forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Filme (http://forum.slabute.ro/filme/)
-   -   Ce seriale urmarim? (http://forum.slabute.ro/filme/seriale-urmarim-5647.html)

kore 26 iul 2010 18:48:18

Ce seriale urmarim?
 
gagici...eu urmaresc foarteeee multe seriale...si sunt foarte curioasa daca sunt singura nebuna:)
aici putem sa discutam despre ce seriale ne plac...sa povestim de ce ne plac si poate sa primim recomandari:)
va astept cu listutele :)

ali_lumi 26 iul 2010 19:17:23

Re: Ce seriale urmarim?
 
Eu sunt mare fan CSI new york ![*obsedat*]Huge FAN !!!
Am urmarit de la inceput toate sezoanele si toate episoadele..Si le am si in pc , imi place sa le revad din cand in cand:)
In general sunt mare fan serialelor criminalistice, imi plac documentarele de genul acesta, am invatat chiar multe din ele.
Mai imi place si serialul Ghost Whispers ( mesaje de dincolo ) nu pierd nici un episod.
Familia bundy :x my love , la fel , intr un timp o dadea mai des la tv dar acum din an in paste. Oricum nu prea pierd nici un episod nici atunci.

kore 26 iul 2010 19:37:04

Re: Ce seriale urmarim?
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 268337)
Eu sunt mare fan CSI new york ![*obsedat*]Huge FAN !!!
Am urmarit de la inceput toate sezoanele si toate episoadele..Si le am si in pc , imi place sa le revad din cand in cand:)
In general sunt mare fan serialelor criminalistice, imi plac documentarele de genul acesta, am invatat chiar multe din ele.
Mai imi place si serialul Ghost Whispers ( mesaje de dincolo ) nu pierd nici un episod.
Familia bundy :x my love , la fel , intr un timp o dadea mai des la tv dar acum din an in paste. Oricum nu prea pierd nici un episod nici atunci.

si mie imi place CSI new york....e mai bun decat Miami sau Las Vegas...parerea mea:)
app de Familia Bundy...ai vazut Modern Family? e o comedie in genul ala...iar unul din personaje e jucat chiar tipul care l-a jucat pe Al-Ed O'Neill si este fenomenal:)
personajul lui e un tip de aprox 60 ani, bogat si casatorit cu o columbianca sexy tare :) si in timp ce ea vrea sa isi traiasca viata pt ca e tanara...el cu greu reuseste sa tina pasul:)
nu zic mai multe pt ca nu vreau sa stric surpriza celor care vor sa il urmareasca:)

ali_lumi 26 iul 2010 19:51:34

Re: Ce seriale urmarim?
 
Citat:

Anterior postat de kore (Post 268346)
si mie imi place CSI new york....e mai bun decat Miami sau Las Vegas...parerea mea:)
app de Familia Bundy...ai vazut Modern Family? e o comedie in genul ala...iar unul din personaje e jucat chiar tipul care l-a jucat pe Al-Ed O'Neill si este fenomenal:)
personajul lui e un tip de aprox 60 ani, bogat si casatorit cu o columbianca sexy tare :) si in timp ce ea vrea sa isi traiasca viata pt ca e tanara...el cu greu reuseste sa tina pasul:)
nu zic mai multe pt ca nu vreau sa stric surpriza celor care vor sa il urmareasca:)

Nu am auzit de el :( dar am sa l caut daca zici ca e cu al bundy :D

kore 26 iul 2010 21:30:45

Re: Ce seriale urmarim?
 
cum spuneam in postul anterior eu sunt inebunita dupa seriale...urmaresc foarte multe... de asta am si ajuns la 90 kg:)) pt ca am stat toata ziua in pat si am vizionat si cate 14 ore pe zi :))
stiu...sunt nebuna:) sau mai bine zis dependenta...dar incerc sa ma controlez...e la fel ca si cu mancarea...din momentul ce dau "play" nu pot sa ma mai opresc:))
unii pot considera ca am o problema serioasa...eu zic ca au dreptate:)
dar acum sa revenim la ce vroiam sa spun initial...am venit cu listuta aproape completa cu serialele pe care le-am urmarit sau le urmaresc...nu in ordinea preferintelor :)
ca sa intelegeti cat sunt de "into" seriale...am chiar o lista in fata biroului cu toate serialele, in ce zi apar, la ce sezon au ajuns si la ce episod am ajuns eu...si acum in vacanta am completat lista cu data cand va incepe sezonul nou :)
Supernatural-unul din serialele mele preferate-am vazut toate sezoanele de 3 ori si acum urmeaza a4a :)
Sex and the city-am vazut toate sezoanele cap-coada de 4 ori:)
Gossip girl
Desperate housewives
Dark blue
Bones
CSI NY
CSI Miami
CSI Las vegas
Criminal minds
Grey's Anatomy
Private Practice
Trinity
Being human
The vampire diaries
The beautiful lofe
Modern family
Weeds
Entourage
True blood
10 things I hate about you
Cougar town
Flash forward
How I met your mother
How to make it in America
Secret diary of a call girl
Human target
Lie to me
House MD
NCIS
NCIS LA
Preety little liars
The Mentalist
Two and a half men
24
si lista e mai lunga...dar ar fi bine sa ma opresc :)
oau ce multe sunt :|...ma gandesc ca nu are rost sa calculez cate zile din viata le-am pierdut uitandu-ma la seriale:)

LicuriciColorat 26 iul 2010 21:50:26

Re: Ce seriale urmarim?
 
wow Kore ma sochezi:)))
cate seriale Dumnezeule!!!
mai ai timp sa faci ceva?:-/
eu n-am vazut in viata mea un serial,adica sa urmaresc unu:))) aa ma mai uitam la Rebel in California da daca am vazut 15 episoade e bine:)))
eu is in ailalta extrema:))):D

kore 26 iul 2010 22:00:14

Re: Ce seriale urmarim?
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 268467)
wow Kore ma sochezi:)))

eu is in ailalta extrema:))):D

poi nu stii ce se spune??? astia mai cuminti si care nu ies in evidenta au probleme:)))
stai linistita..tu esti normala :)

LicuriciColorat 26 iul 2010 22:02:30

Re: Ce seriale urmarim?
 
Citat:

Anterior postat de kore (Post 268475)
poi nu stii ce se spune??? astia mai cuminti si care nu ies in evidenta au probleme:)))
stai linistita..tu esti normala :)


:))) nu stiu cat is de normala
insa as vrea sa vad Sex and the city serialu de la cap la coada
filmu(primu) e preferatu meu:x,mi-a picat cu tronc:))

Sand 26 iul 2010 22:57:38

Re: Ce seriale urmarim?
 
House. Nu am pierdut nici un episod, e foarte misto.

ali_lumi 27 iul 2010 00:20:53

Re: Ce seriale urmarim?
 
Citat:

Anterior postat de kore (Post 268444)
cum spuneam in postul anterior eu sunt inebunita dupa seriale...urmaresc foarte multe... de asta am si ajuns la 90 kg:)) pt ca am stat toata ziua in pat si am vizionat si cate 14 ore pe zi :))
stiu...sunt nebuna:) sau mai bine zis dependenta...dar incerc sa ma controlez...e la fel ca si cu mancarea...din momentul ce dau "play" nu pot sa ma mai opresc:))
unii pot considera ca am o problema serioasa...eu zic ca au dreptate:)
dar acum sa revenim la ce vroiam sa spun initial...am venit cu listuta aproape completa cu serialele pe care le-am urmarit sau le urmaresc...nu in ordinea preferintelor :)
ca sa intelegeti cat sunt de "into" seriale...am chiar o lista in fata biroului cu toate serialele, in ce zi apar, la ce sezon au ajuns si la ce episod am ajuns eu...si acum in vacanta am completat lista cu data cand va incepe sezonul nou :)
Supernatural-unul din serialele mele preferate-am vazut toate sezoanele de 3 ori si acum urmeaza a4a :)
Sex and the city-am vazut toate sezoanele cap-coada de 4 ori:)
Gossip girl
Desperate housewives
Dark blue
Bones
CSI NY
CSI Miami
CSI Las vegas
Criminal minds
Grey's Anatomy
Private Practice
Trinity
Being human
The vampire diaries
The beautiful lofe
Modern family
Weeds
Entourage
True blood
10 things I hate about you
Cougar town
Flash forward
How I met your mother
How to make it in America
Secret diary of a call girl
Human target
Lie to me
House MD
NCIS
NCIS LA
Preety little liars
The Mentalist
Two and a half men
24
si lista e mai lunga...dar ar fi bine sa ma opresc :)
oau ce multe sunt :|...ma gandesc ca nu are rost sa calculez cate zile din viata le-am pierdut uitandu-ma la seriale:)

Pai daca e so luam asa 3 sferturi din ce ai scris tu aici , le urmaresc mereu :)) eu facusem un top 3 .
App: mare fan sex and the city :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:35:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO