forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

Tzontz 29 mai 2012 21:38:29

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 1054449)


du-te fata de-aicicu 39 al tau... io stiam ca esti mai mare cu un an decat mine..deci parca stiam ca ai 34?!?!?! ca io sigur am 32!!:D:D:D





Pai atunci am 33, stai sa fug sa-i zic sotului ce nevasta tanara are :)):)):))

rozica1965 29 mai 2012 21:41:51

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Dragilor,eu va urez o noapte buna! Mi-am pus taratzele la umflat pt dimineata [*25*][*25*][*25*]........vai de mine!!!!!!!:))
Va pup,noapte buna!:-*

Michelina 29 mai 2012 21:57:55

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Buna seara - gata si a 3-a zi de PL. Eu desi iau tarate si de ovaz si de psylium m-am constipat - si asta dupa 3 zile atac, 3 zile PL si acum urmeaza 3 zile PP. Oare e mai bine sa moi taratele? Eu le-am luat asa uscate doar ce le-am amestecat cu iaurt respectiv apa. Si am baut tone de apa dupa ele.
Zilele de PL sunt chiar minunate - daca as putea manca si un fruct ar fi chiar perfecte :)
Am doi prieteni pe care i-am convins sa se apuce de Dukan - el a dat 2 kg in zilele de atac , ea 1.7. 3 zile.

Michelina 29 mai 2012 21:58:50

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Frumos inger ;;)

aussie_girl 29 mai 2012 21:59:30

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1054624)
Dragilor,eu va urez o noapte buna! Mi-am pus taratzele la umflat pt dimineata [*25*][*25*][*25*]........vai de mine!!!!!!!:))
Va pup,noapte buna!:-*

vaaai am citit ca ti-ai pus tzatzele la umflat!!!!!:)):)):)) si m-am gandit imediat..."Doamne, da de ce?????!?!?!?!:-/"

Noapte buna Rozii..mai ce nebuna sunt!!

aussie_girl 29 mai 2012 22:00:40

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1054640)
Buna seara - gata si a 3-a zi de PL. Eu desi iau tarate si de ovaz si de psylium m-am constipat - si asta dupa 3 zile atac, 3 zile PL si acum urmeaza 3 zile PP. Oare e mai bine sa moi taratele? Eu le-am luat asa uscate doar ce le-am amestecat cu iaurt respectiv apa. Si am baut tone de apa dupa ele.
Zilele de PL sunt chiar minunate - daca as putea manca si un fruct ar fi chiar perfecte :)
Am doi prieteni pe care i-am convins sa se apuce de Dukan - el a dat 2 kg in zilele de atac , ea 1.7. 3 zile.

mai dar de ce va constipati voi toate?? Eu am avut 6 zile de atac si nu m-am constipat nici o clipa. Perfect tranzit in fiecare zi!! curios..

amirah 29 mai 2012 22:48:37

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
buna seara tuturor ...am citit 4 - 5 pagini inapoi ...si am observat ca sunteti suparate....pe mine ....:(
probabil ...ma intelegeti gresit...eu nu imi bat joc de nimeni..pe site...eu scriu efectiv ..sincer ce fac...:-o
am perioade cand tin regim si perioade cand nu tin ...eu cedez ff usor tentatiilor.:((..asa sunt eu..:((......daca aveam o fire puternica aveam 75 de kg, cum am avut pana la 30 de ani....

cred ca fiecare din voi sunteti aici pe site,;) pt ca la un moment dat, nu ati rezistat tentatiilor.;)..si ati mancat ce ati dorit si cat ati dorit.;)..si astfel ati ajuns la un nr . mare de kg..corect nu??:P

cine are 50-60 de kg nici nu stiu ce cauta pe un site de slabire,..pt ca in opinia mea este o greutate ideala pt un adult....

cine a avut puterea sa tina un regim, de 1 an 2 si sa slabeasca 40-50-70 de kg bravo lor si respectul meu...eu una pana acum, mai mult de 4-5 luni nu am tinut niciodata regim si mai mult de 25 de kg nu am slabit niciodata,odata..

Slabuta 29 mai 2012 23:02:16

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de amirah (Post 1054668)
cine are 50-60 de kg nici nu stiu ce cauta pe un site de slabire,..pt ca in opinia mea este o greutate ideala pt un adult....

Unii membri sunt preocupati de slabire, iar altii de un corp sanatos, frumos, sportiv si armonios.

Tu percepi aceasta comunitate ca dedicata exclusiv pentru slabit, dar sunt foarte multi membri care vor sa invete cum sa traiasca sanatos, vor sa faca sport sau pur si simplu vor sa cunoasca oameni noi si sa lege prietenii. Greutatea nu are nici o relevanta.

Noapte buna tuturor! :)

ps: http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...at1054677.html

amirah 29 mai 2012 23:15:37

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
eu nu vreau sa ma cert cu nimeni ...accept pe toata lumea cu bune si cu rele...cu kg sau fara ...aici am cunoscut fete cu o ambitie de admirat de ex: vera, rozi, hera, ..si altele..... cu rezultate ff frumoase..care reprezinta pt mine , niste eroine in lupta cu kg..
aici am cunoscut si fete care au cedat ..ori au disparut de pe site....

aici fiecare se lupta... ori sa slabeasca ...ori sa se mentina...nimeni nu e pe site sa se ingrase,....daca se intampla...e ceva gresit in modul de viata si alimentatie, sau se intampla ceva in viata personala a persoanei respective......prin urmare...ar fi foarte ok, sa ne ajutam intre noi, sa ne inbarbatam, sa ne intelegem , ca o echipa..de slabit

Nemo 29 mai 2012 23:17:05

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de amirah (Post 1054668)
buna seara tuturor ...am citit 4 - 5 pagini inapoi ...si am observat ca sunteti suparate....pe mine ....:(
probabil ...ma intelegeti gresit...eu nu imi bat joc de nimeni..pe site...eu scriu efectiv ..sincer ce fac...:-o
am perioade cand tin regim si perioade cand nu tin ...eu cedez ff usor tentatiilor.:((..asa sunt eu..:((......daca aveam o fire puternica aveam 75 de kg, cum am avut pana la 30 de ani....

cred ca fiecare din voi sunteti aici pe site,;) pt ca la un moment dat, nu ati rezistat tentatiilor.;)..si ati mancat ce ati dorit si cat ati dorit.;)..si astfel ati ajuns la un nr . mare de kg..corect nu??:P

cine are 50-60 de kg nici nu stiu ce cauta pe un site de slabire,..pt ca in opinia mea este o greutate ideala pt un adult....

cine a avut puterea sa tina un regim, de 1 an 2 si sa slabeasca 40-50-70 de kg bravo lor si respectul meu...eu una pana acum, mai mult de 4-5 luni nu am tinut niciodata regim si mai mult de 25 de kg nu am slabit niciodata,odata..

Amirah, nimeni nu e suparat pe tine, dar nu te astepta la aplauze cand declari senina de fiecare data cand apari ca ai tinut regim o luna, dupa aceea ai mancat ca sparta, ca sa te citez si ai mai pus cateva kilograme in plus.
Daca te compatimim te simti mai bine?

Deci ai site-ul cu o gramada de informatii, ai fetele de aici care daca vad ca te stradui, te vor sustine, dar daca apari si stai cand ai rezultate si dispari dupa, normal ca unii te vor scutura un pic.

De tine depinde...;)

Slabuta 29 mai 2012 23:21:12

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de amirah (Post 1054679)
aici fiecare se lupta... ori sa slabeasca ...ori sa se mentina...nimeni nu e pe site sa se ingrase,....

Amirah subiectul Slabute si la 40 ani! (etaj X) nu este singurul in aceasta comunitate.

Studiaza putin prima pagina a forumului (ca sa nu mai spun de portal): Comunitatea pentru stil de viata sanatos, alimentatie corecta si sport
Ingrasare

Nu stiu cine s-a suparat pe tine, poate a fost o neintelegere. :) Noaptea este un sfetnic bun. :)

amirah 29 mai 2012 23:21:58

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Nemo (Post 1054680)

Amirah, nimeni nu e suparat pe tine, dar nu te astepta la aplauze cand declari senina de fiecare data cand apari ca ai tinut regim o luna, dupa aceea ai mancat ca sparta, ca sa te citez si ai mai pus cateva kilograme in plus.
Daca te compatimim te simti mai bine?

Deci ai site-ul cu o gramada de informatii, ai fetele de aici care daca vad ca te stradui, te vor sustine, dar daca apari si stai cand ai rezultate si dispari dupa, normal ca unii te vor scutura un pic.

De tine depinde...;)

eu nu vreau compatimire de la nimeni ...dar nici nu imi bat joc de nimeni...eu cu mancatul imi bat joc de mine..eu constientizez ce fac...dar sunt sincera si va spun ce fac...


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:17:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO