forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Gimnastica&Pilates (http://forum.slabute.ro/gimnastica-pilates/)
-   -   Skinny Bitch (http://forum.slabute.ro/gimnastica-pilates/skinny-bitch-5829.html)

AceSS 10 aug 2010 02:04:35

Skinny Bitch
 
Un program misto pt sport este Skinny Bitch. Imi place foarte mult si este destul de usor.

L-ati incercat? daca da spuneti-mi ce parere aveti....>:D<

Armanda 10 aug 2010 02:29:07

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de AceS (Post 283231)
Un program misto pt sport este Skinny Bitch. Imi place foarte mult si este destul de usor.

L-ati incercat? daca da spuneti-mi ce parere aveti....>:D<

eu nu l-am incercat.ai putea sa dai mai multe detalii despre sau un link?;;) si sa ne spui ce efecte a avut :-*

AceSS 10 aug 2010 08:00:01

Re: Skinny Bitch
 
in doar cateva zile am vazut rezultate la picioare.

daca cauti gasesti torrent si poti sa iti descarci. sunt doua programe. daca cumva gasesti skinny bitch boot camp sa imi spui si mie:D pt ca il caut de ceva vreme.

Slabuta 10 aug 2010 09:50:14

Re: Skinny Bitch
 

Asta am gasit pe youtube

BORKED

BORKED

UluceanuAnaMaria 10 aug 2010 10:18:28

Re: Skinny Bitch
 
Fetelor, eu am citit cartea (care se numeste tot Skinny Bitch). Nu vi-o recomand, este o carte propagandista, care promite o dieta de succes, cand de fapt impune un regim vegetarian, argumentand prea putin de ce o dieta vegetariana este benefica pentru sanatatea, ci mai degraba arata cu degetul, ca sa spun asa, in dieta omnivora, majoritara in randul oamenilor. Cu exceptia catorva sfaturi folositoare, cartea este buna de.. nimic! Paradoxal, a avut un succes imens, dar sunt sigura ca majoritatea cititoarelor au fost dezamagite, ramase cu impresia ca aceasta carte le va solutiona problemele privind greutatea si descoperind ca sunt impinse, manipulate cu diverse teorii, usor stupide as putea spune (cum ca nu am avea nevoie de lactate, deoarece am trecut de varsta prunciei, cea in care trebuie sa bem lapte matern, dupa care continuam sa consumam lactate doar din obicei, acestea fiind total nefolositoare).
Totusi, programul de exercitii e probabil exceptional. L-am downloadat, mai tarziu il voi incerca. Revin cu pareri. Spor la sport!

anqutz 10 aug 2010 10:21:22

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 283604)
Fetelor, eu am citit cartea (care se numeste tot Skinny Bitch). Nu vi-o recomand, este o carte propagandista, care promite o dieta de succes, cand de fapt impune un regim vegetarian, argumentand prea putin de ce o dieta vegetariana este benefica pentru sanatatea, ci mai degraba arata cu degetul, ca sa spun asa, in dieta omnivora, majoritara in randul oamenilor. Cu exceptia catorva sfaturi folositoare, cartea este buna de.. nimic! Paradoxal, a avut un succes imens, dar sunt sigura ca majoritatea cititoarelor au fost dezamagite, ramase cu impresia ca aceasta carte le va solutiona problemele privind greutatea si descoperind ca sunt impinse, manipulate cu diverse teorii, usor stupide as putea spune (cum ca nu am avea nevoie de lactate, deoarece am trecut de varsta prunciei, cea in care trebuie sa bem lapte matern, dupa care continuam sa consumam lactate doar din obicei, acestea fiind total nefolositoare).
Totusi, programul de exercitii e probabil exceptional. L-am downloadat, mai tarziu il voi incerca. Revin cu pareri. Spor la sport!

Intr-adevar, ft tare programul de sport! Am vrut sa iau si eu catea dar din cuprins mi-am dat seama ca sustine dieta vegetariana si ca este complet impotriva carnii (era un cap cu dieta cu carnea putrezita, moarta etc si suna ft odios).

UluceanuAnaMaria 10 aug 2010 10:25:50

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 283611)
Intr-adevar, ft tare programul de sport! Am vrut sa iau si eu catea dar din cuprins mi-am dat seama ca sustine dieta vegetariana si ca este complet impotriva carnii (era un cap cu dieta cu carnea putrezita, moarta etc si suna ft odios).

Ce este cel mai frustrant este ca la finalul cartii, cele 2 autoare recunosc chiar ele ca de fapt scopul lor nu a fost acela de a ajuta in procesul de slabire al cititorilor, ci doar a-i convinge sa renunte la alimente de provenienta animala :|

AceSS 10 aug 2010 12:18:02

Re: Skinny Bitch
 
eu am vrut sa ma apuc de carte insa nu am avut timp, oricum cel mai mult ma intereseaza programul de sport care pentru mine are efecte pozitive:D

UluceanuAnaMaria 10 aug 2010 12:20:28

Re: Skinny Bitch
 
Fetelor, am facut jumatate din videoclip (care dureaza 80 de minutele) si este chiar foarte misto! Antrenant fara sa devina plictisitor. Au acolo niste exercitii de care nici nu mi-ar fi trecut prin minte :)

Cele pentru picioare sunt chiar foarte calumea. Cele pentru maini m-au enervat, pentru ca nu puteam tine pasul cu ele, fapt ce m-a determinat sa-l inchid :)) Probabil ca-n seara asta o sa continui cu partea a doua, cea pentru maini si fund (cred) :)

Eu zic ca merita incercat!

AceSS 10 aug 2010 12:36:49

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 283832)
Fetelor, am facut jumatate din videoclip (care dureaza 80 de minutele) si este chiar foarte misto! Antrenant fara sa devina plictisitor. Au acolo niste exercitii de care nici nu mi-ar fi trecut prin minte :)

Cele pentru picioare sunt chiar foarte calumea. Cele pentru maini m-au enervat, pentru ca nu puteam tine pasul cu ele, fapt ce m-a determinat sa-l inchid :)) Probabil ca-n seara asta o sa continui cu partea a doua, cea pentru maini si fund (cred) :)

Eu zic ca merita incercat!

eu la sectiunea maini numai ma uit la ele si fac fara sa ma gandesc....ca nici eu nu pot tine pasul daca gandesc miscariile.....ma uit si copiez:">

UluceanuAnaMaria 10 aug 2010 12:45:00

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de AceS (Post 283877)
eu la sectiunea maini numai ma uit la ele si fac fara sa ma gandesc....ca nici eu nu pot tine pasul daca gandesc miscariile.....ma uit si copiez:">

Si eu am incercat la fel, da' pana la urma m-am lasat pagubasa si am inchis clipu' ca eram o carca de nervi ca nu-mi ieseau! :))

anqutz 10 aug 2010 15:16:18

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 283894)
Si eu am incercat la fel, da' pana la urma m-am lasat pagubasa si am inchis clipu' ca eram o carca de nervi ca nu-mi ieseau! :))

Ele au o groaza de antrenament, e normal ca la inceput sa iti fie mai greu dar NU renunta!

UluceanuAnaMaria 12 aug 2010 10:38:07

Re: Skinny Bitch
 
Fetelor, trebuie sa va spun ca incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult sa lucrez dupa clipul acesta, mai ales partea pentru picioare si solduri, care-i cu adevarat antrenanta :) Il recomand slabutelor care nu l-au incercat! :)

AceSS 13 aug 2010 21:00:17

Re: Skinny Bitch
 
ma bucur ca iti place:D:D:D:D:D

UluceanuAnaMaria 13 aug 2010 21:57:20

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de AceS (Post 288786)
ma bucur ca iti place:D:D:D:D:D

Imi place pentru ca sunt altfel de exercitii.. nu sunt aceleasi exercitii plictisitoare pe care le intalnesti mai in toate clipuletele de genul. Multumim pentru ca le-ai impartasit cu noi ! :-*

justbelieve 14 aug 2010 07:38:41

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de AceS (Post 283387)
in doar cateva zile am vazut rezultate la picioare.

daca cauti gasesti torrent si poti sa iti descarci. sunt doua programe. daca cumva gasesti skinny bitch boot camp sa imi spui si mie:D pt ca il caut de ceva vreme.

Daca zici ca ai avut rezultate la picioare ma tenteaza sa-l incerc si eu:D

Problema e ca nu-l gasesc:(

justbelieve 15 aug 2010 18:24:04

Re: Skinny Bitch
 
Mi s-a descarcat in sfarsit.Ceea ce este ciudat este faptul ca s-au descarcat doar cele pentru picioare.Dar ma bucur oricum ca astea merg,de fapt picioarele ma intereseaza pe mine.M-am uitat peste ele si sincera sa fiu mi se par destul de dificile,cel putin pentru inceput.Maine incep:)

anqutz 15 aug 2010 20:26:00

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 290227)
Mi s-a descarcat in sfarsit.Ceea ce este ciudat este faptul ca s-au descarcat doar cele pentru picioare.Dar ma bucur oricum ca astea merg,de fapt picioarele ma intereseaza pe mine.M-am uitat peste ele si sincera sa fiu mi se par destul de dificile,cel putin pentru inceput.Maine incep:)

Este bine sa iti lucrezi tot corpul. :) Ti-am mai zis de ce. :P

justbelieve 16 aug 2010 09:21:20

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 290312)
Este bine sa iti lucrezi tot corpul. :) Ti-am mai zis de ce. :P

Da stiu,dar simt ca nu am atata putere sa-mi lucrez tot corpul.Abdomenul imi place,deci imi ramane sa am picioare mai subtirele si atat.Nu vreau sa am un corp perfect,ci doar sa ma simt bine in pielea mea.

anqutz 16 aug 2010 10:41:41

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 290726)
Da stiu,dar simt ca nu am atata putere sa-mi lucrez tot corpul.Abdomenul imi place,deci imi ramane sa am picioare mai subtirele si atat.Nu vreau sa am un corp perfect,ci doar sa ma simt bine in pielea mea.

Pai nu toate in aceeasi zi. :) Doua zile pe sapt partea de sus si 2 partea de jos. :)

Alexxis 21 aug 2010 09:37:26

Re: Skinny Bitch
 
Am si eu programul asta, dar nu l-am incercat niciodata:D Deci...chiar functioneaza?

anqutz 21 aug 2010 09:54:09

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de Alexxis (Post 297359)
Am si eu programul asta, dar nu l-am incercat niciodata:D Deci...chiar functioneaza?

Functioneaza atata timp cat il faci regulat si faci si exercitiile corect. :)

nicoleta30 26 aug 2010 13:10:15

Re: Skinny Bitch
 
Ancutz , eu nu pot vedea imagini cu exetcitiile astea. Da-mi un link please!

anqutz 26 aug 2010 13:19:41

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta30 (Post 303106)
Ancutz , eu nu pot vedea imagini cu exetcitiile astea. Da-mi un link please!

Nu am gasit nimic. Stai ca intreb o fata acum de unde face ea. :) Pe site doar atat este: http://forum.slabute.ro/gimnastica-p...tml#post283570.

anqutz 26 aug 2010 17:05:17

Re: Skinny Bitch
 
Am intrebat si a zis ca si-a descarcat de pe torrent.

Liliana9 24 nov 2010 14:09:25

Re: Skinny Bitch
 
Imi poate da cineva un link unede pot gasi exercitiile Skinny Bitch?

justbelieve 24 nov 2010 19:15:47

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de Liliana9 (Post 414591)
Imi poate da cineva un link unede pot gasi exercitiile Skinny Bitch?

Descarca-l de pe torrent,acolo il gasesti sigur.

dariaclaws 24 feb 2011 02:11:39

Re: Skinny Bitch
 
Am si eu o intrebare, pt calculatorul de pe site, cel in care se calculeaza consumul de calorii, unde incadrati voi SkinnyBitch? Fac de ceva timp exercitiile si chiar imi plac dar as fi curioasa cam cate calorii se consum.

Rocksy13 07 mar 2011 00:34:11

Re: Skinny Bitch
 
cum pot gasi si eu acel program skinny bitch? ca as vrea sa il incerc

anqutz 07 mar 2011 10:36:06

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de Rocksy13 (Post 559577)
cum pot gasi si eu acel program skinny bitch? ca as vrea sa il incerc

Buna! Il gasesti pe torrent.

m1r3lush 22 apr 2011 13:45:07

Re: Skinny Bitch
 
Cine imi trimite si mie programul ?:(

Sheeva 22 apr 2011 15:34:22

Re: Skinny Bitch
 
^Eu l-am gasit cu denumirea asta pe filelist: Skinny.Bitch.Fitness.Body.2008.DVDRip.XviD
Sper ca te ajuta :) Are vreo 700 mb, deci e greu de trimis...

DoarEu 22 apr 2011 18:54:20

Re: Skinny Bitch
 
a incercat cineva exercitiile? adica..au vreun efect? :D simti ca arde ceva acolo? :))

AceSS 23 apr 2011 10:02:47

Re: Skinny Bitch
 
Buna.....da foloseste la ceva....cand l-am gasit l-am folosit de mai multe ori si m-a ajutat...din pacate nu prea am timp sa il fac in fiecare zi....e foarte bun, dar iti trebuie rabdare si timp ca sa vezi rezultate:)

moonie 02 iul 2011 12:39:27

Re: Skinny Bitch
 
Fetelor ajutati-ma,nu gasesc programul asta nicaieri,nici pe torrent nici pe alte site-uri de video sharing.

Alina82 02 iul 2011 13:03:28

Re: Skinny Bitch
 
Citat:

Anterior postat de moonie (Post 708246)
Fetelor ajutati-ma,nu gasesc programul asta nicaieri,nici pe torrent nici pe alte site-uri de video sharing.

Il gasesti pe isohunt:)

xmihuuz 17 aug 2011 21:18:09

Re: Skinny Bitch
 
buna fetelor .. va rog sa imi spuneti si mie mai exact ce este de fapt acest program si cum pot sa il gasesc pe internet.. l-am cautat pe torrent si nu l-am gasit .. iar cont pe filelist nu am.. numai acolo pot sa il gasesc ? chiar as vrea mai multe detalii . va rog din suflet sa imi dati si mie un sfat! va pup :*

AceSS 03 sep 2011 21:12:10

Re: Skinny Bitch
 
eu am fost cea care a inceput acest trend...sincer nu stiu sa va spun de unde l-am scos..a fost acum multa vreme, dar nu a fost de pe un site de torrent romanesc

AceSS 07 nov 2011 12:53:41

Re: Skinny Bitch
 
ati mai folosit programul? va fost de folos?

aratati mai bine de cand il practicati?

eu m-am lasat de ceva vreme...


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:01:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO