forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale barbati (http://forum.slabute.ro/jurnale-barbati/)
-   -   Locul noilor veniti (http://forum.slabute.ro/jurnale-barbati/locul-noilor-veniti-2152.html)

Slabuta 08 ian 2010 12:14:44

Locul noilor veniti
 
Hai sa ne cunoastem. :)

drama queen 08 ian 2010 19:15:10

Re: Locul noilor veniti
 
da, sunt de acord mai slabuta ce idei geniale ai :x

sm0kY 13 iul 2010 23:16:47

Re: Locul noilor veniti
 
Buna seara.Nici nu stiu cum sa incep cu forumul asta:-/ sunt cam bulversat asa:-o.Am observat ca sunt cam putini barbati/baieti pe aici:-s

Slabuta 13 iul 2010 23:19:54

Re: Locul noilor veniti
 
Citat:

Anterior postat de sm0kY (Post 252623)
Buna seara.Nici nu stiu cum sa incep cu forumul asta:-/ sunt cam bulversat asa:-o.Am observat ca sunt cam putini barbati/baieti pe aici:-s

Bun venit :)

Inveti usurel :) Daca ai intrebari sau nelamuriri, te vom ajuta. :)

Sunt mai timizi, cred ca :D
Unii dintre ei mai scriu si prin alte subiecte din forum. :)

minouse 19 iul 2010 16:54:20

Re: Locul noilor veniti
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 61789)
Hai sa ne cunoastem. :)

Foarte buna idee slabuta [*70*]

minouse 19 iul 2010 16:56:28

Re: Locul noilor veniti
 
Citat:

Anterior postat de sm0kY (Post 252623)
Buna seara.Nici nu stiu cum sa incep cu forumul asta:-/ sunt cam bulversat asa:-o.Am observat ca sunt cam putini barbati/baieti pe aici:-s


Asa am crezut si eu la inceput, dar ai sa vezi ca sunt destui :) Numai ca nu-s asa de vorbareti.

slabul gabriel 29 nov 2010 10:25:16

Re: Locul noilor veniti
 
Citat:

Anterior postat de minouse (Post 260234)
Asa am crezut si eu la inceput, dar ai sa vezi ca sunt destui :) Numai ca nu-s asa de vorbareti.

Aha,deci sunt si baieti, ca eu pana acum am vb la fete:)). Bine v-am gasit! Deci aici trebuia sa scriu eu? Intrebare ptr super moderator.

Slabuta 30 nov 2010 22:43:05

Re: Locul noilor veniti
 
Citat:

Anterior postat de slabul gabriel (Post 419983)
Aha,deci sunt si baieti, ca eu pana acum am vb la fete:)). Bine v-am gasit! Deci aici trebuia sa scriu eu? Intrebare ptr super moderator.

Buna Gabriel si bine ai venit :)

Nu este nici o problema sa scrii la fete. :)
Am creat aceasta zona daca vreti sa va adunati doar voi baietii si sa discutati despre slabit, alimentatie sanatoasa, sport... :)

Dar vad ca barbatii au preferat sa se includa in subiectele in care sunt si femei. :)

slimmy 27 dec 2010 16:41:34

Re: Sunt intr-o continua stare de depresie
 
Buna,

Nu cred ca ce scriu eu are mare legatura cu ce se vorbeste pe aici, asa ca scuze, in caz ca. Aveam si eu o mica problema... Mi-am facut cont aici, dar sunt baiat. Stiti, la noi nu conteaza chiar atat de tare sa fim la milimetru:D Adica nu prea exista "am x kg, dar trebuie neaparat sa am x-1!", asa ca sfaturile si sugestiile voastre de aici mi se par putin cam prea profunde, pentru mine cel putin (ca sa nu mai spun de slabirea in timpul menstruatiei sau dupa sarcina). Asa ca... exista vreo sectiune cu ceva sfaturi mai brute? Am de dat jos vreo 8 kile cred.. e mult?:D

Mersi frumos!

lucia ely 27 dec 2010 17:07:35

Re: Sunt intr-o continua stare de depresie
 
Citat:

Anterior postat de slimmy (Post 449356)
Buna,

Nu cred ca ce scriu eu are mare legatura cu ce se vorbeste pe aici, asa ca scuze, in caz ca. Aveam si eu o mica problema... Mi-am facut cont aici, dar sunt baiat. Stiti, la noi nu conteaza chiar atat de tare sa fim la milimetru:D Adica nu prea exista "am x kg, dar trebuie neaparat sa am x-1!", asa ca sfaturile si sugestiile voastre de aici mi se par putin cam prea profunde, pentru mine cel putin (ca sa nu mai spun de slabirea in timpul menstruatiei sau dupa sarcina). Asa ca... exista vreo sectiune cu ceva sfaturi mai brute? Am de dat jos vreo 8 kile cred.. e mult?:D

Mersi frumos!

buna Slimi si bine ai venit printre noi>:D<
8 kg nu este mult:) sfatul meu e sa incerci sa mananci sanatos...sa iti fac un program de mancat:)
sa incerci sa nu mananci dupa 8...si daca se face sa dormi mai repede sa mananci cu min 3-4 ore inainte de somn:)

si cheia succesului mult sport:)
mult succes iti doresc:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:32:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO