forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Cadou petrecere burlacite (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/cadou-petrecere-burlacite-6390.html)

Sabine_28 22 sep 2010 15:34:21

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Citat:

Anterior postat de Dio (Post 338387)
Nu mami, oamenii aia din carte nu fac prostii, fac pilates. O sa faci si tu, dar dupa 18 ani :))

:)):)):)) Voi fi off topic, dar sigur va veti amuza: imi povestea mamica unuia din copiii de la gradinita, ca , intr-o seara, in timp ce era in bucatarie vine baiatul ( avea 5 ani atunci) si o intreaba: Mami, tu ii sugi p*** lui tati? tipa a ramas socata , va dati seama, si, nestiind cum sa reactioneze, i-a zis: Nu, dar vai , nimeni nu face asa ceva, alea sunt imagini trucate ( asta dupa ce i-a zis copilul unde a vazut) , si copilul, tare dezamagit: Dar de ce mami nu vrei, ca nenea ala era f fericit, daca nu vrei tu, ii fac eu lui tati:)):)):)). Am ras cu lacrimi cand mi-a povestit. Acum copilul are 10, asteptam sa mai creasca si sper sa nu fie in situatia de a fi cu vreo fata si sa-i spuna fetei ca nimeni nu face asa ceva:))

Dio 22 sep 2010 15:39:29

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Uh, ciudata situatie :)) Totusi, de inteles in ziua de astazi. Si deja de la 10 ani stie ca toata lumea face asta, deci nu cred ca o sa o dea in bara cu fetele :D

andreeaalina 23 sep 2010 00:33:04

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Dio, eu zic sa mergi pe ideea ta, e originala, unica. :)

La prietenul tau cum a fost ?

Dio 23 sep 2010 09:20:11

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Citat:

Anterior postat de andreeaalina (Post 339123)
Dio, eu zic sa mergi pe ideea ta, e originala, unica. :)

La prietenul tau cum a fost ?

El a fost foarte incantat de ele, le-a folosit de cateva ori pana acum, mai ales in diminetile cand se intorcea ametit cu cate o fata din club.

Multumesc de sfat, mai astept sfaturi pana maine, cand o sa trebuiasca sa merg sa cumpar cadoul :)

VAmedeea 23 sep 2010 13:06:40

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Citat:

Anterior postat de Dio (Post 338335)
Sa inteleg ca si tu si mvthebest recomandati aceasta varianta. :)) I-am mai luat unui prieten asa ceva din Mall Vitan, este un magazin micut la parter langa Aldo (cred ca asa se numeste). Daca nu e Aldo, nu mai stiu exac denumirea, este la 2-3 magazine distanta de salonul de tatuaje inspre Gimma. Se poate sa gasiti asa ceva si la (aproape) orice sex shop.

PS: acum ca am purtat "discutia" asta, imi dau seama ca nu ar strica sa imi iau si eu asa ceva >:)

EDIT: cauta pe google "sex zaruri" si vezi al doiela rezultat.

Aia e locatia. Am lucrat in Mall aproape un an si stiu despre ce mag e vb. Are tot felul de chestii dragute si originale.
Se pare ca ti-ai gasit cadoul, mai bine te duci sa-l cumperi sa nu ramana aia fara in stoc.:)) Mai ales acum ca stie tot forumul.

Dio 23 sep 2010 13:11:37

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 339640)
Se pare ca ti-ai gasit cadoul, mai bine te duci sa-l cumperi sa nu ramana aia fara in stoc.:)) Mai ales acum ca stie tot forumul.

Cu ocazia asta o sa va rog frumos sa nu goliti stocul. Macar o pereche de zaruri sa imi lasati si mie, hai, treaca mearga, renunt eu la cele pentru mine in favoarea voastra :)

VAmedeea 23 sep 2010 13:21:49

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Din p mea nici o problema!:)):)):))

Dio 24 sep 2010 09:12:40

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Groaznic, au inchis magazinul din mall vitan ...ce ma fac ? :(

VAmedeea 24 sep 2010 09:25:56

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Te duci la sex-shop si le iei. Ar trebui sa le gasesti. Daca nu, le cumperi de pe net, dar nu stiu daca iti vin la timp.
Gasesti tu solutii!;)

andra_aly 24 sep 2010 23:50:26

Re: Cadou petrecere burlacite
 
Pana la urma...ai rezolvat?:P


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:55:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO