forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/)
-   -   La o vorba pe inserat (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/vorba-inserat-1083.html)

mvthebest 15 feb 2010 16:02:47

Re: La o vorba pe inserat
 
1 ataşament(e)
Am avut si eu o pisicuta. Pentru mine era cea mai frumoasa,desi unora lu le era draga pentru ca era neagra:( ,dar era inofensia si tare mamoasa. Din pacare mi-au omorat-o vecini rai:((:((offf Ataşament 1685

VentoFreddo 15 feb 2010 17:20:50

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 87904)
Am avut si eu o pisicuta. Pentru mine era cea mai frumoasa,desi unora lu le era draga pentru ca era neagra:( ,dar era inofensia si tare mamoasa. Din pacare mi-au omorat-o vecini rai:((:((offf Ataşament 1685

Ce imbecili, traiesc inca in Dark Age, eu i-as omora pe eix-(Imi pare rau, dar stii sigur cine a facut asta??

anqutz 15 feb 2010 17:53:35

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 87904)
Am avut si eu o pisicuta. Pentru mine era cea mai frumoasa,desi unora lu le era draga pentru ca era neagra:( ,dar era inofensia si tare mamoasa. Din pacare mi-au omorat-o vecini rai:((:((offf Ataşament 1685

Doamne fereste!!!! Au si ai mei una neagra la curte si lui tata ii e frica daca lipseste o noapte de acasa sa nu o fi omorat cineva. :(

mvthebest 15 feb 2010 17:54:53

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 87988)
Ce imbecili, traiesc inca in Dark Age, eu i-as omora pe eix-(Imi pare rau, dar stii sigur cine a facut asta??

Banuies. O femeie.. Nu suporta pisicile si spunea ca ii mananca mancarea. Ea sta la 1 pff pisica mea nici macar nu avea pe unde sa se suie acolo,ca nu e superman:)) ,dar nah. Oameni rai:-s:-s:-s
Am ramas cu poze si cu amintirea ei.. O aveam de mititica:)

mvthebest 15 feb 2010 17:56:26

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 88013)
Doamne fereste!!!! Au si ai mei una neagra la curte si lui tata ii e frica daca lipseste o noapte de acasa sa nu o fi omorat cineva. :(

Sunt oameni foarte rai. Parca daca e neagra face rau cuiva:(
A mea avea un pufulete alb pe burtica;)))

Liviutzza 15 feb 2010 19:00:10

Re: La o vorba pe inserat
 
Ce faceti fetelor?:(eu am adormit..si la 17 trebuia sa mananc:((Acum nu stiu ce sa fac..sa mai mananc ceva?sau nu?Am mancat doar micul dejun...dar e deja trecut de 18:((

anqutz 15 feb 2010 19:02:06

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 88057)
Ce faceti fetelor?:(eu am adormit..si la 17 trebuia sa mananc:((Acum nu stiu ce sa fac..sa mai mananc ceva?sau nu?Am mancat doar micul dejun...dar e deja trecut de 18:((

Tu ce crezi ca ar trebui sa faci? :-/ eu zic sa lasi prostiile de-o parte si sa mananci daca nu vrei sa-ti faci mai mult rau.

mvthebest 15 feb 2010 19:05:40

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 88057)
Ce faceti fetelor?:(eu am adormit..si la 17 trebuia sa mananc:((Acum nu stiu ce sa fac..sa mai mananc ceva?sau nu?Am mancat doar micul dejun...dar e deja trecut de 18:((

papa ceva ,nu te lasa asa flamanda, vrei sa te apuce foamea pe la 10 noaptea:-o:-o

Liviutzza 15 feb 2010 19:12:55

Re: La o vorba pe inserat
 
Nu mi-e foame:)dar am pus niste peste la cuptor:)Asta e...am adormit:)o sa mananc totusi:)ca nu am cum sa traiesc doar din micul dejun:))

sunshine 15 feb 2010 19:22:05

Re: La o vorba pe inserat
 
si eu tot peste am la cuptor :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:31:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO