forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Judetul Vaslui (http://forum.slabute.ro/judetul-vaslui/)
-   -   Slabute din Vaslui (http://forum.slabute.ro/judetul-vaslui/slabute-vaslui-6797.html)

zozolina 22 oct 2010 10:21:55

Slabute din Vaslui
 
Buna slabutelor
E cineva de prin Vaslui?!...am tot vazut din alte orase..dar nimeni din Vaslui....poate stam de vorba aici..ne ajutam cu sfaturi..idei, sugestii..cam ce sport faceti?

alinusca 03 nov 2010 20:46:24

Re: Slabute din Vaslui
 
sunt Alina din Vaslui, ca tot spunea Zozolina ca nu e nimeni din Vaslui.
Acum sunte doua>:D<

Aideen 13 nov 2010 23:21:07

Re: Slabute din Vaslui
 
Buna fetelor, acum am vazut si eu topicul vostru. Suntem trei :) asta daca intre timp nu ati mai gasit voi si alte concetatene :)

zozolina 14 nov 2010 23:42:46

Re: Slabute din Vaslui
 
Buna dragele mele>:D<
ma bucur ca nu sunt singura

rusuradu91 16 dec 2010 22:17:47

Re: Slabute din Vaslui
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 403247)
Buna dragele mele>:D<
ma bucur ca nu sunt singura

buna fetelor va slut ma bucur ca mam alaturat voua

zozolina 17 dec 2010 09:13:47

Re: Slabute din Vaslui
 
Buna si bine ai venit:) printre noi

gogoasaindesata 04 ian 2011 20:41:54

Re: Slabute din Vaslui
 
buna fetelor!eu sunt andreea si sunt tot din vaslui:)!sunt noua pe aici! am 57 de kg si 165cm.imi doresc foarte mult sa ajung la 53 kg!poate cineva sa mi dea un sfat, vreo dieta! mentionez ca as vrea sa slabesc sanatos astfel incat sa nu pun inapoi mai mult decat am pierdut!va multumesc anticipat

zozolina 05 ian 2011 09:17:20

Re: Slabute din Vaslui
 
Citat:

Anterior postat de gogoasaindesata (Post 458212)
buna fetelor!eu sunt andreea si sunt tot din vaslui:)!sunt noua pe aici! am 57 de kg si 165cm.imi doresc foarte mult sa ajung la 53 kg!poate cineva sa mi dea un sfat, vreo dieta! mentionez ca as vrea sa slabesc sanatos astfel incat sa nu pun inapoi mai mult decat am pierdut!va multumesc anticipat

Buna Andreea
Bine ai venit printre slabute...aici gasesti multe diete...tb sa te documentezi sa vezi ce ti se potriveste..diete bune sunt: South Beach, Monti, incarcatura calorica...depinde de tine...e bine sa bei cel putin 2 l de apa, fara bauturi carbogazoase, dulciuri, seara cina sa fie light...dar nu ce mananci de obicei? sport faci?

O zi buna

gogoasaindesata 05 ian 2011 12:03:52

Re: Slabute din Vaslui
 
buna! iti multumesc mult pentru sfaturi!desi stiut ca nu e foarte bine,nu mi prea place sportul.am mai alergat pe stadion o perioada sau am facut cate jumatate de ora de exrcitii acasa!toate astea insa nu au fost regulat am facut o perioada iar m am lasat si tot asa!in ceea ce priveste alimentatia dimineata mananc lapte cu cereale de la sanovita,la pranz de cele mai multe ori piept de pui la gratar sau ceva care sa aiba carne de pui (mai mult fiert decat prajit sau cu putin ulei) si eventual ceva garnitura de legume.seara nu prea mananc de obicei mananc multe portocale sau kiwi.mancand asa am reusit sa slabesc am avut 63kg si acum am 57kg.desi mananc in continuare cam la fel nu mai reusesc sa dau nimic jos ca sa ajung la 53kg.nu stiu cum sa fac sa reusesc sa mai dau jos din kilograme.
Sa aveti o zi buna si mult spor in pierderea kilogramelor!pupici

zozolina 06 ian 2011 09:14:19

Re: Slabute din Vaslui
 
Citat:

Anterior postat de gogoasaindesata (Post 459149)
buna! iti multumesc mult pentru sfaturi!desi stiut ca nu e foarte bine,nu mi prea place sportul.am mai alergat pe stadion o perioada sau am facut cate jumatate de ora de exrcitii acasa!toate astea insa nu au fost regulat am facut o perioada iar m am lasat si tot asa!in ceea ce priveste alimentatia dimineata mananc lapte cu cereale de la sanovita,la pranz de cele mai multe ori piept de pui la gratar sau ceva care sa aiba carne de pui (mai mult fiert decat prajit sau cu putin ulei) si eventual ceva garnitura de legume.seara nu prea mananc de obicei mananc multe portocale sau kiwi.mancand asa am reusit sa slabesc am avut 63kg si acum am 57kg.desi mananc in continuare cam la fel nu mai reusesc sa dau nimic jos ca sa ajung la 53kg.nu stiu cum sa fac sa reusesc sa mai dau jos din kilograme.
Sa aveti o zi buna si mult spor in pierderea kilogramelor!pupici

Ar fi bine sa gasesti un sport sa il practici....sunt asa de multe...poti face numai acasa sau la sala..sau in ambele parti:Dcum am facut eu o perioada..si ar trebuie sa reincep..fiindca sarbaortile si-au pus amprenta pe corpul meu:D...iar legat de mancare e clar ca tb sa faci o schimbare...din cate stiu eu fructele au zahar si mancate seara..nu prea e bine..mai adauga niste branzeturi slabe..de ex..faci o salata seara cu rosii castraveti, putina telemea mai putin sarata..sau o supa ...mie mi s-a potrivit ff bine dieta South Beach am slabit in 2 sapt 3,5 kg...si nu am simtit foame sau ameteala m-am alimentat ff bine...
Succes;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:15:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO