forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Care sunt/erau materile voastre favorite? (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/sunt-erau-materile-voastre-favorite-8645.html)

Pumpkin 08 aug 2011 13:37:14

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Mi-a placut matematica de clasa a 12-a pt ca am avut un profesor extraordinar, istoria pana in clasa a 9-a, iar pasiunea pt geografie am descoperit-o tot intr-a 12 a. :D La fizica am fost corijenta pe un semestru in liceu X_X O urasc!

DoarEu 08 aug 2011 15:45:35

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
cel mai mult imi place sportul!:)) dar inafara de sport, engleza :D cred ca e singura materie la care invat de placere:D si matematica imi place, spre deosebire de fizica unde habar n-am...nu ma pricep deloc :D

Sarita 09 aug 2011 12:37:04

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Citat:

Anterior postat de iwhipmyhair (Post 751419)
Poate suna ciudat,dar ador matematica :)) Fizica...Hmm inca,n-am intrat in materia aceea grea... Istoria o urasc!

La fel ca si mine:)) istoria mi se pare grea iar matematica si fizica le adooor.
Esti la liceu?

Alexik 06 sep 2011 18:45:45

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
IStoria( prind super repede , odata copiam ceva la romana si am auzit tot ce-a spus profa:))ca ma intrebat vazandu-ma ca scriu la alta materie)
Si Englezaaaaaaaaaaaa:x:x:x:x

Georgii 06 sep 2011 19:04:22

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
romana si geografia.;;)
si informatica..si sportul :)).si engleza.
se pune si pauza?=)))

loralin 06 sep 2011 20:27:45

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Romana,chimia,biologia si educatia fizica...tin minte ca in generala aveam dirigintele profesor de sport ,un om de nota 20 si mie imi placea sa lucrez la aparate...ma lasa si in pauze in sala de sport sau in orele de dirigentie:)):)):)).In clasa a 8-a aveam 35 de kg..se radea de mine ca pap doar miercurea si vinerea si atunci de post:D.In liceu s-a schimbat macazul si am inceput sa adun kg dupa kg incat in clasa a 12 a am ajuns fara sa stiu la 64 de kg...si de atunci mereu am fost nemultumita de greutatea mea.

blue95 06 sep 2011 22:49:17

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
mie imi plac mate si fizica. si engleza :-?
nu-mi place biologia si nici geogra. pff...si nici franceza :))

Anca M 04 mai 2012 16:03:21

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
Mi-a plăcut logica foarte mult. Istoria, geografia, engleza. Nu eram foarte descurcăreaţă cu ştiinţele exacte, fapt pentru care am ajuns la Facultatea de Litere.

jac 23 iun 2012 10:06:50

Re: Care sunt/erau materile voastre favorite?
 
cel mai mult imi place limba engleza pentru simplul fapt ca ador engleza! ea si spaniola sunt limbile mele preferate, si ma incanta ideea de a le invata chiar la perfectie! la engleza ma incurc la regulilele alea de gramatica.... daca ar fi doar probe orale la examene, ce bine ar fi :D
alta materie care imi place e istoria.... imi place sa aud povesti vechi, despre lupte, cuceriri, domnitori, teritorii etc
si geografia e frumoasa, ne plimbam prin toata tara noastra si prin toate continentele, escaladam munti si inotam prin mari si oceane de care nici nu stiam ca exista! frumos... :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:45:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO