forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 30-40 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07 (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-07-a-7503.html)

myha 30 ian 2011 18:58:19

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de janedoe (Post 501030)
Angela, unde trebuie votat motanul?

In partea de sus a paginii, unde scrie " PARTICIPA LA CONCURS"- "ANIMALUTUL MEU SE PREZINTA",intri acolo si se deschide pagina cu amimalute participante la concurs, cauta poza Angelei si voteza!

myha 30 ian 2011 19:01:07

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Fetelor am pus si eu niste poze cu mine de asta vara, cand nu eram o slabuta!Dar locurile vizitate sunt incantatoare!

janedoe 30 ian 2011 19:04:58

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de myha (Post 501051)
In partea de sus a paginii, unde scrie " PARTICIPA LA CONCURS"- "ANIMALUTUL MEU SE PREZINTA",intri acolo si se deschide pagina cu amimalute participante la concurs, cauta poza Angelei si voteza!

Multumesc draguta!:-*

Kamyy 30 ian 2011 19:08:31

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de janedoe (Post 500477)
Kamy, felicitari pentru carnet!
Noroc ca in Germanica se conduce civilizat, aici te luai cu mainile de cap si nu iti mai trebuia condus.

Mersi draguto...Sa vad la vara cand vin in Ro daca am curaj sa conduc...deocamdata nu...aici merg si pe autobanda,dar parca in Ro inca mi frica...
Citat:

Anterior postat de myha (Post 500526)
Buna fetelor, o duminica frumoasa sa aveti!>:D<:x:-*

O duminica frumoasa si tie!!!
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 500503)
Buna fete dragi si scumpe ,va doresc o duminica placuta ,din cauza musafirilor nu pot sta deloc cu voi x-(sunt 4 matusi si un var x-(,inca o saptamana #:-s,o iau razna ;),imi este dor de voi ! :x;;) Va simt lipsa ;),acum o sa incerc sa va citesc un pic ca ei sunt la masa :D,pe urma merg sa strang si sa spal vasele .x-(
http://www.allgraphics123.com/ag/01/15536/15536.gifhttp://www.allgraphics123.com/ag/01/12327/12327.gif

Uffff...mai trimite-i acasa!!!!!
Citat:

Anterior postat de myha (Post 500583)
Fetelor, vreau sa va spun ca a venit cumnatul meu din voiaj ( este ofiter de marina), era plecat de 4 luni, si cand a vazut pozele de la nepoata de la ziua ei, a ramas socat de cat am slabit!!! Inca nu m-a vazut si in realitate.Abia astept sa vina la noi ca mi-a adus un parfum de firma care miroase superrrr, sunt pur si simplu indragostita de acel miros, el le gaseste la preturi mai mici.
De cand am slabit ma uit cu drag la mine, imi place sa ma ingrijesc si sa-mi cumpar de imbracat si multe cosmetice. Inainte nici nu aveam curaj sa ma apropii me magazine cu haine ca stiam ca nu voi gasi ceva frumos care sa-mi vina bine.

Am avut aseara sedinta de spa, am facut o baie cu mult spumant, apoi am aplicat zatul de cafea, ca de obicei, o data pe saptamana, m-am masat putin cu el, am aplicat crema anticelulitica si in final am beneficiat de um masaj binefacator facut de iubitul meu sot;;);) A fost divin!

Ce frumos te-ai relaxat tu...bravo!!!Cum se numeste parful primit?
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 500666)
Miha ...in mod special am pus poze si cu fetele acum ...sunt comorile mele ...am de ce sa fiu mandra....

Ti le-am admirat...frumoase comori are mami!!!!

myha 30 ian 2011 19:14:44

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
[QUOTE=Kamyy;501066][SIZE=4][COLOR=darkred]

Ce frumos te-ai relaxat tu...bravo!!!Cum se numeste parful primit?
Din pacate nu pot sa spun numele parfumului ca fac reclama si ma penalizeaza Slabuta:(

manumanuela 30 ian 2011 19:16:17

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Buna seara dragele mele!>:D<Va doresc o seara placuta :-*.Azi am calcat un pic pe bec in privinta dietei:P.A venit o prietena din tara si mi-a adus toba,si...am papat putin:-sca mi-era tare pofta.Insa acum,ma doare burta si-s balonata.Nu stiu ce-am:-/.DANUTA,numele Andreea e tare frumos,iar Veronica si mai si,asa o cheama pe surioara mea draga:x.Abia astept sa vedem fetita :x!:-*Pup toate fetele:-*:-*

manumanuela 30 ian 2011 19:18:12

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de myha (Post 501051)
In partea de sus a paginii, unde scrie " PARTICIPA LA CONCURS"- "ANIMALUTUL MEU SE PREZINTA",intri acolo si se deschide pagina cu amimalute participante la concurs, cauta poza Angelei si voteza!

FETELOR,VOTATI-L si pe TEDDY meu:D;;).VA ROOOOOG!;;):-*:-*

Kamyy 30 ian 2011 19:18:39

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
[QUOTE=incognito;500802]
Citat:

Anterior postat de danasonrisa (Post 500326)
Ce bine ca ati domrit mai ok azi noapte , este nevoie si de odihna. AM inteles ca va simtiti mai bine..DUminica faina:-*
AH si am uitat , felicitari pt carnet!:D


Mai tusim inca dar ne-am odihnit si suntem pe drumul cel bun...
Esti clar pe drumul cel bun;)







Eu m-am intors de la ai mei , acum ma duc sa ma intind putin in pat si sa stau la caldurica .

http://sl.glitter-graphics.net/pub/5...anau04n1v9.gif

Odihna placuta iubita!!!!!
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 500927)
Ciao fete dragi...ce mai faceti:D? eu de vineri nu am mai intrat....se lucra la site ca am scris vreo2-3 mess.care nu mi le-a trimis de mi-am tras una de nervi:-ode mi-au dat lacrimile:-o(nu-s cu toti boii la caruta:-orusii is de vina:-/).nu prea am multe de zis...e liniste in casa nu am musafiri da ziua nu s-a terminat:-s,ieri am muncit de la 6la11 am mincat toti la mine(a venit si fratele cu cumnata) si dupa amiaza m-am dus la ei ca si-au cumparat apartament si il fac frumos:varuit lustruit,curatat-de i-am ajutat alte 7 ore de smotru, de azi dimineata m-am trezit la 11 ruuupta nici la biserica nu am dus coliva....doar ca am facut coltunasi si mai tirziu ma duc sau chem pe la mine prietenii sa le dau de pomana pt tata....ma simt obosita da nu reusesc sa adorm si ma doare stomacul de lesin cu multe drumuri la baie:(( o fi de la pizza de aseara:-/ ca mi-am luat cu fructe de mare_preferata mea:P.
Danuta iubita sa iti fie sanatoasa si frumoasa asa ca mami Andreea-Veronica:-/ (sau am inteles eu aiurea)frumos nume:D
Roxi draga mea ce bine imi pare ca te-ai simtit bine cu amica ta....pe cind repeteul:D;;)
Emy,citisem ca ai unele problemute cu vinzarea casei....rabdare si....tutun(zicea o zicala..nu eu:-* ca m-am lasat)ai iesit la pizza:D noi am luat-o acasa ca eram prea obositi si plini de var si altecele
Kamy,multa sanatate la pitici,le e mai bine acum nu:)?
Myha bravo pt kg pierdute pt totdeauna si cit te invidiez fericito....spa,masaje....asa sa fie mereu iti urez
Porumbito draga fain filmul:))da daca sar asa in pat ma da in judecata vecinul de sub noi si de barbat ce sa mai zic...sa-l fereasca Domnu sa gresesc vreun pas si sa-l prind sub mine:)):)):)):))
Fulgule mai poti?:D:D inca un pic si pleaca:-/
Jeando,ciao eu sunt Ella am 32 de ani o fetita de 11ani.Ai facut bine sa vii in gasca noastra ai sa vezi ca fetele te vor ajuta sa slabesti si nu numai ,de n-ai sa mai poti sta departe(eu una tre sa inchid comp altfel as sta ore intregi pe site:D:D:Dmi-s asa dragi fetele:x:x:x:x:x:x:x.
Na ca am zis ca nu am multe de zis daaa nu fi de deochi ca nnu ma mai opresc...fug la baie si revin:D

Ce harnicuta ai fost tu...mai odihneste-te !!!!!Copii sunt mai bine acum!!!!
Citat:

Anterior postat de janedoe (Post 500969)
Myha, ce frumos scrii tu acolo, e sublim sa te simti bine in pielea ta.:)
Tu mai ai foarte putin si ajungi la tinta!

Ela, anul asta o sa o sa ajungem slabute!:D

Eu azi m-am tinut bine de dieta, sa nu-mi fie de deochi, pana acum nu am dat cu stangu-n dreptu' :Dma tin tare, imi trebuie un baston serios, beton armat nu alta :)) maine o sa am o zi grea, sa vad pe unde scot camasa:))
Am fost si am facut si o plimbare de o ora jumate, cred ca se pune la miscare, de maine trec si la sport cum scrie la carte.

Asa sa faci in fiecare zii si o sa se vada rezultatele!!!
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 500981)
BUna, fetele, ieri am fost la amici acasa dupa film, am facut focul la camin si am stat la povesti pana la 1 nopatea, azi ne-am sculat tarziu si am mers la cafenea, i-am invitat pe urma la noi la masa, acuma cati isi face bagajele si tre sa o ducem la gara in alt oras, asa ca iar venim tarziu..
Oricum, a fost bine la amici acasa, am scapat de pizza:>Am ales mozzarella, prosciutto si masline, toate de dieta monty, asa ca a fost ok:)
Am citit doar mesajele de pe aceasta pagina, am lesinat de ras cu Ella, auzi, sa nu cada peste barbat...:-o:))
Si am inteles ca Danutza a vazut ca e fetita Bobo:D:x:x:xCe nume frumos i-ati ales..e superb!Sa fie sanatoasa si fetita si voi, parintii, sa va bucurati de ea!:)
Am vorbit si cu familia pe mess, e oare posibil ca nepotelului meu sa-i iasa deja dintisorii la 3 luni si cateva zile?:-oCa are toate simptoamele..si el a facut cam tot precoce, si inut capul, si gangurit, si pus pasi:D:xO sa incerc sa pun ultima poza cu el, in care imi vine sa-l pap de frumos ce e:x:D
Pe voi va pupicesc mult, va urez o seara frumoasa si ne vedem maine, la ceai!:-*:-*>:D<>:D<Tot atunci o sa citesc si din urma..Am, nu gluma!:P
:-*>:D<>:D<

Pup draguto si te asteptam la povesti cu noi!!!!Bine ca nu ai trisat cu dieta!!!!o seara placuta si tie!!!PUPIK
Citat:

Anterior postat de feelix (Post 501003)
Servus fetelor !!!!!!!!>:D<
Eu sunt ok!
Sper ca si voi sunteti !
O seara frumoasa si spor in toate !!!!!!!!!!:-*

O seara placuta si tie...
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 501017)
Buna fetele....gata musafirii au plecat de la 1 persoana am ajuns la 5 plus noi 5 ,si uite asa ne-am trezit 10 persoane la masa...
Fetele sunt SUPARATA....Pupul meu e pe locul 2 in concurs,are nevoie de voturile voastre....il ajutati?

Ai avut musafiri nu gluma....eu am votat o data si nu pot de mai multe ori...nu se poate vota zilnic?La alte concursuri asa e!!!
Citat:

Anterior postat de myha (Post 501054)
Fetelor am pus si eu niste poze cu mine de asta vara, cand nu eram o slabuta!Dar locurile vizitate sunt incantatoare!

Merg sa le vad!!!!!!

feelix 30 ian 2011 19:19:35

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Fetelor, cele care aveti poze cu bebelusi, catelusi si pisicuti sa stiti ca am votat .

Kamyy 30 ian 2011 19:20:10

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
[QUOTE=myha;501071]
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 501066)

[SIZE=4][COLOR=darkred] Ce frumos te-ai relaxat tu...bravo!!!Cum se numeste parful primit?
Din pacate nu pot sa spun numele parfumului ca fac reclama si ma penalizeaza Slabuta:(

Nu am stiut ca nu-i voie!!!!!!!!!!!
Citat:

Anterior postat de manumanuela (Post 501074)
Buna seara dragele mele!>:D<Va doresc o seara placuta :-*.Azi am calcat un pic pe bec in privinta dietei:P.A venit o prietena din tara si mi-a adus toba,si...am papat putin:-sca mi-era tare pofta.Insa acum,ma doare burta si-s balonata.Nu stiu ce-am:-/.DANUTA,numele Andreea e tare frumos,iar Veronica si mai si,asa o cheama pe surioara mea draga:x.Abia astept sa vedem fetita :x!:-*Pup toate fetele:-*:-*

Buna iubita...si sotul a cumpar prajitura cu mere si branza de vaci,e preferata mea si am papat uns...asta e...recuperam de maine!!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:53:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO