forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/)
-   -   La o vorba pe inserat (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/vorba-inserat-1083.html)

onetotilia 03 oct 2010 22:25:48

Re: La o vorba pe inserat
 
ieri am fost sa vedem un apartament.. cladie noua... :) putin cam scump dar ne vom descurca :) sper sa il luam :)

andra_aly 03 oct 2010 22:25:51

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 351567)
mai vor si sa vina in Ro de craciun NO WAY............ i-am spus la bart sa le scoata ideea sta din cap...

b-) Vai, imi dau seama:-s
voi mergeti acasa de Craciun?:)

Liviutzza 03 oct 2010 22:26:16

Re: La o vorba pe inserat
 
hmmzzz lasa ca o sa treci peste asta,e bine totusi ca poti sa te abtii!Eu cred ca la faza cu "copii" as fi explodat rau rau de tot!Poate da Doamne Doamne si vindeti casa aia mai repede ca sa scapati de lepre:(Dupa aia ii mai primesti la sarbatori in vizita:))))si ii pui sa spele vasele dupa ce stati la masa:)))

onetotilia 03 oct 2010 22:30:40

Re: La o vorba pe inserat
 
a zis ca dupa ce ne mutam vine sa ma ajute cu curatenia :)).... la care in capul meu... NO WAY nu imi cotrobai tu prin camera... nu stiu cada v-am spus ca eram in birou (avem un birou separat cu o canapea extensibila.. ne mai uitam la filme.. practic eici stam dupa amiezele...) si am facut si noi sex... si ea vine fara probleme.. bate la usa o data si deschide... ne imbracam.. am fost ca si WAITTT apoi ne-a spus ca nu se face sex in birou :)) (am vrut sa zic ca e bine pe birou :)) )

andra_aly 03 oct 2010 22:32:25

Re: La o vorba pe inserat
 
:-o:-o Ce om nesimtit:-s

Liviutzza 03 oct 2010 22:36:15

Re: La o vorba pe inserat
 
[*16*][*16*][*16*][*16*][*16*]
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 351575)
a zis ca dupa ce ne mutam vine sa ma ajute cu curatenia :)).... la care in capul meu... NO WAY nu imi cotrobai tu prin camera... nu stiu cada v-am spus ca eram in birou (avem un birou separat cu o canapea extensibila.. ne mai uitam la filme.. practic eici stam dupa amiezele...) si am facut si noi sex... si ea vine fara probleme.. bate la usa o data si deschide... ne imbracam.. am fost ca si WAITTT apoi ne-a spus ca nu se face sex in birou :)) (am vrut sa zic ca e bine pe birou :)) )

ma abtin de la comentarii ca apoi vine Slabuta si ma sanctioneaza:)))))o sa ma rog ptr tine sa scapi de nebuni!

onetotilia 03 oct 2010 22:38:10

Re: La o vorba pe inserat
 
eee Andra... ce stiu si ei.. doar in dormitor cu lumina stinsa :)) am ras cu al meu o data... in baie am facut curat in sertare si am gasit gel lubrifiant (nu era al meu si nici a lui bart ) si faceam glume pe seama lor :))

andra_aly 03 oct 2010 22:40:09

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 351586)
eee Andra... ce stiu si ei.. doar in dormitor cu lumina stinsa :)) am ras cu al meu o data... in baie am facut curat in sertare si am gasit gel lubrifiant (nu era al meu si nici a lui bart ) si faceam glume pe seama lor :))

Serios?:)) ce stiu batraneii:P vai, mie mi-ar fi picat fata sa intre soacra peste noi:))
si sa mai si zica ceva:P

Liviutzza 03 oct 2010 22:42:53

Re: La o vorba pe inserat
 
Am si eu o intrebare:)cand v-a spus ca nu se face sex in birou,iubitul tau nu s-a luat de ea?

onetotilia 03 oct 2010 22:43:42

Re: La o vorba pe inserat
 
vaiii.... vai vai.... pleaca in turcia o saptaman :) deci ii mai suport o sapt apoi o sapt am pace....apoi poate plec eu o saptaman in ro :)

onetotilia 03 oct 2010 22:45:03

Re: La o vorba pe inserat
 
bart a sstrigat la ea cand a intrat si dupa... dar mi-a spus doar mei ca nu se face sex in birou... ca daca ar fi fost vreun prieten de al lui bart... de parca ei vin fara sa sune si la 9 seara... :))

Liviutzza 03 oct 2010 22:47:36

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 351600)
bart a sstrigat la ea cand a intrat si dupa... dar mi-a spus doar mei ca nu se face sex in birou... ca daca ar fi fost vreun prieten de al lui bart... de parca ei vin fara sa sune si la 9 seara... :))

Stii ce trebuia sa ii spui?Sa discute cu fiusu treaba asta...ca el are fantezii sa o faceti pe birou..si tu cum esti o iubita exemplu nu poti sa refuzi oferta:)))asa ii inchideai gura aia ..vai sincer deja m-am enervat eu...ce zodie esti tu?

onetotilia 03 oct 2010 22:50:03

Re: La o vorba pe inserat
 
eu sunt taur... :) atunci i-am spus ca suntem tineri si putem sa facem unde vrem si sa nu s-au scris reguli pentru asta ... :) nu conteaza cine are fanteziile.. ea nu trebuie sa intre fara sa primeasca aprobare... in spatiul nostru privat...

si nu cred ca v-am spus ca de ceva timp acum nu mai are voie in dormitor .... am fost o data cu al meu la un sex shop si am luat un vibrator.... draga si ea s-a apucat sa caute la noi in sertare dupa nush ce crema... si l-a gasit... (nu e ca l-am folosi.. am fost curiosi sa vedem si noi cum e unu si ce funtii are :)) ) nu a zis nimic dar m-a intrebat ca unde am pus crema ca ea nu a gasit-o la noi in noptiere... atunci bart i-a zis ca nu are ce sa caute ea in camera la noi de acum in colo... mai aveam si niste lubrifiant, prezervative si niste servetele intime.... e nasol sa ti se incalce intimitatea in halul asta...

Liviutzza 03 oct 2010 22:51:45

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 351606)
eu sunt taur... :) atunci i-am spus ca suntem tineri si putem sa facem unde vrem si sa nu s-au scris reguli pentru asta ... :)

ffff bine i-ai spus:)saraca...doar daca ai putea sa vezi in capul ei..cine stie ce fantezii are..se da mare sfanta..of doamneee!parca noi daca suntem tineri suntem si prosti!

onetotilia 03 oct 2010 22:55:58

Re: La o vorba pe inserat
 
am editat ultimul mesaj :)

onetotilia 03 oct 2010 22:57:05

Re: La o vorba pe inserat
 
ma simt de parca am acaparat acest topic... imi cer scuze slabutelor... :)

Liviutzza 03 oct 2010 23:00:07

Re: La o vorba pe inserat
 
fff bine ca i-a interzis...e problema ta daca l-ai folosit sau nu,poti sa iti cumperi un intreg arsenal de jucarii...care e problema ei?eeee lasa ca acusica scapi de ea si ramai singurica cu iubitul sa faci tot ce vrei tu:):D>:D<Acum realizez ca intr-un fel socrella mea e minciuna pe langa altele:))chiar daca ma barfeste ea pe la spate la fiusu...crezand ca el nu-mi spune..macar prin fatza are bunul simt sa se abtina:)))

andra_aly 03 oct 2010 23:01:10

Re: La o vorba pe inserat
 
Ei, nu cred ca se supara nimeni;) Bine, i-ati facut ca i-ati interzis sa mai cotrobaiex-(

onetotilia 03 oct 2010 23:02:38

Re: La o vorba pe inserat
 
dar asta e culmea.. ca asta a mea... ma foloseste ca sa ajunga la fiu-so.. bart imediat o repezeste... si daca vrea ca bart sa faca ceva vine si imi spune mie ca sa ii zic lui... la iceput ii ziceam.. acum ii zic ca bart e mare si face ce vrea :)

onetotilia 03 oct 2010 23:03:45

Re: La o vorba pe inserat
 
dar haide-ti sa o lasam pe socrela la o parte si sa povestim.. ce planuri aveti saptamana viitoare?

Liviutzza 03 oct 2010 23:04:12

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 351623)
dar asta e culmea.. ca asta a mea... ma foloseste ca sa ajunga la fiu-so.. bart imediat o repezeste... si daca vrea ca bart sa faca ceva vine si imi spune mie ca sa ii zic lui... la iceput ii ziceam.. acum ii zic ca bart e mare si face ce vrea :)

fff bine faci:)spune-i sa ii zica lui,ca doar e baiatul ei:))>:D<

onetotilia 03 oct 2010 23:08:01

Re: La o vorba pe inserat
 
eu am de gand sa ma apuc de dieta de maine si de sport.. si al meu la fel... chiar daca nu m-am ingrasat deloc acuma... as vrea sa mai slabesc un pic... eu nu prea am chef de dieta dar al meu e musai sa intre la dieta...si m-a intrebat azi cand ne apucam :) si am zis de maine azi am facut clatite jaimie oliver si le-am mancat cu inghetata :)

Liviutzza 03 oct 2010 23:10:35

Re: La o vorba pe inserat
 
Si eu de maine incep concursul pana de Craciun:D:D yeeey..o sa am o singura zi pe saptamana de facut pofte,in rest fara dulciuri,fara cola,fara fast food:Dsi fara papa dupa 18 seara:)Doamne ajuta sa dau 11 kg jos pana de sarbatori>:D<

andra_aly 03 oct 2010 23:12:09

Re: La o vorba pe inserat
 
Eu am in plan sa temin cratenia generala, sa mai caut de munca si sa fac sport:D

Liviutzza 03 oct 2010 23:13:55

Re: La o vorba pe inserat
 
daaaa si eu trebuie sa fac sport..e asa greu sa ma urnesc din loc mai ales cand sunt acasa:)Abia astept sa imi fac abonament la o sala de fitness:)macar acolo sunt fortata sa ma misc...Si eu trebuie sa ma apuc de curatenie,cred ca o sa fac chiar maine:)

onetotilia 03 oct 2010 23:14:01

Re: La o vorba pe inserat
 
eu m-am gandit sa reintru in programul monti :) + bici 30 +pilates 30 min... de mult tot zic pe aici ca vreau sa ma apuc.. doar ca numa nu reusesc...

onetotilia 03 oct 2010 23:16:25

Re: La o vorba pe inserat
 
daca ma tin de treaba as putea slabi frumusel 3 kg pe luna... si o sa imi ofer 1 zi pe sapt desert...

onetotilia 03 oct 2010 23:22:35

Re: La o vorba pe inserat
 
andra... dar ai demisionat acolo?? la magazin?

Liviutzza 03 oct 2010 23:26:00

Re: La o vorba pe inserat
 
Pai hai de maine cu Monti:D te astept in gasca:D>:D<>:D<

onetotilia 03 oct 2010 23:27:55

Re: La o vorba pe inserat
 
am sa vin..... tot cam monti am incercat sa pap (faza a 2-a) ... dar cum intru serios pe treaba :)

andra_aly 03 oct 2010 23:28:50

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 351651)
andra... dar ai demisionat acolo?? la magazin?

Da oti:( nu il mai suportam pe ala. a sarit calul...:-s pai ce isi bate joc. ea o romanca ca asa pe aceeasi bani e si vanzatoare si face curat si la calculator...si marfa care o faceam la tejghea in picioare. da sa faca ce o vrea...

onetotilia 03 oct 2010 23:29:08

Re: La o vorba pe inserat
 
la dimineata pap lapte cu cereale integrale cu o lingura de gem inauntru ... deci ce am descoperit... nuca de cocos e super buna pentru tranzit :d...

onetotilia 03 oct 2010 23:30:39

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 351662)

Da oti:( nu il mai suportam pe laa. a sarit calul...:-s pai ce isi bate joc. ea o romanca ca asa pe aceeasi bani e si vanzatoare si face curat si la calculator...si marfa care o faceam la tejghea in picioare. da sa faca ce o vrea...

aici se poarta foare frumos cu mine la munca :)
unul dintre sefi mi-a spus ca daca nu reusesc sa imi fac actele imi face el contract si atunci imi fac actele :)

Liviutzza 03 oct 2010 23:34:56

Re: La o vorba pe inserat
 
Fetelor eu va urez somn usor!Ma pun sa fac niste abdomene si apoi la nani cu mine,ca iar imi dau programul peste cap si dorm maine toata ziua!Va pupu!Otilia te astept la Monti!>:D<

andra_aly 03 oct 2010 23:35:03

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 351666)
aici se poarta foare frumos cu mine la munca :)
unul dintre sefi mi-a spus ca daca nu reusesc sa imi fac actele imi face el contract si atunci imi fac actele :)

Si bosorogul asta se comporta frumos, pana a vazut ca ii merge. pai crede-ma ca nici cand am lucrat la curatenie nu s-a comportat nimeni urat. si am mers la magazin sa isi bata joc:-s

onetotilia 03 oct 2010 23:40:02

Re: La o vorba pe inserat
 
ok...liviutzaa... doar ca abia o sa apar dupa 7 seara ... :(

te cred andra.. la sa ca acum gasesti tu ceva mai bun :) ca doar e in roma...

onetotilia 03 oct 2010 23:41:02

Re: La o vorba pe inserat
 
am plecat si eu la culcare ca maine o sa am o zii luuuuunnnnnggggaaaaa... :)

nopate bune :)

andra_aly 03 oct 2010 23:41:18

Re: La o vorba pe inserat
 
Sper si eu:) acum sa vedem... ca nu vreau sa stau prea mult acasa:-s ca apoi sa nu imi para rau:-s

andra_aly 03 oct 2010 23:43:09

Re: La o vorba pe inserat
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 351680)
am plecat si eu la culcare ca maine o sa am o zii luuuuunnnnnggggaaaaa... :)

nopate bune :)

Noapte buna, sa visezi frumos.:-*>:D< in nici un caz pe soacra:))

Liviutzza 04 oct 2010 00:33:32

Re: La o vorba pe inserat
 
Nu pot sa adorm:((( si decat sa stau cu ochii pe pereti mai bine ma mai inspir pe aici:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:13:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO