forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 30-40 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07 (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-07-a-7503.html)

Kamyy 30 ian 2011 13:09:46

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Am mai pus si eu in album doua poze facute ieri...mi-am luat si eu bluza pana in talie pe mine...e de pe vremea cand aveam 60kg.......

Kamyy 30 ian 2011 13:11:49

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
[QUOTE=danasonrisa;500403]Ma bucur ca ati dormit bine si ca ai avut timp pt tine si pt voi!:)

Multumesc frumos, noua ne place tare mult!:)
[QUOTE=Kamyy;500391]
Citat:

Anterior postat de danasonrisa;500326[B
Multumesc frumos Kamy draga, de azi dimineata ii zicem Andreea:x! Doamne ajuta![/B]
Neata iubita...un nume frumos ati ales pt fetita voastra!!!! Andreea semnifica curajos, barbat:x
Felicitari pt carnet, iti place sa conduci? Ai reusit sa te aranjezi, ingerasii cum au dormit?
Mersi...imi place tare mult,am vrut de mult sa fac dar nu stiam bine limba si costa o gramada de bani...si sotul mi-a facut surpriza,a sunat,a aranjat totul si abia dupa mi-a zis....in 2 luni jumate am reusit sa-l iau...si sala si conducerea din prima...si asa m-a costat 1850 de euro....dar bine ca l-am luat....si acum sotul vrea sa-si cumpere un microbuz pt firma si masina asta mica sa-mi ramana mie...dar e cam mare,nu-i mica deloc...ford mondeo combi.

Si mie imi place sa conduc, si pe mine tot sotul m-a incurajat sa fac scoala acum un an si jumatate:)
Acum merg sa citesc cate ceva...

Frumos nume nu stiam semnificatia lui....
Pai visul meu a fost demult sa conduc,dar cum am zis era tare scump aici...si in Ro nu as fii putut merge sa fac scoala,sa dau examene.....am inceput-o in Ro acum 3 ani,apoi am venit aici si adio.....Bine ca am reusit acum!!!!!

janedoe 30 ian 2011 13:48:33

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Kamy, felicitari pentru carnet!
Noroc ca in Germanica se conduce civilizat, aici te luai cu mainile de cap si nu iti mai trebuia condus.

Fulguta 30 ian 2011 14:08:08

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Buna fete dragi si scumpe ,va doresc o duminica placuta ,din cauza musafirilor nu pot sta deloc cu voi x-(sunt 4 matusi si un var x-(,inca o saptamana #:-s,o iau razna ;),imi este dor de voi ! :x;;) Va simt lipsa ;),acum o sa incerc sa va citesc un pic ca ei sunt la masa :D,pe urma merg sa strang si sa spal vasele .x-(
http://www.allgraphics123.com/ag/01/15536/15536.gifhttp://www.allgraphics123.com/ag/01/12327/12327.gif

myha 30 ian 2011 14:25:40

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Buna fetelor, o duminica frumoasa sa aveti!>:D<:x:-*

myha 30 ian 2011 14:44:19

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
[QUOTE=Fulguta;500503][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Navy"][SIZE="3"]Buna fete dragi si scumpe ,va doresc o duminica placuta ,din cauza musafirilor nu pot sta deloc cu voi x-(sunt 4 matusi si un var x-(,inca o saptamana #:-s,o iau razna ;),imi este dor de voi ! :x;;) Va simt lipsa ;),acum o sa incerc sa va citesc un pic ca ei sunt la masa :D,pe urma merg sa strang si sa spal vasele .x-(
Of mai Fulga, lasa ca o sa scapi si tu de musafirii astia odata!!!!! Duminica placuta sa incerci sa-ti faci!:-*

Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 499945)
Buna dimineata fete dragi, iupyyyy sunt prima in casuta ....somnoroaselor trezirea !!!!.....va doresc o zi buna ...m-am trezit devreme ...am facut putin sport ...si am pus poze cu mine cand eram o slabuta .....si draguta ...imi doresc tare mult sa mai ajung asa ...va pupicesc pe toate ....:x>:D<

Buna Porumbita, o zi frumoasa si tie. Merg sa vad si eu pozele, bravo pentru sport!

Citat:

Anterior postat de Aligrasa (Post 499950)
Eu am fost nevoita sa renunt la dieta pt ca m-am internat in spital cu pitica

Imi pare rau sa aud asta. Insanatosire grabnica!

Citat:

Anterior postat de janedoe (Post 500021)
Buna dimineataaaa!!!
O cafeluta?
Multumim, esti draguta!;;)


Uite-acus imi suflec manecile si ma duc pe front, la gatit :)).
O duminica frumoasa!:)

La fel si tie!

[QUOTE=incognito;500118][FONT="Lucida Sans Unicode"][COLOR="DarkGreen"][SIZE="3"]

In bar am stat vreo 4 ore, destul de ok, insa frig,am baut martini si muulta apa.
Ieri a fost tare fain...am ajuns pe la 12 noaptea acasa, inca putin si al meu nu ma mai primea acasa..dar ce sa fac daca m-am simti asa bine cu prietena mea:D AM si baut , am si mancat, nu zic ce , ca nu e de dieta..:P
Duminica frumoasa.>:D<
Ma bucur ca te-ai simtit bine, Roxy si lasa dieta la sf de saptamana, la greutatea ta iti permiti sa mai si " traiesti " . Important este sa-ti revii in cursul saptamanii ca sa nu pui kg in plus. Si eu am facut cam la fel ieri si azi dat si sport, bici 30 minute. Mai am 1 kg pana la mentinere!
[QUOTE=danasonrisa;500326][QUOTE=Kamyy;499831][B]
Multumesc frumos Kamy draga, de azi dimineata ii zicem Andreea:x! Doamne ajuta!
Un nume f frumos, Andreea!

myha 30 ian 2011 15:00:27

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Fetelor, vreau sa va spun ca a venit cumnatul meu din voiaj ( este ofiter de marina), era plecat de 4 luni, si cand a vazut pozele de la nepoata de la ziua ei, a ramas socat de cat am slabit!!! Inca nu m-a vazut si in realitate.Abia astept sa vina la noi ca mi-a adus un parfum de firma care miroase superrrr, sunt pur si simplu indragostita de acel miros, el le gaseste la preturi mai mici.
De cand am slabit ma uit cu drag la mine, imi place sa ma ingrijesc si sa-mi cumpar de imbracat si multe cosmetice. Inainte nici nu aveam curaj sa ma apropii me magazine cu haine ca stiam ca nu voi gasi ceva frumos care sa-mi vina bine.

Am avut aseara sedinta de spa, am facut o baie cu mult spumant, apoi am aplicat zatul de cafea, ca de obicei, o data pe saptamana, m-am masat putin cu el, am aplicat crema anticelulitica si in final am beneficiat de um masaj binefacator facut de iubitul meu sot;;);) A fost divin!

porumbita 30 ian 2011 15:44:53

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de myha (Post 500583)
Fetelor, vreau sa va spun ca a venit cumnatul meu din voiaj ( este ofiter de marina), era plecat de 4 luni, si cand a vazut pozele de la nepoata de la ziua ei, a ramas socat de cat am slabit!!! Inca nu m-a vazut si in realitate.Abia astept sa vina la noi ca mi-a adus un parfum de firma care miroase superrrr, sunt pur si simplu indragostita de acel miros, el le gaseste la preturi mai mici.
De cand am slabit ma uit cu drag la mine, imi place sa ma ingrijesc si sa-mi cumpar de imbracat si multe cosmetice. Inainte nici nu aveam curaj sa ma apropii me magazine cu haine ca stiam ca nu voi gasi ceva frumos care sa-mi vina bine.

Am avut aseara sedinta de spa, am facut o baie cu mult spumant, apoi am aplicat zatul de cafea, ca de obicei, o data pe saptamana, m-am masat putin cu el, am aplicat crema anticelulitica si in final am beneficiat de um masaj binefacator facut de iubitul meu sot;;);) A fost divin!

Miha ...in mod special am pus poze si cu fetele acum ...sunt comorile mele ...am de ce sa fiu mandra....

porumbita 30 ian 2011 16:10:13

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Dragutele mele , tot cautand sa fac miscare , exercitii ....ia uitati ce am gasit!!!!!....nu puteam sa ma amuz singura fara voi!!!!!:))


YouTube - Jiri Kylian "Birth-Day"

incognito 30 ian 2011 17:18:08

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
[QUOTE=danasonrisa;500326]
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 499831)
Multumesc frumos Kamy draga, de azi dimineata ii zicem Andreea:x! Doamne ajuta!
La mine erau -13 la ora 8,30, acum sunt -5. Si tie la fel!:-*
M-am trezit cu numele Andreea in gand:), ieri puiul meu zicea ca ar fi frumos acest nume si imi place si mie mult:x! Ii vom mai pune inca un prenume, mai vedem noi care... Data nasterii ar fi 12 iulie, atunci e Sf. Veronica. Avem timp sa ne mai gandim...

Imi place numele ;;) Aveti timp sa va hotarati la al doilea prenume..
Ma bucur ca te-ai odihnit . Banuiecs ca stati prin casa ..ca e frig afara.
La noi la ora 13 arata -8, la ai mei arata -13 la unu si putin.
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 500384)
Neata prietenele mele dragi.....noi am dormit mai bine,copii au tusit inca azi noapte,dar nu s-au trezit sa planga...deci trezirea lui Sorana a fost cauzata de dintisori si nu de raceala....Am reusit si eu sa ma aranjez aseara,apoi am avut ceva timp si pt noi doi(eu si sotul);am stat la tv pana pe la 1...dar am facut nani toti pana la 9,30 azi dimineata.

Ce bine ca ati domrit mai ok azi noapte , este nevoie si de odihna. AM inteles ca va simtiti mai bine..DUminica faina:-*
AH si am uitat , felicitari pt carnet!:D


Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 500404)
Am mai pus si eu in album doua poze facute ieri...mi-am luat si eu bluza pana in talie pe mine...e de pe vremea cand aveam 60kg.......

Esti clar pe drumul cel bun;)
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 500503)
Buna fete dragi si scumpe ,va doresc o duminica placuta ,din cauza musafirilor nu pot sta deloc cu voi x-(sunt 4 matusi si un var x-(,inca o saptamana #:-s,o iau razna ;),imi este dor de voi ! :x;;) Va simt lipsa ;),acum o sa incerc sa va citesc un pic ca ei sunt la masa :D,pe urma merg sa strang si sa spal vasele .x-(

Aha ..te acapareaza musafiriix-( SI noua ne lipsesti draga mea!>:D<Duminica placuta:-*

Citat:

Anterior postat de myha (Post 500526)
Buna fetelor, o duminica frumoasa sa aveti!>:D<:x:-*

Citat:

Anterior postat de myha (Post 500560)
[
Ma bucur ca te-ai simtit bine, Roxy si lasa dieta la sf de saptamana, la greutatea ta iti permiti sa mai si " traiesti " . Important este sa-ti revii in cursul saptamanii ca sa nu pui kg in plus. Si eu am facut cam la fel ieri si azi dat si sport, bici 30 minute. Mai am 1 kg pana la mentinere!

Citat:

Anterior postat de myha (Post 500583)
Fetelor, vreau sa va spun ca a venit cumnatul meu din voiaj ( este ofiter de marina), era plecat de 4 luni, si cand a vazut pozele de la nepoata de la ziua ei, a ramas socat de cat am slabit!!! Inca nu m-a vazut si in realitate.Abia astept sa vina la noi ca mi-a adus un parfum de firma care miroase superrrr, sunt pur si simplu indragostita de acel miros, el le gaseste la preturi mai mici.
De cand am slabit ma uit cu drag la mine, imi place sa ma ingrijesc si sa-mi cumpar de imbracat si multe cosmetice. Inainte nici nu aveam curaj sa ma apropii me magazine cu haine ca stiam ca nu voi gasi ceva frumos care sa-mi vina bine.

Am avut aseara sedinta de spa, am facut o baie cu mult spumant, apoi am aplicat zatul de cafea, ca de obicei, o data pe saptamana, m-am masat putin cu el, am aplicat crema anticelulitica si in final am beneficiat de um masaj binefacator facut de iubitul meu sot;;);) A fost divin!

Servus Miha si duinica placuta si tie.
ce mult conteaza sa te simti bine in pielea ta :D
e atat de important sa avem grija de noi ;;)
Ma bucur sa aud ca mai ai ff putin pana la mentinere ..succes si ai dreptate cu ce ai zis mai sus!;)
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 500722)
Dragutele mele , tot cautand sa fac miscare , exercitii ....ia uitati ce am gasit!!!!!....nu puteam sa ma amuz singura fara voi!!!!!:))


YouTube - Jiri Kylian "Birth-Day"

:)) :)) excelent ...asta da miscare:D

Eu m-am intors de la ai mei , acum ma duc sa ma intind putin in pat si sa stau la caldurica .

http://sl.glitter-graphics.net/pub/5...anau04n1v9.gif


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:16:12.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO