forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii pe diverse teme (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/)
-   -   La o vorba pe inserat, II (http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/vorba-inserat-ii-3138.html)

andra_aly 15 iul 2010 22:36:09

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Eu poftesc la o limonada rece:x si am uitat sa imi cumpar lamaie:P dimineata vreau suc de portocale. asa ca mi-am pus la frigider sa le storc la Md:D
Pai nu s-a mai intamplat nimic interesant decat ca e mai cald pe zi ce trece:((
vroiam caldura dar nici chiar asa:P
tu ce mai faci? cum merge dieta?;;)

minouse 15 iul 2010 22:49:26

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 255957)
Eu poftesc la o limonada rece:x si am uitat sa imi cumpar lamaie:P dimineata vreau suc de portocale. asa ca mi-am pus la frigider sa le storc la Md:D
Pai nu s-a mai intamplat nimic interesant decat ca e mai cald pe zi ce trece:((
vroiam caldura dar nici chiar asa:P
tu ce mai faci? cum merge dieta?;;)

M-am uitat la prognozele meteo online si mi se pare acolo zilele astea e ca si cum te-ai topi la propriu :D

Pai dieta mergea bine pana azi, ca am primit o vizita de la nasii mei care au o bestie de fetita de 10 ani, care bineinteles ramasese in grija mea ca pt parintii mei era de neconceput s-o lase cu fratii mei :(
Si toata ziua m-a tinut intr-un stres ba ca vrea afara, ba ca vrea la calculator :( Mai prindeam si eu cate un moment cand avea nu stiu ce de facut si mai intram p-aici pe site sa mai vad vreun topic ceva si sa mai uit de nervii pe care-i aveam.
Asa ca, cu tot stresul meu n-am mancat mai nimic azi(cand sa caut si eu ceva de mancare mai pe seara constat ca nu mai era nimic decat niste rosii si o punga afurisita de pufuleti in care bineinteles am dat iama) si nici macar nu pot sa dorm :(
Deci pur si simplu nu puteam avea o zi mai urata.:))
Bine macar ca s-a culcat(imi venea sa-i trag asa o bataie>:))

andra_aly 15 iul 2010 22:56:24

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Of, ce zi nasoala ai avut#:-s chiar ca merita bataita:P
dar si tu meriti asa putina:D pentru ca nu e o scuza, trebuia sa papi ceva. cum sa stai toata ziua asa:-s
e normal ca te-ai dat la ce ai apucat:( off.
sa ai grija data viitoare. >:D<
crede-ma , am crezut ca lesiin azi. mi-a fost si rau:( iar la munca m-am simtit dezastru:-s pai era si normal. pana am ajuns la munca pe caldura aia cand e cel mai nasol. la ora 1-2#:-s si ma luase cu ameteli. imi era rau de cand am plecat de acasa si nu am putut papa.:-s mi-am luat la lucru un iaurt si un mar.
a fost nasol tare. iar maine e si mai rau:-s
sa nu mai zic de sambata. duminica poate sa fie si 50 de grade ca sunt la plaja sigur. asa ca e ok;)

minouse 15 iul 2010 23:04:40

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 255980)
Of, ce zi nasoala ai avut#:-s chiar ca merita bataita:P
dar si tu meriti asa putina:D pentru ca nu e o scuza, trebuia sa papi ceva. cum sa stai toata ziua asa:-s
e normal ca te-ai dat la ce ai apucat:( off.
sa ai grija data viitoare. >:D<
crede-ma , am crezut ca lesiin azi. mi-a fost si rau:( iar la munca m-am simtit dezastru:-s pai era si normal. pana am ajuns la munca pe caldura aia cand e cel mai nasol. la ora 1-2#:-s si ma luase cu ameteli. imi era rau de cand am plecat de acasa si nu am putut papa.:-s mi-am luat la lucru un iaurt si un mar.
a fost nasol tare. iar maine e si mai rau:-s
sa nu mai zic de sambata. duminica poate sa fie si 50 de grade ca sunt la plaja sigur. asa ca e ok;)

Eheee stiu ca merit :D
Maine am sa ma pregatesc, o sa-mi iau o geanta cu mine s-o umplu cu mancare(ca tot eu trebuie sa am grija de ea of) :)) De-abia astept sa plece.

Aoleu si eu ma plangeam de ziua mea, sincera sa fiu prefer sa ma enerveze asta mica decat sa am de-aface cu soarele( cel mai mare dusman al meu :D )
Ai si tu grija sa te imbraci mai lejer, poate chiar sa eviti tocurile sau orice te-ar putea face sa depui efort in plus. Sa bei multa apa si sa incerci sa mamanci normal.

andra_aly 15 iul 2010 23:09:20

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Apa beau intruna, tocuri nu port ca ma dor picioarele rau si fara apai sa mi le iau#:-s
cu imbracatul e mai rau. ca iti dai seama nu ma pot duce ca la mare. ca totusi e un magazin. am noroc ca am aer conditionat. dar nu imi place ca nici sa imi bata in cap toata ziua#:-s

minouse 15 iul 2010 23:16:25

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 255992)
Apa beau intruna, tocuri nu port ca ma dor picioarele rau si fara apai sa mi le iau#:-s
cu imbracatul e mai rau. ca iti dai seama nu ma pot duce ca la mare. ca totusi e un magazin. am noroc ca am aer conditionat. dar nu imi place ca nici sa imi bata in cap toata ziua#:-s

Eu nu suport aerul conditionat de nici o culoare :(

Ei ca sa mai schimbam subiectul, la ce te-ai gandi sa mananci maine?
Eu trebuie sa-mi fac planu' dup-acum ca sa nu sfarsesc, ca azi. Si mai nasol e ca maine trebuie sa tin post ca eu miercurea si vinerea tin post.:(

andra_aly 15 iul 2010 23:19:46

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de minouse (Post 255996)
Eu nu suport aerul conditionat de nici o culoare :(

Ei ca sa mai schimbam subiectul, la ce te-ai gandi sa mananci maine?
Eu trebuie sa-mi fac planu' dup-acum ca sa nu sfarsesc, ca azi. Si mai nasol e ca maine trebuie sa tin post ca eu miercurea si vinerea tin post.:(

Pai nici pe mine nu ma prea incanta, dar crede-ma decat sa lesin de cald:D am telecomanda langa mine chiar si acum. transpir stant pe loc:-s
pai maine?:) nu stiu. dimineata laptic cu ceva. iar inainte de a pleca la munca cred ca o salata cu mozzarella:-/ mi-am cumparat vinete...dar pe caldura asta sa stau sa coc:-o:-s cred ca o sa fac altceva din ele:P

minouse 15 iul 2010 23:28:29

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 255997)
Pai nici pe mine nu ma prea incanta, dar crede-ma decat sa lesin de cald:D am telecomanda langa mine chiar si acum. transpir stant pe loc:-s
pai maine?:) nu stiu. dimineata laptic cu ceva. iar inainte de a pleca la munca cred ca o salata cu mozzarella:-/ mi-am cumparat vinete...dar pe caldura asta sa stau sa coc:-o:-s cred ca o sa fac altceva din ele:P

Eu ma gandeam sa ma trezesc pe la 6 sa-mi fac o ciorba de dovlecel(o sa curga apele pe mine de-o sa fiu comfundata cu cascada niagara) si sa-mi fac la pachet niste sandwichuri cu paine integrala sau ceva-n genu...

Apropo la ce fel de magazin lucrezi sau e mixt(daca nu e prea intima intrebarea) ?:)

andra_aly 15 iul 2010 23:33:24

Re: La o vorba pe inserat, II
 
E un magazin de masiti de alea de carnaval.. si decor. avem si bijuterii...lampi. mai multe:)
ca de antichitate. am observat ca esti din sb:D prin ce zona stai? bine asa in mare, nu trebuie sa imi spui exact:D eram doar curioasa;)
esti de mult in anglia?:)
apropo, suna bine:x dar eu nu ma incumet la ce calduri sunt. mai bine dorm la ora aia cat mai e racoare putin. ca deja la 8 nu poti respira:(

andra_aly 15 iul 2010 23:41:56

Re: La o vorba pe inserat, II
 
Scumpo eu merg la nani ca maine vreau sa fac si curat si baitza apoi. si sport binenteles. credca ala il fac imediat ce ma trezesc:D
Somnic usor:-* mai vorbim:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:46:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO