forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Salaj (http://forum.slabute.ro/judetul-salaj/)
-   -   Slabute din Salaj (http://forum.slabute.ro/judetul-salaj/slabute-salaj-7974.html)

Verandreea 26 iun 2011 07:48:16

Re: Slabute din Salaj
 
Citat:

Anterior postat de erica51 (Post 700064)
Tu Andreea ai facut progrese mari,in cat timp ai slabit? Ce dieta mai tii ? Poate ma inspir

pai din 11 ianuarie am inceput Rina pana acum nu de mult cu ceva pauza de o luna la Pasti iar acum tin Scarsdale
tu ce ai tinut?

erica51 27 iun 2011 13:28:15

Re: Slabute din Salaj
 
Scuze, nu am auzit de ultima dieta, poate ca daca si eu as face mai multe incercari, ar ceda mai usor. Eu am tinut hipocalorica si acum Monti personalizat. Problema este ca m-a lasat vointa, nu m-am "slobozat" chiar de tot, dar fac dese abateri, care ma costa. Nu am pus inapoi, dar nici nu am slabit si asta de 2 luni de zile. Daca nu ai vointa nu poti face nimic, asta este.

Verandreea 29 iun 2011 07:16:26

Re: Slabute din Salaj
 
Citat:

Anterior postat de erica51 (Post 701966)
Scuze, nu am auzit de ultima dieta, poate ca daca si eu as face mai multe incercari, ar ceda mai usor. Eu am tinut hipocalorica si acum Monti personalizat. Problema este ca m-a lasat vointa, nu m-am "slobozat" chiar de tot, dar fac dese abateri, care ma costa. Nu am pus inapoi, dar nici nu am slabit si asta de 2 luni de zile. Daca nu ai vointa nu poti face nimic, asta este.

asa e fara vointa nu se face nimic
e un lucru foarte bun ca nu ai mai pus la loc dar trebuie sa te aduni si sa te ambitionezi sa slabesti in continuare, gaseste-ti o motivatie mai puternica, fa sport mai mult
sa ai o saptamana faina>:D<>:D<

erica51 30 iun 2011 12:38:22

Re: Slabute din Salaj
 
Iubita mea, sa stii ca merg la sala de doua ori pe saptamana. Am 60 de ani, mai rar intalnesti asa ceva. Toata lumea ma respecta pentru asta. Dar totusi... probabil nu este suficient.

Verandreea 01 iul 2011 11:53:43

Re: Slabute din Salaj
 
Citat:

Anterior postat de erica51 (Post 705945)
Iubita mea, sa stii ca merg la sala de doua ori pe saptamana. Am 60 de ani, mai rar intalnesti asa ceva. Toata lumea ma respecta pentru asta. Dar totusi... probabil nu este suficient.

da esti de apreciat (jos palaria;) )
trebuie sa gasesti o metoda sa dai jos in continuare, nu te-ai gandit sa schimbi dieta?

erica51 02 iul 2011 15:05:02

Re: Slabute din Salaj
 
Nu stiu ce am, pare a fi astenia de vara, daca exista asa ceva, am un psihic foarte "cazut la pamant" si nu ma pot concentra, din aceasta cauza am tot timpul senzatia de foame.

erica51 07 iul 2011 15:25:34

Re: Slabute din Salaj
 
Andeea am trecut sa vad ce mai faci, cum o duci cu dieta ?

Verandreea 07 iul 2011 15:49:25

Re: Slabute din Salaj
 
Citat:

Anterior postat de erica51 (Post 708351)
Nu stiu ce am, pare a fi astenia de vara, daca exista asa ceva, am un psihic foarte "cazut la pamant" si nu ma pot concentra, din aceasta cauza am tot timpul senzatia de foame.

Citat:

Anterior postat de erica51 (Post 714480)
Andeea am trecut sa vad ce mai faci, cum o duci cu dieta ?

salutaarea>:D<
eu am revenit la Rina dar mai fac greseli intentionat ca de saptamana viitoare mergem la mare si nu am chef sa vin de acolo cu 5 kg in plus asa ca treptat mai mananc si pe langa
eu cred ca ai nevoie de o motivatie mai puternica sau o pauza de la "dieta"
cum mai esti?

erica51 08 iul 2011 08:43:25

Re: Slabute din Salaj
 
Iti doresc vacanta placuta ! Asa este cred ca nu mai am ambitie, pauza fac de pe la Pasti, dar nu am renuntat la hipocalorica, mananc tot sanatos si numai cu indice glicemic mic.

dyna dyanna 08 iul 2011 14:35:54

Re: Slabute din Salaj
 
scumpele mele nu sunteti singurele ci doar sunteti mai curajoase nu am stiut ca este special forum pt noi cele din salaj si nu am intrat dar din cate vad nici voi nu ati mai intrat demult


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:54:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO