forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/)
-   -   La o vorba pe inserat, II (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/vorba-inserat-ii-3138.html)

Slabuta 14 mar 2010 21:25:51

La o vorba pe inserat, II
 
Ce faceti slabutelor? Haideti la o vorba :)

OitaVesela 14 mar 2010 21:30:12

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Eu am fost la o zi de nastere si am cam facut desfrau caloric. Nici nu imi vine sa imi fac meniul pe zilele astea :(Zilele astea urmeaza si perioada aia vesela din luna si as manca cam mult + ca nu stiu cat sport o sa pot face :-<

Slabuta 14 mar 2010 21:33:27

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 117607)
Eu am fost la o zi de nastere si am cam facut desfrau caloric. Nici nu imi vine sa imi fac meniul pe zilele astea :(Zilele astea urmeaza si perioada aia vesela din luna si as manca cam mult + ca nu stiu cat sport o sa pot face :-<

Si eu azi am dat-o in bara si nu am fost la zile de nastere, dar am avut pofta de dulce...

De maine suntem fete cuminti si ne tinem de regim constiincios :)

Eu acum 30 de minute am papat, ca m-am trezit tarziu, si m-a luat un somn, dar nu ma culc sa stau macar 3 ore ca sa se digere papica. :)

ali_lumi 14 mar 2010 21:36:10

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Si eu mi-am facut de cap rau astazi:))
daca te uiti la meniul meu , te sperii:|

ali_lumi 14 mar 2010 21:36:41

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Bine mi-oi fi facut eu de cap , dar ma revansez maine>:)>:)>:)>:)

OitaVesela 14 mar 2010 21:38:08

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Sa iti fie de bine >:D<
Eu sambata noapte am fost. In decursul zilei de sambata am papat cam vreo 750 calorii ( toate ca la carte, mai mult peste, iaurt si ceva legume in afara de 2 patratele de cioco neagra fara zahar). Noaptea am servit vreo 15 boabe de fistic si 5 alune dar nu stiu ce gramaj sa pun pentru ele + o muscatura dintr-o vafa. Nu ar fi prea grav numai ca am servit si 2 cockteiluri+ 1 pahar de sampanie +1 bacardi breezer 8-|.
Sport sambata am facut 80 min bicicleta din care vreo 50-55 intens. Dar pentru cockteilurile alea ma simt cu musca pe caciula grav.

Roxana 14 mar 2010 21:38:32

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Fetelor...am nevoie de un sfat : eu in fiecare zi la scoala am pauza de masa o ora (la ora 12 ) ...si de cand sunt la dieta iarasi ...mi am luat un fruct ,un baton cereale...dar este prea putin pentru masa de pranz si m am gandit sa incep sa mi fac pachetel ca si restul colegilor mei ,am observat ca ei vin cu mancarica in caserola ....asa ca va rog sa mi dati si mie cateva idei de ce as putea sa mi iau la mine ( in sala de mese avem microunde sa ne incalzim mancarea)

ali_lumi 14 mar 2010 21:39:25

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Si inca ceva:D
astazi dupa mult timp de "stat pe bara" am papat 4 cubulete de ciocolata milka cu lapte.
Nu stiu ce-a fost cu mine :)) am desfacut ciocolata si initial am vrut sa rup doar 1 patratel , si s-au rupt 4 , si hmmm... am zis ca n-are rost sa le imprastii:)) mai bine le bag la ghiozdan , sa-sa cum pap eu cioco din an in paste:;))

ali_lumi 14 mar 2010 21:40:35

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 117615)
Sa iti fie de bine >:D<
Eu sambata noapte am fost. In decursul zilei de sambata am papat cam vreo 750 calorii ( toate ca la carte, mai mult peste, iaurt si ceva legume in afara de 2 patratele de cioco neagra fara zahar). Noaptea am servit vreo 15 boabe de fistic si 5 alune dar nu stiu ce gramaj sa pun pentru ele + o muscatura dintr-o vafa. Nu ar fi prea grav numai ca am servit si 2 cockteiluri+ 1 pahar de sampanie +1 bacardi breezer 8-|.
Sport sambata am facut 80 min bicicleta din care vreo 50-55 intens. Dar pentru cockteilurile alea ma simt cu musca pe caciula grav.

Ei lasa nu te simti vinovata:)
Te rrevansezi maine ;)
si eu am trisat azi cu un pahar de martini :D

Slabuta 14 mar 2010 21:40:54

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de Roxana (Post 117616)
Fetelor...am nevoie de un sfat : eu in fiecare zi la scoala am pauza de masa o ora (la ora 12 ) ...si de cand sunt la dieta iarasi ...mi am luat un fruct ,un baton cereale...dar este prea putin pentru masa de pranz si m am gandit sa incep sa mi fac pachetel ca si restul colegilor mei ,am observat ca ei vin cu mancarica in caserola ....asa ca va rog sa mi dati si mie cateva idei de ce as putea sa mi iau la mine ( in sala de mese avem microunde sa ne incalzim mancarea)

Fa-ti salate in diverse combinatii, la caserola, mancaruri diferite, gratare, etc.
:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:32:12.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO