forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Salutare de la Ianna (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/salutare-ianna-8828.html)

ali_lumi 10 apr 2011 18:22:49

Re: Salutare de la Ianna
 
Hey !
salturi Ianna , ce ma bucur sa te vad iar activa din nou , sper ca toate s bune si frumoase in viata ta . Multa sanatate iti doresc tie si fam tale.
pupici pt edya , sa creasca mare si sanatos . >:D<
Te asteptam cu drag .

nicoleta100 10 apr 2011 21:45:00

Re: Salutare de la Ianna
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 614601)
scumpelor am trecut sa vad ce mai faceti...sper cand Edy e mai linistit ...sa mai stam la un "pahar" de vorba....

pupici...

Salutare!!!>:D<>:D<>:D<
Doamne ce dor mi-a fost de tine!!!
Te mai asteptam cand poti ! Bine ai revenit!!!>:D<>:D<>:D<
Pupicei la baietel!
Multa sanatate si numai bine familiei!!!:x:x:x

ianna 12 apr 2011 06:49:02

Re: Salutare de la Ianna
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 616331)
Hey !
salturi Ianna , ce ma bucur sa te vad iar activa din nou , sper ca toate s bune si frumoase in viata ta . Multa sanatate iti doresc tie si fam tale.
pupici pt edya , sa creasca mare si sanatos . >:D<
Te asteptam cu drag .

merci ali>:D<bine te-am regasit !

Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 616496)

Salutare!!!>:D<>:D<>:D<
Doamne ce dor mi-a fost de tine!!!
Te mai asteptam cand poti ! Bine ai revenit!!!>:D<>:D<>:D<
Pupicei la baietel!
Multa sanatate si numai bine familiei!!!:x:x:x

:-*:-*merci nicol:-*

ce uimire ca esti inca prezenta pe aici>:D<

pup iu

ianna 12 apr 2011 06:50:44

Re: Salutare de la Ianna
 
fetelor unde ma integrez si eu la restul de 5 kg de care vreau sa scap:">....

ma duc sa trag cu ochiul prin forumb-)

ras_cristalin 12 apr 2011 09:41:33

Re: Salutare de la Ianna
 
Nici mie nu mi-a venit sa cred cand am vazut ca esti din nou pe la noi ! >:D<
Ma bucur tare mult sa te vad aici, bine ai revenit pe forum si in tara !
Sper sa avem ocazia sa mai povestim si sper ca orice te-a tinut departe de noi atata timp sa se fi rezolvat definitiv :)

ianna 12 apr 2011 13:23:52

Re: Salutare de la Ianna
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 618342)
Nici mie nu mi-a venit sa cred cand am vazut ca esti din nou pe la noi ! >:D<
Ma bucur tare mult sa te vad aici, bine ai revenit pe forum si in tara !
Sper sa avem ocazia sa mai povestim si sper ca orice te-a tinut departe de noi atata timp sa se fi rezolvat definitiv :)

:-*pup iu

din pacate nu s-au rezolvat ...dar tre sa merg cu ele la "bratz" acceptandu-le asa cum sunt

onetotilia 12 apr 2011 13:32:17

Re: Salutare de la Ianna
 
ianna... si eu am fost cam absenta pe forum... din pacate am foarte putin timp.... dar de fiecare data ma uitam sa vad daca ai mai revenit... ne-am mai intrebat una pe alta daca se mai stia ceva de tine... oticum ma bucur sa vad vesti de la tine... te pup...

lavinuta 12 apr 2011 13:42:49

Re: Salutare de la Ianna
 
:((:((:((:((nu stiu dc ma crezi ca acum plang, plang, plang:(( chiar aseara am intrat la tine in jurnal sa vad dc ai revenit si iar am iesit dezamagita, dar acum nu imi vine sa cred, Doamne! ma bucur ca sunteti bine. pupa-l pe Edyta muuult mult de la mine si de la Ilo, care e o adevarata domnisoara si stie deja sa zica si "Edy";;) :):):)
Sper sa imi revina cheful sa slabesc si eu acum ca te-ai intors sa ne mai urechezi cate un pic:-s
Bine ai revenit printre Slabute!:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

ianna 12 apr 2011 13:53:20

Re: Salutare de la Ianna
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 618770)
ianna... si eu am fost cam absenta pe forum... din pacate am foarte putin timp.... dar de fiecare data ma uitam sa vad daca ai mai revenit... ne-am mai intrebat una pe alta daca se mai stia ceva de tine... oticum ma bucur sa vad vesti de la tine... te pup...

Citat:

Anterior postat de lavinuta (Post 618794)
:((:((:((:((nu stiu dc ma crezi ca acum plang, plang, plang:(( chiar aseara am intrat la tine in jurnal sa vad dc ai revenit si iar am iesit dezamagita, dar acum nu imi vine sa cred, Doamne! ma bucur ca sunteti bine. pupa-l pe Edyta muuult mult de la mine si de la Ilo, care e o adevarata domnisoara si stie deja sa zica si "Edy";;) :):):)
Sper sa imi revina cheful sa slabesc si eu acum ca te-ai intors sa ne mai urechezi cate un pic:-s
Bine ai revenit printre Slabute!:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

ma bucur pentru primirile calduroase! ma induioseaza intr-adevar ! sunteti niste scumpe:-*:-*

Ce mai face Ilo? Edy al meu e tare bulversat cu cele 2 limbi:)) dar se descurca... mai ales sa zica clar ca are "doii aniii":)) si sa numere una... doii.. tei..(cand isi aduce aminte de trei:))) )... patu (ii place cel mai mult sa zica..d`aia de multe ori uitam de trei ):))


AAAA si de urechiat ...intai stai sa termin cu urechiatul la adresa mea:)):))

lavinuta 12 apr 2011 14:03:10

Re: Salutare de la Ianna
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 618815)
ma bucur pentru primirile calduroase! ma induioseaza intr-adevar ! sunteti niste scumpe:-*:-*

Ce mai face Ilo? Edy al meu e tare bulversat cu cele 2 limbi:)) dar se descurca... mai ales sa zica clar ca are "doii aniii":)) si sa numere una... doii.. tei..(cand isi aduce aminte de trei:))) )... patu (ii place cel mai mult sa zica..d`aia de multe ori uitam de trei ):))


AAAA si de urechiat ...intai stai sa termin cu urechiatul la adresa mea:)):))


:)):)):)) si Ilo zice mai mult "patu"si " doii" am scris deja un dictionar cu toate cuvintele pe care le zice in limba ei, am notat tot si cu traducere, la 1 an si jumatate nu ii tace gurita o clipa:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:14:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO