forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/)
-   -   Unde veti petrece Craciunul? (http://forum.slabute.ro/discutii-off-topic/unde-veti-petrece-craciunul-1904.html)

deadcountess 16 nov 2010 13:12:52

Re: Unde veti petrece Craciunul?
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 405129)

Asa e...si eu simt cel mai acut lipsa familiei si a prietenilor de sarbatori:(Dar la brad nu renunt nici batuta...e drept k nu e acelasi lucru k atuni cand eram aks...dar makr asa mai inveselesc atmosfera :)

Nu stiu, oi fi eu nebuna dar pe mine mai tare ma deprima sa mai vad si brad intr-o casa mare si aproape pustie.

Alina82 16 nov 2010 13:23:21

Re: Unde veti petrece Craciunul?
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 405137)
Nu stiu, oi fi eu nebuna dar pe mine mai tare ma deprima sa mai vad si brad intr-o casa mare si aproape pustie.

Nu cred k se pune problema de nebunie....adik sincer akm mult mai multe persoane reactioneaza ca tine decat k mine:DMai ales k nu avem copii nik....dar nush eu ma simt bn cand imi fac bradutul....imi pun colinde si beau o cana de vin fiert....ma simt mai aks....bn ma si umflu de plans pt k imi aduc aminte de toti si de toate dar imi trece:D

mishutza 16 nov 2010 13:36:56

Re: Unde veti petrece Craciunul?
 
Eu o sa mi-l petrecut acasa cu barbatul.Abia astept.Astept la fel de mult vacanta de Craciun,in sfarsit liniste si un pic de timp liber.Probabil vom avea prieteni invitati pe la noi la masa sau la un remi,care or ramane aici si nu vor pleca in Romania.Anult trecut am avut musafiri vreo 3 saptamani de sarbatori si din pacate nu ne-a priit la nici unul dintre noi:DAsa ca acum vrem linistea casei noastre,cu bradut si casuta ornata.Abia astept:P

Stefanie 19 nov 2010 18:52:08

Re: Unde veti petrece Craciunul?
 
Craciunul il voi petrece cu familia ,e mult mai frumos asa .Revelionul e de petrecut cu prietenii insa ,insa legat de locatie inca suntem in "negocieri" :P

onetotilia 20 nov 2010 22:32:33

Re: Unde veti petrece Craciunul?
 
o sa fiu in romania cu familia mea :)
imi fac acum planuri de ce o sa pun sub brad :) ce bune o sa fie sarmalutele ... si cum o sa fac cu mama cornulete si prajiturele :)
o sa fie si ziua mamei mele, a iubitului meu, o sa fim toti la un loc , fratele meu cu iubita lui ... probabil o sa fac vizite prietenilor mei , vaaiii... de revelion cred ca o sa merg in club sau acasa cu familia...

incognito 22 nov 2010 12:45:26

Re: Unde veti petrece Craciunul?
 
Eu voi petrece acasa cu familia, pentru ca e ziua mea si oricum , Craciunul e fain sa-l petreci in familie.
De rev..inca nu stiu sigur, dar undeva tot mergem.:D

amy0404 30 nov 2010 01:23:02

Re: Unde veti petrece Craciunul?
 
Eu in ziua de Craciun o sa stau cu parintii, seara, probabil, cu prietenii, iar a doua zi la bunica.
Anul acesta vreau sa ma bucur de brad, pt ca anul trecut nu am avut :( , dar si de frig (poate si ninge :D) pt ca nu e fun sa faci Craciunul la 25 de grade.


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:25:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO