forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Filme (http://forum.slabute.ro/filme/)
-   -   Ce seriale urmarim? (http://forum.slabute.ro/filme/seriale-urmarim-5647.html)

bruneta88 29 iul 2010 21:19:37

Re: Ce seriale urmarim?
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 268337)
Eu sunt mare fan CSI new york ![*obsedat*]Huge FAN !!!
Am urmarit de la inceput toate sezoanele si toate episoadele..Si le am si in pc , imi place sa le revad din cand in cand:)
In general sunt mare fan serialelor criminalistice, imi plac documentarele de genul acesta, am invatat chiar multe din ele.
Mai imi place si serialul Ghost Whispers ( mesaje de dincolo ) nu pierd nici un episod.
Familia bundy :x my love , la fel , intr un timp o dadea mai des la tv dar acum din an in paste. Oricum nu prea pierd nici un episod nici atunci.

Ce frumos!Si eu le urmaresc(pe cele criminalistice),dar doar cand am timp.Nu pierd niciodata Internatul :):-*

cristiniq 29 iul 2010 22:12:17

Re: Ce seriale urmarim?
 
Se intampla sa mai prind fragmente din: friendsm seinfeld, Bundy, Cybil, Little Britain...Imi plac mult serialele comice...

carinush 04 aug 2010 13:09:47

Re: Ce seriale urmarim?
 
eu urmaresc:

CSI NY
CSI Miami
The Vampire Diaries :x:x:x
Gossip Girl
Without a Trace
Glee :x
Chuck :x
The mentalist
si cam atata :D

Poofy Girl 16 aug 2010 01:07:45

Re: Ce seriale urmarim?
 
Grey's Anatomy. În aşteptarea episodului următor din septembrie, am reluat pentru a 4-a oară serialul, ştiu replicile, ploturile, tot pe de rost, dar nu mă plictisesc niciodată. :)

rovana 20 aug 2010 13:33:49

Re: Ce seriale urmarim?
 
Binbir Gece (1001 de nopti) cu cei patru magnifici!... Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci:-*

Stefanie 24 sep 2010 15:07:13

Re: Ce seriale urmarim?
 
Grey's Anatomy,Dr.House,Private Practice,Nip/Tuck,Scrubs (cam toate serialele cu tema medicala :)) )

Yoyonixa 24 sep 2010 15:25:41

Re: Ce seriale urmarim?
 
Citat:

Anterior postat de kore (Post 268444)
cum spuneam in postul anterior eu sunt inebunita dupa seriale...urmaresc foarte multe... de asta am si ajuns la 90 kg:)) pt ca am stat toata ziua in pat si am vizionat si cate 14 ore pe zi :))
stiu...sunt nebuna:) sau mai bine zis dependenta...dar incerc sa ma controlez...e la fel ca si cu mancarea...din momentul ce dau "play" nu pot sa ma mai opresc:))
unii pot considera ca am o problema serioasa...eu zic ca au dreptate:)
dar acum sa revenim la ce vroiam sa spun initial...am venit cu listuta aproape completa cu serialele pe care le-am urmarit sau le urmaresc...nu in ordinea preferintelor :)
ca sa intelegeti cat sunt de "into" seriale...am chiar o lista in fata biroului cu toate serialele, in ce zi apar, la ce sezon au ajuns si la ce episod am ajuns eu...si acum in vacanta am completat lista cu data cand va incepe sezonul nou :)
Supernatural-unul din serialele mele preferate-am vazut toate sezoanele de 3 ori si acum urmeaza a4a :)

M-a facut sa rad ce ai scris tu aici:)) Exact asa sunt si eu, bine, m-am mai potolit putin de cand a inceput facultatea, ca nu mai am atata timp. Am si eu o lista cu toate serialele si cu episoadele la care am ajuns, sa nu ma incurc, ca doamne fereste sa pierd ceva:D
Acum o lista cu serialele la care ma uit:

Supernatural - serialul meu preferat...si dean:X
Bones - a aparut sezonul nou, ma uit azi la el
Burn Notice
CSI NY
Chuck
Criminal Minds
Dexter
Drop Dead Diva
Family Guy
Gossip Girl
Grey's Anatomy
House
How I met yout mother
Huge
Lie to me
Penguins of madagascar
Smallville
Supernatural (dupa cum am mai spus)
The big bang theory
The mentalist
The vampire diaries
True blood
Two and a half men

Urmeaza o lista si cu cele la care m-am uitat dar s-au terminat sau au fost anulate

Yoyonixa 24 sep 2010 15:34:05

Re: Ce seriale urmarim?
 
Si acum a doua lista:

Buffy the vampire slayer
Dollhouse
Friends
Ghost Whisperer
Harper's Island
Heroes
Kyle XY
Lost
Moonlight
New Amsterdam
Prison Break
Scrubs
Stargate (dar numai pe axn)
The 4400
The Dead Zone
The OC
The Tudors
Veronica Mars

joanna18 24 sep 2010 15:35:30

Re: Ce seriale urmarim?
 
Citat:

Anterior postat de Yoyonixa (Post 341211)
Bones - a aparut sezonul nou, ma uit azi la el
Grey's Anatomy

Se pare că trebuie să incluzi şi Grey's în program, că a fost difuzat primul episod din S7. Eu am tras deja cu ochiul în el pe net, dar o să-l văd mai târziu, când termin ce am de făcut şi mă bag în pat cu un ceai cald :x

Vizionare plăcută!:>

Yoyonixa 24 sep 2010 15:55:48

Re: Ce seriale urmarim?
 
Citat:

Anterior postat de joanna18 (Post 341217)
Se pare că trebuie să incluzi şi Grey's în program, că a fost difuzat primul episod din S7. Eu am tras deja cu ochiul în el pe net, dar o să-l văd mai târziu, când termin ce am de făcut şi mă bag în pat cu un ceai cald :x

Vizionare plăcută!:>

Da, o sa ma uit si la el, azi sau maine:D Acum apar toate si abia am timp sa le urmaresc...

Vizionare placuta si tie:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:36:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO