forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Fast-Food (http://forum.slabute.ro/fast-food/)
-   -   Cat de des mananci fast-food? (http://forum.slabute.ro/fast-food/cat-des-mananci-fast-food-2160.html)

Sheba 26 ian 2010 12:35:27

Re: Cat de des mananci fast-food?
 
Cam de 3-4 ori pe an.. deci nu prea pot raspunde :)
Mai mananc kebab dar facut de turci ff bun fara maioneza, cartofi bla bla bla. doar carne si salata si ceva sos de iaurt nu intra la cat fast food dupa mine.

Supergirl 02 feb 2010 21:30:08

Re: Cat de des mananci fast-food?
 
In clasa a9a mancam foarte mult fast food,mai ales ca in curtea scolii era o rulota la care mancarea de tipul acesta era specialitatea casei.Adauga langa un sandwich si o sticla de jumatate de suc..si asta aproape in fiecare zi.
Dar nu am mai fost la fast food de atunci decat saptamana trecuta cand am fost la Mc cu niste prieteni si am luat cartofi prajiti si un suc.Shame on me!:">Oricum nu intentionez sa repe experienta pentru ca nu m-am simtit foarte bine in seara aceea.

dorutza 03 feb 2010 01:26:12

Re: Cat de des mananci fast-food?
 
eu mai merg intre 1-3 ori pe luna. este si cand nu merg deloc. acuma depinde
dar acuma mananc un hamburger+o portie mica sau medie de cartofi, nu portii mari :D

carinush 29 mar 2010 19:32:42

Re: Cat de des mananci fast-food?
 
Cred ca 1/luna ma duc. :-?? Acum depinde .. daca tot grupu vrea la fast-food trebuie sa ma supun grupului :D

Red_Rose 29 mar 2010 20:13:41

Re: Cat de des mananci fast-food?
 
Am vrio 5-6 luni de cind n-am mincat nimic fast-food.Unica tentatie pt mine e bufetul de la scoala unde sint doar dulciuri si bucataria de acasa unde mama deseori face pateuri si checuri :))

justbelieve 01 apr 2010 19:01:52

Re: Cat de des mananci fast-food?
 
Mancam destul de des.Insa am ajuns la concluzia ca tocmai aceste mancaruri ne ingrasa. Cred ca ar trebui sa mancam foarte rar,pana de dezobisnuim.

VentoFreddo 01 apr 2010 19:41:40

Re: Cat de des mananci fast-food?
 
Eu mananc cam de trei ori pe an la Mc Donald, cand mergem la Roma..:PIn rest Pizzzzaaaaaaa:DCam odta pe luna:">Da nu una intreaga, acum mananc cate o un triunghi, mai putin de juma ;;)

kore 01 apr 2010 20:05:50

Re: Cat de des mananci fast-food?
 
cand eram copil mancam mai des, dar nu mai des de 1-2 ori pe luna
dar acum...in 2 ani am mancat de 2 ori fast food si asta doar pt ca eram in excursii cu buget redus si nu imi permiteam sa mananc intr-un restaurant:)

justbelieve 08 iun 2010 15:02:05

Re: Cat de des mananci fast-food?
 
N-am mancat de muult timp din fast food,de cateva luni cred,insa am intrat zilele trecute si mi-am luat o sticla de apa si ma bucur ca nu mi-am luat nimic altceva:)
Oricum mancare de fast food mai mananc(in special placinte),dar facuta in casa de mama:D

Zoe 08 iun 2010 15:20:36

Re: Cat de des mananci fast-food?
 
am pus 1-2/luna, dar de fapt e 1 la 2-3 luni, cand sunt in deplasare si n-am incotro (cum a fost la sfarsitul lunii trecute, cand am papat un macfish) sau luna asta cand am fost 'tarata' la o shaorma si am ales sa nu-mi puna maioneza si cartofi.


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:32:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO