forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 30-40 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07 (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-30-40-ani/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-07-a-7503.html)

incognito 30 ian 2011 19:20:32

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 500927)
Ciao fete dragi...ce mai faceti:D? eu de vineri nu am mai intrat....se lucra la site ca am scris vreo2-3 mess.care nu mi le-a trimis de mi-am tras una de nervi:-ode mi-au dat lacrimile:-o(nu-s cu toti boii la caruta:-orusii is de vina:-/).nu prea am multe de zis...e liniste in casa nu am musafiri da ziua nu s-a terminat:-s,ieri am muncit de la 6la11 am mincat toti la mine(a venit si fratele cu cumnata) si dupa amiaza m-am dus la ei ca si-au cumparat apartament si il fac frumos:varuit lustruit,curatat-de i-am ajutat alte 7 ore de smotru, de azi dimineata m-am trezit la 11 ruuupta nici la biserica nu am dus coliva....doar ca am facut coltunasi si mai tirziu ma duc sau chem pe la mine prietenii sa le dau de pomana pt tata....ma simt obosita da nu reusesc sa adorm si ma doare stomacul de lesin cu multe drumuri la baie:(( o fi de la pizza de aseara:-/ ca mi-am luat cu fructe de mare_preferata mea:P.

Roxi draga mea ce bine imi pare ca te-ai simtit bine cu amica ta....pe cind repeteul:D;;)

Na ca am zis ca nu am multe de zis daaa nu fi de deochi ca nnu ma mai opresc...fug la baie si revin:D

Mama ce program ai avut si tu..:-o
Sa faci bine sa ai grija de tine . AR trebui sa te odihnesti ..>:D<
Inca nu stiu cand repetam , dar abia astept, ca tare mi-a picat bine iesirea:P

Citat:

Anterior postat de janedoe (Post 500969)
Eu azi m-am tinut bine de dieta, sa nu-mi fie de deochi, pana acum nu am dat cu stangu-n dreptu' :Dma tin tare, imi trebuie un baston serios, beton armat nu alta :)) maine o sa am o zi grea, sa vad pe unde scot camasa:))
Am fost si am facut si o plimbare de o ora jumate, cred ca se pune la miscare, de maine trec si la sport cum scrie la carte.

Sper sa te tii tot asa si maine ..ma bucur ca ti-ai propus sa incepi si sportul:)
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 500981)
BUna, fetele, ieri am fost la amici acasa dupa film, am facut focul la camin si am stat la povesti pana la 1 nopatea, azi ne-am sculat tarziu si am mers la cafenea, i-am invitat pe urma la noi la masa, acuma cati isi face bagajele si tre sa o ducem la gara in alt oras, asa ca iar venim tarziu..
Oricum, a fost bine la amici acasa, am scapat de pizza:>Am ales mozzarella, prosciutto si masline, toate de dieta monty, asa ca a fost ok:)

Am vorbit si cu familia pe mess, e oare posibil ca nepotelului meu sa-i iasa deja dintisorii la 3 luni si cateva zile?:-oCa are toate simptoamele..si el a facut cam tot precoce, si inut capul, si gangurit, si pus pasi:D:xO sa incerc sa pun ultima poza cu el, in care imi vine sa-l pap de frumos ce e:x:D
Pe voi va pupicesc mult, va urez o seara frumoasa si ne vedem maine, la ceai!:-*:-*>:D<>:D<Tot atunci o sa citesc si din urma..Am, nu gluma!:P
:-*>:D<>:D<

Ce bine ti-a prins si tie iesirea de ieri..dupa toate zilele alea nasoale.>:D<
Nepotelul tau e minunat :-*
Drum bun pt Kati si sa ai o saptamana usoara .
Maine dimi o sa lipsesc , am treaba pt birou.
Citat:

Anterior postat de feelix (Post 501003)
Servus fetelor !!!!!!!!>:D<
Eu sunt ok!
Sper ca si voi sunteti !
O seara frumoasa si spor in toate !!!!!!!!!!:-*

Serus Feli
Ce mai faci? Cum de n-ai mai intrat? Ciar ma gandeam ieri dimi la tine>:D<
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 501017)
Buna fetele....gata musafirii au plecat de la 1 persoana am ajuns la 5 plus noi 5 ,si uite asa ne-am trezit 10 persoane la masa...
Fetele sunt SUPARATA....Pupul meu e pe locul 2 in concurs,are nevoie de voturile voastre....il ajutati?

Angi eu l-am votat;;)
Pana la urma a iesit totul ok la masa? Ca spuneai ca vin si parintii lui , etc..
Citat:

Anterior postat de myha (Post 501054)
Fetelor am pus si eu niste poze cu mine de asta vara, cand nu eram o slabuta!Dar locurile vizitate sunt incantatoare!

ACum ma duc sa le vad .

Fetele eu ma retrag in curand..se apropie ora 8 si ma bag in pijamale si la tv.:D
SPer sa dorm bine la noapte ca maine am o zi mai plina.
Pup.

Kamyy 30 ian 2011 19:22:29

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de feelix (Post 501080)
Fetelor, cele care aveti poze cu bebelusi, catelusi si pisicuti sa stiti ca am votat .

Mersi draguto!!!!!!
Citat:

Anterior postat de incognito (Post 501083)
Fetele eu ma retrag in curand..se apropie ora 8 si ma bag in pijamale si la tv.:D
SPer sa dorm bine la noapte ca maine am o zi mai plina.
Pup.

Odihna placuta iubita....pupik si somnik usor!!!

manumanuela 30 ian 2011 19:23:27

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
MULTUMESC de voturi:-*:-*,!Ies,maine poate stau mai mult.Va pup si va spun ca-mi sunteti tare dragi:x:x.O seara frumoasa dragele mele prietene:-*:-*:x:x:x

incognito 30 ian 2011 19:24:58

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de manumanuela (Post 501074)
Buna seara dragele mele!>:D<Va doresc o seara placuta :-*.Azi am calcat un pic pe bec in privinta dietei:P.A venit o prietena din tara si mi-a adus toba,si...am papat putin:-sca mi-era tare pofta.Insa acum,ma doare burta si-s balonata.Nu stiu ce-am:-/.DANUTA,numele Andreea e tare frumos,iar Veronica si mai si,asa o cheama pe surioara mea draga:x.Abia astept sa vedem fetita :x!:-*Pup toate fetele:-*:-*

Servus Manu.. Acum asta e, ai papat ai papat. Poate ai mancat cu pofta si de acolo si durerea de stomac.
Citat:

Anterior postat de manumanuela (Post 501076)
FETELOR,VOTATI-L si pe TEDDY meu:D;;).VA ROOOOOG!;;):-*:-*

L-am votat deja.

Parca intreba cineva ..:Fiecare persoana poate vota 1 data fiecare participant.
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 501087)
Odihna placuta iubita....pupik si somnik usor!!!

Multumesc Kami..la fel.

Iata ca mi-am mai dat 6 min de stat cu voi:))
La si jumate ies;)

angela av 30 ian 2011 19:26:33

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Da Janedoe,se intra la concursuri la animalul meu se prezinta si acolo e postata si poza lui il vezi tu acolo ,daca intri dai pe voturi si-l votezi stelutele iseamna notrlr ..5 stelute e nota maxima...concursul il gasesti in pagina dus,scrie concurs,dai clc si intri unde ti-am spus....o sa-ti trimit si o cerere de prietenie,daca o accepti poti sa vezi albumele cu poze...

angela av 30 ian 2011 19:30:07

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de incognito (Post 501083)

Mama ce program ai avut si tu..:-o
Sa faci bine sa ai grija de tine . AR trebui sa te odihnesti ..>:D<
Inca nu stiu cand repetam , dar abia astept, ca tare mi-a picat bine iesirea:P


Sper sa te tii tot asa si maine ..ma bucur ca ti-ai propus sa incepi si sportul:)

Ce bine ti-a prins si tie iesirea de ieri..dupa toate zilele alea nasoale.>:D<
Nepotelul tau e minunat :-*
Drum bun pt Kati si sa ai o saptamana usoara .
Maine dimi o sa lipsesc , am treaba pt birou.

Serus Feli
Ce mai faci? Cum de n-ai mai intrat? Ciar ma gandeam ieri dimi la tine>:D<

Angi eu l-am votat;;)
Pana la urma a iesit totul ok la masa? Ca spuneai ca vin si parintii lui , etc..

ACum ma duc sa le vad .

Fetele eu ma retrag in curand..se apropie ora 8 si ma bag in pijamale si la tv.:D
SPer sa dorm bine la noapte ca maine am o zi mai plina.
Pup.

Roxy...era anuntata doar mama lui m-am trezit cu 5....mama lui ginerica a venit cu prietenul ei plus sofer si viitorii nas....a iesit totul in regula....norocul meu ca fac mancare mai multa ...oricum a mai si ramas...tortul a ramas doar putin..in rest 2 zile nu mai gatesc...

angela av 30 ian 2011 19:31:58

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de myha (Post 501027)
Vai Angi, se poate asa ceva, cum sa fie pe locul doi asa o mandrete de motanas?????


O seara placuta si tie Felicia!:-*

da Miha...au intrat si i-au dat note mici...eu pe cei ce i-am votat le-am dat note mari...

angela av 30 ian 2011 19:32:51

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de feelix (Post 501003)
Servus fetelor !!!!!!!!>:D<
Eu sunt ok!
Sper ca si voi sunteti !
O seara frumoasa si spor in toate !!!!!!!!!!:-*

Buna Fely...o seara faina si tie...multumesc de vot....

angela av 30 ian 2011 19:36:17

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de manumanuela (Post 501076)
FETELOR,VOTATI-L si pe TEDDY meu:D;;).VA ROOOOOG!;;):-*:-*

Manu eu l-am votat i-am dat 5 stelute...cu toate ca e si Pupu in concurs...

incognito 30 ian 2011 19:39:12

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07
 
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 501102)
Roxy...era anuntata doar mama lui m-am trezit cu 5....mama lui ginerica a venit cu prietenul ei plus sofer si viitorii nas....a iesit totul in regula....norocul meu ca fac mancare mai multa ...oricum a mai si ramas...tortul a ramas doar putin..in rest 2 zile nu mai gatesc...

Daca a iesit bine si nu mai trebuie sa gatesti 2 zile , e ok. Insa totusi sa vina asa neanuntati , eu nu ma prea omor dupa situatii de genu asta..
ANgi, nu mai fii suparata , maine apar toate fetele din casuta si il vor vota si ele pe Pupu>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:55:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO