forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jocuri pe forum (http://forum.slabute.ro/jocuri-forum/)
-   -   Jocuri ca sa uitam de pofte (http://forum.slabute.ro/jocuri-forum/jocuri-ca-uitam-pofte-9985.html)

chubbyela 17 aug 2011 00:24:48

Re: Jocuri ca sa uitam de pofte
 
Citat:

Anterior postat de Sarita (Post 758205)
Si eu papam mancare de pisici cand eram mica...voiam sa fiu pisicuta pentru ca iubeam acele animalute.
Ciudatenii? Vreau sa am buzele mai subtiri si toata lumea imi zice ca sunt ciudata din cauza asta:))

:))chiar ca esti ciudata..eu am buzele foarte subtiri si chiar mi-as dori sa le am cu o idee mai grosute..dar daca le ai foarte foarte groase e normal sa iti doresti buzele putin mai subtirele..cred :-??
Te puup >:D<

chubbyela 17 aug 2011 00:28:42

Re: Jocuri ca sa uitam de pofte
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 758216)
hahah ce distractiv.. m-am amuzat sa vad ce porcarele papati..
mai vedeam eu clienti care mancau cartofi prajiti cate unu bagau in frosty un fel de inghetata.. iki.. nu as incerca..
eu mai stergeam tigaia de la ulei cu paine si puneam si sare..
a mai demult era o telenovela ciocolata cu piper.. si cum nu aveam ciocolata eu si vara mea am facut lapte cu cacao si piper.. era f bun hihi.
ca sa nu ma mai duc la dulapiorul magic hahah cu dulciuri.. am lipit o data usile cu banda neagra hahahah..sau puneam biscuitii pe ultimul raft.
eu zic ca mai bine nu cumperi chestii care ingrasa.. sau sa alegi chetii mai putin calorice.,
de exemplu daca mi=e pofta de chessecake sutn un fel de budinci si au gustul si consistenta aproape la fel.. si au numai 130.. fatza de 300..
sau budinci de ciocolata numai 60 calorii.. deci poti alege.. eu asa am slabit.. nu am renuntat total.. la micile placeri

Ciocolata cu piper..mie imi place la nebunie ciocolata cu menta e delicioasa..cea mai buna..dar eu nu mananc dulce cat tin cura ca mi-e frica de acul de la cantar :))ce mananc dulce sunt fructele si batoanele musli,fitness,corny etc..sau lapte cu miere(rar)
Cred ca a avut putin de suferit mobilierul tau din cauza ca esti pofticioasa :))
Ma bucur ca ai trecut pe aici..te mai astept >:D<

Roxii 17 aug 2011 00:46:17

Re: Jocuri ca sa uitam de pofte
 
Citat:

Anterior postat de chubbyela (Post 762043)
si pe mine m-a tentat o data sa imi bag nasul in mancarea cateilor si a pisicilor pentru ca miroase chiar foarte frumos,dar mi-a fost frica sa nu ma imbolnavesc sau ceva :-??cat despre pierce-uri si eu mi-am dat anul trecut in buric si am avut cateva in ureche dar nu ma lasa parintii si mai bine nu ii supar ca altfel iese urat..
Ceva iesit din comun la mine este ca imi doresc enorm sa calatoresc cu o nava spatiala..de mica..imi doresc sa vad pamantul de sus si nu din poze..cand eram mai mica am visat ca ma duceam pe luna cu catelusa mea(citisem despre Yuri Gagarin si cateaua lui Laika cum au zburat ei pe luna si le-a derulat subconstientul intr-un vis care si acum ma bantuie)...




Imi place ideea ta cu ticurile!eu cand eram mica aceam ticul sa imi musc buza de sus cu tot maxilarul inferior si in toate pozele ieseam mascandu-mi partea de sus a buzei..:)) dupa vreo 3 ani aveam ticul sa imi suflu bretonul ca sa-l indepartez de pe fata(cica) dar,defapt,era tic nervos..se intampla sa-mi suflu bretonul doar cand aveam emotii si cand m-a pus invatatoarea sa spun o poveste in fata clasei au ras toti colegii de mine ca imi suflam bretonul o data la 2 cuvinte :)))))

Nu cred ca ai dc sa te imbolnavesti:PEu nu ma refeream la pierce`uri..ma refeream ca imi bag ace in pielea de pe orice portiune a corpului..gat,mana,picior,etc:))

La categoria ticuri eu am unul tare ciudat..cand imi e tare drag de cnv/cv sau sunt foarte nervoasa imi musc pielea de pe degetul aratator de la mana pana nu mai pot..:))Acum am si batatura acolo de kt m`am muscat#-o

chubbyela 17 aug 2011 19:51:34

Re: Jocuri ca sa uitam de pofte
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 762049)


Nu cred ca ai dc sa te imbolnavesti:PEu nu ma refeream la pierce`uri..ma refeream ca imi bag ace in pielea de pe orice portiune a corpului..gat,mana,picior,etc:))

La categoria ticuri eu am unul tare ciudat..cand imi e tare drag de cnv/cv sau sunt foarte nervoasa imi musc pielea de pe degetul aratator de la mana pana nu mai pot..:))Acum am si batatura acolo de kt m`am muscat#-o

INseamna ca ai fost nervoasa in ultima perioada sau super indragostita?:))

vio ce doreste sa slabeasca 26 aug 2011 22:16:55

Re: Jocuri ca sa uitam de pofte
 
Am mancat si eu salate din astea de multe feluri de cruditati in diferite combinatii ,mi-au placut mult,chiar am slabit foarte mult ,dar la un moment ...am dat-o pe stixuri,covrigei si diferite combinatii de panificatie si am ajuns la 115 kg........Salut sunt cea mai noua de pe ,,SLABUTE'' ,care sunt demersurile pentru a intra in ,,joc''?Imi doresc din tot sufletul sa ajung macar la 85 de kg cum eram in 2008,mentionez ca am la activ si o operatie de fiere de anul trecut precedata de un icter mecanic ,mai pot incerca oare sa slabesc,ca de ingrasat am facut-o ,de anul trecut am pus 15 kg,din vara........????????


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:52:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO