forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Hunedoara (http://forum.slabute.ro/judetul-hunedoara/)
-   -   Am reusit........ (http://forum.slabute.ro/judetul-hunedoara/reusit-12389.html)

biancanabiss 09 aug 2013 13:19:57

Am reusit........
 
Dragi slabute am reusit sa slabesc 40 kg in 5 luni ............nu stiu care dintre voi a postat acel subiect care m-a ambitionat dar ii multumesc.Ea spunea sa nu asteptam pastile minune si sa nu visam la ceva wow ci sa punem mana sa facem mult sport si vom reusi.....eu am reusit....iti multumesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

JK13 09 aug 2013 13:25:49

Re: Am reusit........
 
Felicitari >:D< E uimitor ce se poate face cu vointa iar 40 de kilograme e doar ... wow :D
Cum te simti? Ti s-a schimbat parerea despre tine?

deadcountess 09 aug 2013 13:27:35

Re: Am reusit........
 
Citat:

Anterior postat de biancanabiss (Post 1288183)
Dragi slabute am reusit sa slabesc 40 kg in 5 luni ............nu stiu care dintre voi a postat acel subiect care m-a ambitionat dar ii multumesc.Ea spunea sa nu asteptam pastile minune si sa nu visam la ceva wow ci sa punem mana sa facem mult sport si vom reusi.....eu am reusit....iti multumesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

40 de kg in 5 luni? :-s Cam prea mult, ma rog acuma, ce-i facut e facut, ai grija de tine sa nu pui la loc ;)

Spune-ne si noua ce metode ai folosit :)

040489 09 aug 2013 14:52:53

Re: Am reusit........
 
Felicitari pentru determinare. Ia pune-te si da sfaturi si noua,astea mai lenese :)). Reteta succesului e....

biancanabiss 10 aug 2013 07:34:12

Re: Am reusit........
 
dragele mele am inceput cu 5 ture de stadion in fiecare dimineata plus un regim creat de mine ;fara dulciuri,paine si am inceput sa gatesc sanatos...dar pt familie fac separat.Apoi treptat am facut cate 10 ture de stadion pe zi si asa am slabit 40 kg.Acum am 60 kg ma ador ca arat din nou bine si pot purta orice.Daca vreti voi pune poze:)

Aeerdna 10 aug 2013 07:39:56

Re: Am reusit........
 
Felicitari scumpa! Si sa ai grija la mentinere.. eu la asta o dau in bara mereu :(

rozica1965 10 aug 2013 07:42:44

Re: Am reusit........
 
Citat:

Anterior postat de biancanabiss (Post 1288183)
Dragi slabute am reusit sa slabesc 40 kg in 5 luni ............nu stiu care dintre voi a postat acel subiect care m-a ambitionat dar ii multumesc.Ea spunea sa nu asteptam pastile minune si sa nu visam la ceva wow ci sa punem mana sa facem mult sport si vom reusi.....eu am reusit....iti multumesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Felicitari!!!!!! Doar cu sport,fara nici o dieta anume?:-/

biancanabiss 11 aug 2013 19:18:45

Re: Am reusit........
 
sper sa nu pun inapoi nimic pt ca fac sport,nu sala fac in aer liber,stadion,elasticul,scoala,coarda.....si partea cea mai buna este ca nu mi s-a lasat pielea deloc.....nu se vede.....deci ii multumesc enorm celei ce a spus sa nu asteptam pastile minune si sa facem sport.......

Aeerdna 11 aug 2013 20:05:26

Re: Am reusit........
 
Citat:

Anterior postat de biancanabiss (Post 1288396)
dragele mele am inceput cu 5 ture de stadion in fiecare dimineata plus un regim creat de mine ;fara dulciuri,paine si am inceput sa gatesc sanatos...dar pt familie fac separat.Apoi treptat am facut cate 10 ture de stadion pe zi si asa am slabit 40 kg.Acum am 60 kg ma ador ca arat din nou bine si pot purta orice.Daca vreti voi pune poze:)

Mie chiar mi-ar placea sa vad poze :D Ma motiveaza super mult.. si nu cred ca doar pe mine :) Inspira-ne ;;)

lidiuta 12 aug 2013 08:22:20

Re: Am reusit........
 
Felicitări, Bianca! Nu ai probleme cu articulațiile de la atâta alergat?


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:01:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO