forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/)
-   -   La o vorba pe inserat (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/vorba-inserat-1083.html)

Slabuta 06 oct 2010 21:53:31

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 355315)

Da, asa e... imi pare rau ca nu am gasit imediat. ca acum unele lucruri mi le amintesc asa ca din ecata:P dar trebuie putina practica;)
asa este...si mie imi place:)

Pai si la cursurile acelea trebuie sa platesti ceva sau ei fac in baza anagajarii ulterioare?

andra_aly 06 oct 2010 21:58:21

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 355318)


Pai si la cursurile acelea trebuie sa platesti ceva sau ei fac in baza anagajarii ulterioare?

Nu..lucrezi in firma si te platesc. bine orar de firma. 8 ore. si iti dau si ei acolo ceva .. cam 3-400 €. asa am auzit. cat sa ai si tu un ban. apoi eventual te tin, iti fac contract si maresc salariul.
le convine ca asa te "formeaza" ei;)
mi-ar convenii si asa ceva. chiar si de nu m-ar tine. ca 6 luni e o experienta si asa adaugi ceva la cv:)

Slabuta 06 oct 2010 22:00:20

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 355323)

Nu..lucrezi in firma si te platesc. bine orar de firma. 8 ore. si iti dau si ei acolo ceva .. cam 3-400 €. asa am auzit. cat sa ai si tu un ban. apoi eventual te tin, iti fac contract si maresc salariul.
le convine ca asa te "formeaza" ei;)
mi-ar convenii si asa ceva. chiar si de nu m-ar tine. ca 6 luni e o experienta si asa adaugi ceva la cv:)

Da, ar fi o idee. :)
Sper sa iti gasesti jobul pe care ti-l doresti>:D<

andra_aly 06 oct 2010 22:01:45

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 355328)


Da, ar fi o idee. :)
Sper sa iti gasesti jobul pe care ti-l doresti>:D<

Multumesc slabu:-* sper si eu;;)
tu in rest esti bine?>:D<

Slabuta 06 oct 2010 22:04:51

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 355331)

Multumesc slabu:-* sper si eu;;)
tu in rest esti bine?>:D<

Dap, sunt bine. :)
Intotdeauna este loc de mai bine, dar eu sunt multumita pe moment. :D

Astept sarbatorile de iarna :D
Imi place mult Craciunul si Revelionul. :)

andra_aly 06 oct 2010 22:07:40

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 355334)


Dap, sunt bine. :)
Intotdeauna este loc de mai bine, dar eu sunt multumita pe moment. :D

Astept sarbatorile de iarna :D
Imi place mult Craciunul si Revelionul. :)

Asa este. important e ca e totul ok:) si o sa fie si mai ok;)
Si mie imi plac... dar nu aici:-s aici e tare deprimanta atmosfera. italienii nu stiudecat sa manance si sa joace carti in seara de craciun. in schimb la noi:x bine, si la noi s-au schimbat multe.. ce frumos era acum vreo 10 - 11 ani;;) imi amintesc ca era o zapadaaaa:x si un frig..brr. dar imi placea. :D
ce momente frumoase:x vreau acasa;;)

Liviutzza 06 oct 2010 22:17:55

Re: La o vorba pe inserat
 
Fetelor dar parca totusi nici la noi nu mai este atmosfera care era odata....Inainte primeam o gramada de colindatori..acum abia daca se oboseste vreo unul sa bata la usa:((
Nu inteleg o faza,cand ma cantaresc dimineata am 74,7 kg...iar seara am 76..cum vine asta?Eu oricum dupa 6 nu mai mananc nimic..deci nu inteleg:((:-/


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:33:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO