forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 30-40 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07 (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-07-a-7503.html)

david 24 ian 2011 18:47:32

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
[QUOTE=Kamyy;490936]
Citat:

Anterior postat de david (Post 490930)
Ce romantic...atunci a meritat oboseala...

Sa stii ca a meritat.Pana astazi nu am simtit oboseala ,dar ma doare tot corpul .Gata intru la sport:-*

Kamyy 24 ian 2011 18:48:11

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
[QUOTE=Fulguta;490935]
Kamy sanatate ingerasului,sper ca ai ajuns la doctor deja si nu se mai simte asa rau :).

Pai am fost de dimineata la medic ...am stat de la 9 pana la 12...are gatul f rosu si mai poate face febra...si acum are 38,3...i-am dat paracetamol sirop si i-am pus comprese cu otet sa vedem dc ii scade...nici sa pape nu vrea nimic ca nu poate...i-am facut o supita,dar tot nu vrea.

david 24 ian 2011 18:49:59

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
[QUOTE=Fulguta;490935]Fetele sa stiti ca sunt online de mult timp,dar vorbesc cu scumpa mea cumnatica pe mes :D;)
Pupici dulci cumnatei!:-*:-*:-*si tie:x:x:x:-*:-*:-*:-*Sa stii ca am vazut tortul;)Cand vii la mine?Cumpar toate ingredientele si i-mi faci tort :))dar mancam amandoua:))

Kamyy 24 ian 2011 18:50:05

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de david (Post 490943)
Am uitat sa va spun:DBianca a luat locul 2 la concursul de Educatie Civica (cel cu desenul)si acum trebuie sa dea faza judeteana .Stiti ce fericita sunt[*77*][*77*]Acum asteptam si rezultatul concursului de matematica ,care dupa mine e cel mai important:)

Felicitari Bianca!!!Cred si eu ca esti bucuroasa cu asa o fata!!!
[QUOTE=david;490945]
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 490936)
Sa stii ca a meritat.Pana astazi nu am simtit oboseala ,dar ma doare tot corpul .Gata intru la sport:-*

Aia conteaza ca v-ati simtit bine...trece ea si oboseala...spor la treaba!!!

VentoFreddo 24 ian 2011 18:50:26

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
fetele mele dragi, va multumesc pt comentariile dragute la foto, azi a fost soare ,d a ieri ploua cu galeata..si pe crestele muntilor e zapada..era frigusor si azi:P
A venit un amic la noi, mai vb cu el, mai scriu cu voi..:)) e f curios ce fac eu aici:P

david 24 ian 2011 18:55:30

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
[QUOTE=Kamyy;490946]
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 490935)
Pai am fost de dimineata la medic ...am stat de la 9 pana la 12...are gatul f rosu si mai poate face febra...si acum are 38,3...i-am dat paracetamol sirop si i-am pus comprese cu otet sa vedem dc ii scade...nici sa pape nu vrea nimic ca nu poate...i-am facut o supita,dar tot nu vrea.

:-o:-oSaracutul,insanatosire grabnica.Tine-l la caldurica si daca nu scade pana maine sfatul meu mergi la spital,sau chiar in noaptea asta .Bianca mea a fost foarte bolnavicioasa si acum ,am fost ieri in parc si ea are gatul rosu si i-am luat pastile pentru gat fac ceaiuri cu lamaie si ia si sirop.David nu mai are nimic ii dau sirop si vad ca numai fornae:)

Kamyy 24 ian 2011 19:03:05

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 490953)
fetele mele dragi, va multumesc pt comentariile dragute la foto, azi a fost soare ,d a ieri ploua cu galeata..si pe crestele muntilor e zapada..era frigusor si azi:P
A venit un amic la noi, mai vb cu el, mai scriu cu voi..:)) e f curios ce fac eu aici:P

A:::....si e italian si nu intelege nimic????
[QUOTE=david;490960]
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 490946)
:-o:-oSaracutul,insanatosire grabnica.Tine-l la caldurica si daca nu scade pana maine sfatul meu mergi la spital,sau chiar in noaptea asta .Bianca mea a fost foarte bolnavicioasa si acum ,am fost ieri in parc si ea are gatul rosu si i-am luat pastile pentru gat fac ceaiuri cu lamaie si ia si sirop.David nu mai are nimic ii dau sirop si vad ca numai fornae:)

Mersi de sfat...sa vad acum cum o fii pana deseara...i-a scazut putin cu otet avea mai inainte 37,7...mai urmarim.
Ma bucur ca ai tai sunt mai bine...

feelix 24 ian 2011 19:14:12

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 490946)


Pai am fost de dimineata la medic ...am stat de la 9 pana la 12...are gatul f rosu si mai poate face febra...si acum are 38,3...i-am dat paracetamol sirop si i-am pus comprese cu otet sa vedem dc ii scade...nici sa pape nu vrea nimic ca nu poate...i-am facut o supita,dar tot nu vrea.

Iubita, daca ai in casa supozitor cu novocalmin, ii poti pune cand il pui la nani. Noapte , in general, creste temperatura.
Dar mai asteapta , poate ii trece cu paracetamol.
A, si hidrateaza-l bine. daca nu vrea sa pape nu-i bai. dar lichide cat mai multe.
sanatate!:-*:-*:-*:-*

feelix 24 ian 2011 19:19:00

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Vidia, felicitari pt Bianca. Asa fetita cuminte , desteapta si frumoasa mai rar. >:D<:-*

myha 24 ian 2011 19:27:22

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
[B]Bun gasit fetelor, eu azi am avut o zi nu tocmai frumoasa.La 12 am fost la inmormantarea mamei nasului meu de cununie, iar la pomana am mancat ....sarmale si o felie de cozonac:(, ce era sa fac, daca refuzam era pacat. Acum ma simt tare obosita ca nu m-am putut odihni azi dupa ce am venit din tura de serv.
Sper ca voi sunteti bine, din ce am citit putin am vazut ca baiatul Cameliei este bolnavior, sanatate multa, sa se faca bine cat mai repede:-*:x[/B
]


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:13:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO