forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Slabute sau grasute? (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/slabute-sau-grasute-1504.html)

justbelieve 05 apr 2010 20:44:11

Re: Slabute sau grasute?
 
Dupa parerea mea,fetele mai slabute.Slabute nu SLABE.

mvthebest 05 apr 2010 20:55:43

Re: Slabute sau grasute?
 
Eu spun ca ei prefera femeile cu forme,nu slabe ,,femeia snur'' dar nici grasute...

Red_Rose 05 apr 2010 21:49:01

Re: Slabute sau grasute?
 
Stiu ca toti spun ca nu tare slabe insa daca ai ceva pe tine in plus nu se rusineaza niciodata sa te ia peste picior ca ai burtica si blabla.Nu prea ii cred eu,oricum la toti le plac fetele slabe,adica normale,ca e normal sa fii slab.Asta nici nu s-ar discuta de fapt pt ca omul e normal sa fie slab insa dupa cum acum lumea nu e intocmai asa se zice "slab" si "gras",pe cind e "normal" si "gras".Daca sa zicem de "anorexic" pai atunci cu siguranta ca nimanui nu-i place.Deja depinde de corpul fiecarei pt ca una este mai rotunda,alta mai " cu oase" sa zic asa :) Eu sa fiu baiat as prefera o fata slaba in locul unei grasute,zic sincer asta pt ca dupa cit de mult mi-am urit eu corpul cit am fost grasuta nu mai cred ca cuiva i=ar placea asa ceva :)

riky 05 apr 2010 21:55:28

Re: Slabute sau grasute?
 
evident ca barbatilor nu le plac sunculitele, si colaceii inestetici, insa din cate am auzit se dau in vant dupa forme si corp bienproportionat....da , vechea zicala: " sa am pe ce pune mana" :))

deadcountess 09 mai 2010 02:44:19

Re: Slabute sau grasute?
 
Nu stiu, cred ca e doar o chestie de gust, de preferinte personale, la fel cum unora le place parul lung, altora parul scurt, e foarte greu de generalizat.
Si, oricum, cred ca e doar o preferinta care nu conteaza foarte mult in alegerea unei partenere, cred ca un barbat se poate indragosti de o persoana mai plinuta daca ii place foarte mult felul ei de a fi, chiar daca in general el le prefera pe cele slabe.

sunshine 09 mai 2010 08:58:49

Re: Slabute sau grasute?
 
votat - slabute
adica potrivite, nici pline nici slabe. asta inteleg eu prin slabute

Slabuta 10 mai 2010 17:45:00

Re: Slabute sau grasute?
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 180523)
votat - slabute
adica potrivite, nici pline nici slabe. asta inteleg eu prin slabute

Asta am avut si eu in vedere cand am facut chestionarul :)
De aceea am si pus "Slabe" ca sa se faca diferenta :)

sunshine 11 mai 2010 17:34:25

Re: Slabute sau grasute?
 
da acum stiu:D dar eu inainte cand ziceam slabute, ma gandeam numai la 90-60-90 :))

Sibel H 11 mai 2010 19:06:24

Re: Slabute sau grasute?
 
.....Barbati..am ,impresia ca le place sa convetuiasca cu femei plinute ,grasute...nu, va suparati...dar, eu asta vad in jurul meu in malluri,pe strada.,in cluburi,intre amici,cunostinte,prieteni personali,...femei ...fete grasute cu niste, masculi de te doare constiinta..si tot te intrebi ??/oare ce-a vazut la ea?..si vad fete,femei silute,suple ..singure ,insotite ...de (prietene)cica....s-au, divortate s-au care nu au, mai avut o relatie de nu stiu cand...asta am vazut eu in ultimi 3 ani personal...este o ,opinie personala.....:-*

incognito 11 mai 2010 20:01:18

Re: Slabute sau grasute?
 
SI eu am auzit multi barbati care spuneau ca vor sa aiba pe ce sa spuna mama, dar intorceau capul numai dupa cele mai slabe si aveau tot prietene slabe, asa ca...
Altii spuneau ca lor le plac femeile si punct, deci intorc capul pe strada dupa orice femeie.
Alta pesoana , prefera femeile slabe rau dar cu sani mari spre f mari ..
Nu am prea auzit barbati care sa spuna ca vor femei plinute sau si daca spuneau asta , nu aveau prietene plinute , ci ff slabe. E si o moda, promovata la greu de media..si atunci , daca ti se arata non stop numai femei cu picioare lungi, slabe rau , dar cu sani mari, ce sa-si doreasca ??:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:31:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO