forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Dupa sarcina (http://forum.slabute.ro/dupa-sarcina/)
-   -   Cum slabim dupa 2 sarcini? (http://forum.slabute.ro/dupa-sarcina/cum-slabim-dupa-2-sarcini-10240.html)

Alynuta 22 dec 2011 09:59:02

Re: Cum slabim dupa 2 sarcini?
 
Citat:

Anterior postat de sandural (Post 881864)
buna alinutza,sunt acasa in romania,am venit cu masina,a fost bun drumul,am mers 2 zile,bebeii ai fost cumintei mancai-ar mama pe ei,nu o sa pot intra prea des pe forum sau sta pe internet,suntem cu porcul,dau de carnet,acte,alea-alea...o sa mai vb,intru mai des din februarie,te pup si ms frumos de vizita,chiar m-am bucurat :-* SARBATORI FERICITE SI TIE SI INTREGII TALE FAMILII.

Sa sti ca nici eu nu cred ca intru in perioada sarbatorilor,acasa nu prea am acces la pc :D,asa ca ne auzim dupa sarbatori, sa fi cumintica, atentie la ce papi:>
Si sa-ti aduca mosul tot ce-ti doresti si: Un an nou cu sanatate,
Voie buna, trai usor,
Bucurie si mult spor.

sandural 06 ian 2012 20:42:06

Re: Cum slabim dupa 2 sarcini?
 
La multi ani,multumesc pentru urari,si tie si familiei tale aceleasi urari din partea mea si sa ne auzim cu bine

nicoleta100 06 ian 2012 21:02:59

Re: Cum slabim dupa 2 sarcini?
 
Citat:

Anterior postat de sandural (Post 892670)
La multi ani,multumesc pentru urari,si tie si familiei tale aceleasi urari din partea mea si sa ne auzim cu bine

la multi ani!!!!
ce fac copilasii?:-/

sandural 11 ian 2012 19:17:06

Re: Cum slabim dupa 2 sarcini?
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 892690)

la multi ani!!!!
ce fac copilasii?:-/

Cleo este bine,Robi mi-a facut pojarel,nu l-am scos decat odata din casa,am crezut ca i-a trecut si i-a aparut iar...:P asta e bafta lui , sa stea numai in casa,in rest nu are nimic,nici o complicatie,febra,nimic...a avut cand am venit in gat...nu mai stiu cum se numeste...cateva zile ca l-am tratat

nicoleta100 11 ian 2012 19:18:43

Re: Cum slabim dupa 2 sarcini?
 
Citat:

Anterior postat de sandural (Post 897317)
Cleo este bine,Robi mi-a facut pojarel,nu l-am scos decat odata din casa,am crezut ca i-a trecut si i-a aparut iar...:P asta e bafta lui , sa stea numai in casa,in rest nu are nimic,nici o complicatie,febra,nimic...a avut cand am venit in gat...nu mai stiu cum se numeste...cateva zile ca l-am tratat

ii doresc sa se fac bine ,dragul de el ,trebuie sa stea in casa!:(
la rosu in gat te referi?:-/

Alynuta 20 ian 2012 09:22:41

Re: Cum slabim dupa 2 sarcini?
 
Heiiiiiiii, ce mai faci ? Cum stai cu kg.?
sper ca din februarie sa ni te alaturi din nou asa cum ai promis:>
Te pupic si te-astept:-*

sandural 02 feb 2012 00:44:52

Re: Cum slabim dupa 2 sarcini?
 
M-am intors,intr-o zi o sa intru mai des, maine am un examen de luat,puuupic

Alynuta 02 feb 2012 08:05:39

Re: Cum slabim dupa 2 sarcini?
 
Citat:

Anterior postat de sandural (Post 921445)
M-am intors,intr-o zi o sa intru mai des, maine am un examen de luat,puuupic

Pupici si succes la examen:)

sandural 02 feb 2012 15:38:25

Re: Cum slabim dupa 2 sarcini?
 
l-am picat :D pe 20 iar dau sala,apoi sa vedem iar traseul sa vad cand m-or programa

Alynuta 03 feb 2012 08:55:07

Re: Cum slabim dupa 2 sarcini?
 
Citat:

Anterior postat de sandural (Post 922228)
l-am picat :D pe 20 iar dau sala,apoi sa vedem iar traseul sa vad cand m-or programa

Imi pare rau :(, poate data viitoare sa ai mai mult noroc:). Am o cunostinta care a luat sala , dar a picat-o intr-una la traseu , e asa de demoralizata incat nici nu mai vrea sa dea.
Tu ce-ai picat sala sau traseul?


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:18:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO