 14:58:29

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Am luat si eu o pauza #:-sca nu mai pot :P
Mai am putin si intru la baita....

Citat:

Anterior postat de igrama (Post 1238844)
Buna Mire!
Asta a fost ca altadata sa ta culci si tu mai devreme! :))
O zi frumoasa si tie!

Buna,Iolanda >:D<.Credeam ca numai sotul meu imi spune sa ma culc mai devreme :)) ....si el ma cearta ca ma culc numa pe la 1-2 noaptea :">
Noroc cu astia ca mi-au taiat portia :)).Dar imi place tare sa ma uit in linistea noptii la Nat Geo ,Digi Life,Digi World,Viasat Nature ....au emisiuni asa de interesante si documentare de-o frumusete rara :x
Ziua nu mai reusesc sa ma uit :(
Sanatate la copilas si o zi minunata sa ai >:D< :-*

Citat:

Anterior postat de Antonis (Post 1238742)
Buna dimineata fetele!
sanatate multa va doresc, Moni, Dani, Iolanda sanatate la micuti!
O zi minunata!
Moni ai observat ca am schimbat si eu tickerul;;);;);;);;)!:D
ambitie, putere si succes la topit sunculitze va doresc tuturor!

Ana,felicitari [*117*]...am observat si eu ;).Succes pe mai departe stiu ca o sa reusesti ;) :-*
O zi frumoasa si tie >:D<

Citat:

Anterior postat de igrama (Post 1238765)
Anita, daca iti este si ruda ii tinem pumnii![*4*]

Si eu ii tin pumnii verisoarei voastre ,Anita [*103*] [*103*] [*103*][*103*] [*103*].Sa ajunga cat mai departe ;;)
Eu nu am vazut emisiunea aseara ....dar ma uit duminica la reluare ...abia astept \:D/
\:D/\:D/

Citat:

Anterior postat de Danutzza (Post 1238766)
neata:D;;)
moni,au dormit binisor dar azidimineata au inceput iar cu vomitatul amandoi:(:(...deja nu mai pot :-s:-sazi vreau sa-i scot afara ,dar parca mi-e si frica sa plec cu ei :>:-s
voi,cum sunteti?:)
ana ,-300g hmmm...la-s ca-i bun;)
ia sa vedem unde ajungem pe 1;);)...eu sunt putin dezamagita ca iar mi-au intarziat ''rusii'' deja am o sapt si stiti voi cum e cu slabitul in perioada aia,insa 'om vedea;;)

va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa:-*:-*:-*:-*

Buna,Dani >:D<.Da-le niste Metoclopramid sirop (daca se gaseste la voi acolo) si le ia cu mana senzatia de voma ;).Eu asa ii dadeam Mariei (si ea vomita mult :( ).Nu le mai da sa manance nimic...doar niste covrigei sau sticksuri sau biscuiti [ceva mai uscat].Sper sa se faca bine repede :).Sanatate :-*

Citat:

Anterior postat de lady g (Post 1238926)
Buna fetelor:-*
Gata cu examenele#:-sMai am maine si vineri scoala si dupa aia vacanta pana pe 2 aprilie:)
Vad ca v-ati apucat de concurs,bravooooo!!!Putem sa facem pariuri?:)):D
Multa bafta la toate trei!!!:-*:-*:-*
Sanatate la bolnaviori>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

Va pupacesc si va doresc o zi faina in continuare!:)

p.s.tot nu pot sa scriu colorat...ciudat:-o

In sfarsit,Adri #:-s....ai mai venit si pe la noi >:D<>:D<>:D<>:D<>:D< Succes maine :-*
Ma bucur ca termini cu stresul....stiu ca nu iti este usor :(.O zi minunata sa ai ,va pupacim si noi :-* ...mai ales pe Alex ;)

Danutzza 20 mar 2013 15:00:30

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de moni30 (Post 1238918)
[*76*][*76*][*76*][*76*]
felicitari , iubita, si bafta , sa fim mai suple de ziua pacalelii:)), am lipsit un pic, a fost mama la mine, ne-a adus taietei de casa , daca suntem bolnavi;;)
si, subscriu...Dana e cea mai tare dintre noi;;)

da ,sunt cea mai tare :Dla mancat:)):)):)):)):)):)):))
numa sa nu fie o pacaleala si pt noi:">:">:">:)):)):)):)):)):))
sper ca nu ai mancat taietei:-/

Danutzza 20 mar 2013 15:04:58

Re: Rina 90"s (etaj XVI)
 
Citat:

Anterior postat de m1rela (Post 1238958)
Am luat si eu o pauza #:-sca nu mai pot :P
Mai am putin si intru la baita....



Buna,Iolanda >:D<.Credeam ca numai sotul meu imi spune sa ma culc mai devreme :)) ....si el ma cearta ca ma culc numa pe la 1-2 noaptea :">
Noroc cu astia ca mi-au taiat portia :)).Dar imi place tare sa ma uit in linistea noptii la Nat Geo ,Digi Life,Digi World,Viasat Nature ....au emisiuni asa de interesante si documentare de-o frumusete rara :x
Ziua nu mai reusesc sa ma uit :(
Sanatate la copilas si o zi minunata sa ai >:D< :-*



Ana,felicitari [*117*]...am observat si eu ;).Succes pe mai departe stiu ca o sa reusesti ;) :-*
O zi frumoasa si tie >:D<



Si eu ii tin pumnii verisoarei voastre ,Anita [*103*] [*103*] [*103*][*103*] [*103*].Sa ajunga cat mai departe ;;)
Eu nu am vazut emisiunea aseara ....dar ma uit duminica la reluare ...abia astept \:D/
\:D/\:D/



Buna,Dani >:D<.Da-le niste Metoclopramid sirop (daca se gaseste la voi acolo) si le ia cu mana senzatia de voma ;).Eu asa ii dadeam Mariei (si ea vomita mult :( ).Nu le mai da sa manance nimic...doar niste covrigei sau sticksuri sau biscuiti [ceva mai uscat].Sper sa se faca bine repede :).Sanatate :-*



In sfarsit,Adri #:-s....ai mai venit si pe la noi >:D<>:D<>:D<>:D<>:D< Succes maine :-*
Ma bucur ca termini cu stresul....stiu ca nu iti este usor :(.O zi minunata sa ai ,va pupacim si noi :-* ...mai ales pe Alex ;)

mire:*
nu le-am dat numai niste biscuiti integrali sa pape,dar nici nu vor,iar pe cel mare incerc sa-l pacalesc sa pape niste orez,insa nu vrea nici cum:(...sper sa treaca odata:-s

incearca sa dormi la timp ;;)si asta ajuta la slabit:D;;)
o zi frumoasa in continuare:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:48:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO