forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   La povesti (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/povesti-12082.html)

floricica0vesela 01 nov 2012 12:49:40

Re: La povesti
 
neatza la toate fetele
>:D<

va doresc o zi minunata, plina de lumina
eeu sunt libera azi, asa ca ma sa fac doar nitica ordine, si papa bun

voi ce faceti azi?

nicoleta100 01 nov 2012 14:36:53

Re: La povesti
 
Citat:

Anterior postat de floricica0vesela (Post 1165081)





nico, :-* nu stiu daca msg era pentru tine sau nu, cel de la Emi, insa stiu ca mie mi-ai lipsit >:D<>:D<>:D<>:D<

multumesc frumos!
si mie mi-ati lipsit foarte mult! >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

nicoleta100 01 nov 2012 14:38:04

Re: La povesti
 
Citat:

Anterior postat de floricica0vesela (Post 1165093)
neatza la toate fetele
>:D<

va doresc o zi minunata, plina de lumina
eeu sunt libera azi, asa ca ma sa fac doar nitica ordine, si papa bun

voi ce faceti azi?

o zi minunata si tie ,draga mea!
eu vreau sa ma bag la sport ,nu stiu ce aleg azi sa fac (start walking sau hip hop abs ),dar ceva miscare fac!:D
pupici!:-*:-*:-*

elene94 01 nov 2012 15:02:09

Re: La povesti
 
Ma alătur şi eu căsuţei fericitee!:))
O zi minunată, fetele!>:D<

Danutzza 01 nov 2012 15:15:14

Re: La povesti
 
buna fetelor:-*>:D<
ce face-ti,eu stau in pat ca nu mai pot de frig si + ca am si rusiix-( pe cap:((:((
o dupamasa placuta va doresc:-*;)

floricica0vesela 01 nov 2012 15:28:47

Re: La povesti
 
nico, :-* te pup de harnicuta ce esti
bafta la sport


elene, bine ai venit la noi in casuta
te servim imediat cu o cafea, si asteptam sa ne spui despre tine


danutza, si eu sunt in pat, ca dardai de frig, de fapt numai picioarele mi-s inghetate.
si mi-e lene sa ma duc sa mananc ceva, si stomacul meu face circ deja.
plus ca am zis ca merg la cumparaturi azi.

dar ma dau acusica joos din pat, pana nu imi fac gaura in stomac de foame


>:D<>:D<>:D<>:D<

supermire83 01 nov 2012 18:13:55

Re: La povesti
 
Ciao fetelor, ce faceti?
Eu abia acum am reusit sa intru pe calculici ca de dimineata am fost tot ocupata. De dimineata am facut sportul apoi am plecat prin magazine cu iubi meu sa-si cauta o geaca....dar n-am gasit nimic sa-i placa...mai cautam si sambata. Apoi am venit acasa si am facut un fel de strudel cu gem de prune si unu cu branza....ca aveam pofta de ceva prajitura cu gem de prune, si cum toate sunt cu multe calorii am zis sa fac un fel de strudel mai putin caloric ;)

VentoFreddo 01 nov 2012 19:15:40

Re: La povesti
 
Buna,fetele,azi am fost plecata cam toata ziua,mi-am luat un invertor,e un aer conditionat care face si caldura, e bun de back up in caz ca se intampla ceva cu centrala mea..care e mai sensibila ea asa:DMaine vin sa mi-l instaleze,deci cred ca stau mai mult cu voi,ca nu mi-au dat o ora exacta,cica dupa 2x-(Sper sa nu vina la 6,ca tot dupa 2 e:))
Citat:

Anterior postat de floricica0vesela (Post 1164769)
fetelor, bine ati venit >:D<


multumesc de cadou, imi place verdele de mor :)



si mie,se ob
serva nu?:D



haloweenul nici la mine nu place, mai ales ca la noi nu s-a adoptata partea lui faina, aia in care copiii umbla la colindat ca de Craciun, dupa bomboane si nuci si mere, ci aia comerciala, cu petreceri si cotume pompoase
:(:(ai dreptate..oricum nu ar avea sens,eu sunt mai traditionalista asa,nu ma impac cu globalizarea,desi mi-am tras sot italian:))

cat despre idee, ma bate gandul de mult ca ar fi cazul sa-mi fac casuta dupa vreo 3 ani de cand sunt pe aici, dar azi, datorita lui Emi, m-am hotarat sa particip la creearea unei alte gasti unite cum eram pe vremuri, cand eram multe si vorbarete. ca mi-e tare dor de fetele de atunci, dar poate comunicand mai mult pe site am sa cunosc alte fete de care sa ma atasez


uite deja cate fete vin aici
:xprima iubire nu se uita niciodata,da asta nu inseamna ca nu mai urmeaza si altele:>


beiiiiii ;;) eu nu facui nesimtit pe nimeni.
da nici sa ne pui sa te fugarim pe forum prin gasti pentru 2 niscai kile, sa parasesti tu frumusete de casuta.
de parca daca nu scrii in casuta ta, rezultatele vin singure si de la sine:>


da eu oricum te :x:x:x si te


:)) ma fac eu singura:P
da de zis am zis..si uite asa am motiv sa dau ghes sa scap cat mai repede de balast sa ma intorc si eu la casuta mea#:-s
:x:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<>:D<
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1164933)

sper ca acest mesaj imi era adresat!:">
pt ca si mie imi e tare dor de tine!:-*:-*:-*:-*:-*
si sper ca de acum sa vorbim mai des!
te pupacesc tare tare si eu si Radu:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* ,ca Robert e la gradi!

:DDD Daaaa,tie iti era adresat!Pai nu cred ca mai sunt mamici aici in casuta lui Flori(inca..)
Acu sa-l pupacesti si pe Robert ca s-a intors;;)Si uite pt ei ceva,sper ca nu mai sunt muciosi,nepotelul meu a tinut-o langa vreo 2 saptamani:-o:(
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...FTQO-XH8QnngQg
Citat:

Anterior postat de floricica0vesela (Post 1165093)
neatza la toate fetele
>:D<

va doresc o zi minunata, plina de lumina
eeu sunt libera azi, asa ca ma sa fac doar nitica ordine, si papa bun

voi ce faceti azi?

Ai avut spor?>:D<am zis mai sus cu ce mi-am ocupat timpul..:-*
Citat:

Anterior postat de Danutzza (Post 1165175)
buna fetelor:-*>:D<
ce face-ti,eu stau in pat ca nu mai pot de frig si + ca am si rusiix-( pe cap:((:((
o dupamasa placuta va doresc:-*;)

:(Of..sa-ti treaca repede,ii astept si eu pe 5-6,asa mi-e urat de ei:PDa asa frig e la tine..ca la noi azi a u fost in jur de 19 gr,si in casa la mine multumesc Domnului ,cand e soare afara e cald,ca am multe ferestre..se face efect sera.Da cand e nor..brrr..:-s
Citat:

Anterior postat de floricica0vesela (Post 1165180)
nico, :-* te pup de harnicuta ce esti
bafta la sport


elene, bine ai venit la noi in casuta
te servim imediat cu o cafea, si asteptam sa ne spui despre tine


danutza, si eu sunt in pat, ca dardai de frig, de fapt numai picioarele mi-s inghetate.
si mi-e lene sa ma duc sa mananc ceva, si stomacul meu face circ deja.
plus ca am zis ca merg la cumparaturi azi.

dar ma dau acusica joos din pat, pana nu imi fac gaura in stomac de foame


>:D<>:D<>:D<>:D<

Moaaa..ce frig e in Grecia mai..eu mi te imaginam la plaja:))
ce ai papat?:D

Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1165280)
Ciao fetelor, ce faceti?
Eu abia acum am reusit sa intru pe calculici ca de dimineata am fost tot ocupata. De dimineata am facut sportul apoi am plecat prin magazine cu iubi meu sa-si cauta o geaca....dar n-am gasit nimic sa-i placa...mai cautam si sambata. Apoi am venit acasa si am facut un fel de strudel cu gem de prune si unu cu branza....ca aveam pofta de ceva prajitura cu gem de prune, si cum toate sunt cu multe calorii am zis sa fac un fel de strudel mai putin caloric ;)

Mai bine decat cele din comert;)
Ah..magazinele din iTalia..:xcum de nu a gasit iubi al tau pe plac?sau e mofturos?:D
Va pup,fetele,o seara frumoasa!>:D<:-*

nicoleta100 01 nov 2012 19:19:35

Re: La povesti
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 1165329)


:DDD Daaaa,tie iti era adresat!Pai nu cred ca mai sunt mamici aici in casuta lui Flori(inca..)
Acu sa-l pupacesti si pe Robert ca s-a intors;;)Si uite pt ei ceva,sper ca nu mai sunt muciosi,nepotelul meu a tinut-o langa vreo 2 saptamani:-o:(
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...FTQO-XH8QnngQg

Va pup,fetele,o seara frumoasa!>:D<:-*

salutare!
multumim de pupici si de ursulet!:x:x:x
nu mai suntem mucosi si sper sa nu mai fim curand !:-s:-s:-s
pupici:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

GCM 01 nov 2012 19:33:49

Re: La povesti
 
Seara buna...daca e vb de gasca noua, ma alatur si eu. Floricel noi cred ca ne stim de pe un alt site, si chiar daca nu a mai ramas nimic de el...am regasit aici o parte din fetele de acolo.
Vin cu un ceai cald...
http://niceeynice.files.wordpress.co...ai_verde_1.jpg


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:14:31.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO