forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

Slabuta 03 apr 2012 09:29:05

Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Buna dimineata :)
S-a deschis noul jurnal, etajul X :)

Sa aveti succes in ceea ce v-ati propus si va doresc tuturor o zi cat mai frumoasa. >:D<

Multumiri oamenilor speciali:
Ema55,
Elenavulpe,
Emosnecula,
Kisa,
Dayanna,
Red_flower si
Nemo
pentru implicare in promovarea stilului de viata sanatos si contributie in dezvoltarea comunitatii Slabute. >:D<

kisa 03 apr 2012 09:32:50

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1004539)
Buna dimineata :)
S-a deschis noul jurnal, etajul X :)

Sa aveti succes in ceea ce v-ati propus si va doresc tuturor o zi cat mai frumoasa. >:D<

Multumiri oamenilor speciali:
Ema55,
Elenavulpe,
Emosnecula,
Kisa,
Dayanna,
Red_flower si
Nemo
pentru implicare in promovarea stilului de viata sanatos si contributie in dezvoltarea comunitatii Slabute. >:D<

Multumim! :)>:D<

vera37 03 apr 2012 09:33:02

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
ia uite, ma intorc si eu de la piata si mai, mai sa nu va gasesc :):):)
ia uite floricica rosie daca nu facem sport, mai urcam un etaj #:-s#:-s pffffff greu dom'le sa urci 10 etaje :)):)):))

vera37 03 apr 2012 09:35:01

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
http://img.kudika.ro/images/article_.../11470_9_7.jpg
hai ca am adus o canapea, sa ne tragem sufletul dupa 10 etaje urcate

kisa 03 apr 2012 09:37:09

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...oKPmCetoH0UIGx
Mai va astept mult?!

vera37 03 apr 2012 09:38:43

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1004561)

eu am sosit deja si tot cu o canapea :)):)):))
bag seama ca obosim cam repede :)):))

Red flower 03 apr 2012 10:01:14

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1004539)
Buna dimineata :)
S-a deschis noul jurnal, etajul X :)

Sa aveti succes in ceea ce v-ati propus si va doresc tuturor o zi cat mai frumoasa. >:D<

Multumiri oamenilor speciali:
Ema55,
Elenavulpe,
Emosnecula,
Kisa,
Dayanna,
Red_flower si
Nemo
pentru implicare in promovarea stilului de viata sanatos si contributie in dezvoltarea comunitatii Slabute. >:D<


Multumim, Slabuta! >:D< Multumim pentru ca ne-ati creat acest loc minunat. >:D<

Red flower 03 apr 2012 10:01:49

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1004552)
ia uite, ma intorc si eu de la piata si mai, mai sa nu va gasesc :):):)
ia uite floricica rosie daca nu facem sport, mai urcam un etaj #:-s#:-s pffffff greu dom'le sa urci 10 etaje :)):)):))

Veruta, uite cum facem noi sport :))

vera37 03 apr 2012 10:06:05

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Red flower (Post 1004621)
Veruta, uite cum facem noi sport :))

da mey, noroc cu slabuta ca acum urcam zilnic 10 etaje si ne-am scos cu miscarea :)):))

Red flower 03 apr 2012 10:12:41

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1004558)
http://img.kudika.ro/images/article_.../11470_9_7.jpg
hai ca am adus o canapea, sa ne tragem sufletul dupa 10 etaje urcate

Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1004561)


pai da, o bicicleta n-ati fi adus niciuna =))

http://image.shutterstock.com/displa...e-43614829.jpg

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...u8fw0o8PzQjVWQ

vera37 03 apr 2012 10:14:36

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Red flower (Post 1004637)
pai da, o bicicleta n-ati fi adus niciuna =))

http://image.shutterstock.com/displa...e-43614829.jpg

bine ca ai adus tu :)):)):)) asa lesinata as arata si eu pe bici :)):)):))

Red flower 03 apr 2012 10:15:29

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1004642)

bine ca ai adus tu :)):)):)) asa lesinata as arata si eu pe bici :)):)):))

vezi ca am editat si am mai pus o poza :)) :)) :))

Tzontz 03 apr 2012 10:36:19

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Hei, pe unde sunteti fetelor? Va cauta omu' peste tot si nu da de voi.

dayanna 03 apr 2012 10:39:23

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1004539)
Buna dimineata :)
S-a deschis noul jurnal, etajul X :)

Sa aveti succes in ceea ce v-ati propus si va doresc tuturor o zi cat mai frumoasa. >:D<

Multumiri oamenilor speciali:
Ema55,
Elenavulpe,
Emosnecula,
Kisa,
Dayanna,
Red_flower si
Nemo
pentru implicare in promovarea stilului de viata sanatos si contributie in dezvoltarea comunitatii Slabute. >:D<

Noi iti multumim Slabuta .Am legat aici prietenii , am invatat multe, am luat-o de la capat :"> si inca mai invatam (cel putin eu) ce inseamna sa fii ambitioasa , sa perseverezi si sa-ti urmaresti telul.Multa bafta in continuare! :x

kisa 03 apr 2012 10:44:53

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1004678)
Hei, pe unde sunteti fetelor? Va cauta omu' peste tot si nu da de voi.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...10nnZdUPwYwl0g
la bucatarie....:)):)):))

dayanna 03 apr 2012 10:45:12

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Buna fetelorrrrr si buna Nemo!Desi ploua afara eu ma simt bine. Recunosc ca ma tot gandesc la ceva totusi.Aseara m-am uitat la un film cu sotul meu in care era vorba despre o femeie care tot incerca sa-si regaseasca silueta dar mai ales despre modul urat in care o trata sotul ei tocmai pentru ca se ingrasase. Sincer mi-a dat de gandit.Sotul meu nu m-a facut niciodata sa simt ca ar fi o problema ca m-am ingrasat dar oare ce gandeste cu adevarat?Voi ce ziceti? Ati simtit vreodata ca e o problema din cauza asta in relatia voastra?...Doamne m-au apucat problemele existentiale.... :)):)).Sa aveti o zi super..:x>:D<

Red flower 03 apr 2012 11:01:36

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de dayanna (Post 1004684)
Buna fetelorrrrr si buna Nemo!Desi ploua afara eu ma simt bine. Recunosc ca ma tot gandesc la ceva totusi.Aseara m-am uitat la un film cu sotul meu in care era vorba despre o femeie care tot incerca sa-si regaseasca silueta dar mai ales despre modul urat in care o trata sotul ei tocmai pentru ca se ingrasase. Sincer mi-a dat de gandit.Sotul meu nu m-a facut niciodata sa simt ca ar fi o problema ca m-am ingrasat dar oare ce gandeste cu adevarat?Voi ce ziceti? Ati simtit vreodata ca e o problema din cauza asta in relatia voastra?...Doamne m-au apucat problemele existentiale.... :)):)).Sa aveti o zi super..:x>:D<

Dy, eu recunosc pana acum n-am realizat ca ar putea fi o problema. In schimb, la cat il vad acum de incantat, e clar ca era :( Deci, pe cai ca se filmeaza :))

danna03 03 apr 2012 11:14:52

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1004678)
Hei, pe unde sunteti fetelor? Va cauta omu' peste tot si nu da de voi.

Ma lupt cu niste ordine de plata si ceva facturi.Si trag de un cotletel de porc,fara grasime.

Ana D 03 apr 2012 11:26:30

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Buna ziua tuturor. Am trecut si eu sa va salut si sa-mi inregistrez greutatea. Nu am mult timp la dispozitie dar felicit pe toata lumea care a scazut in greutate (si pe mine :D) si va doresc tuturor mult succes in continuare!
Am citit ca Rozy va avea o nepotica, deci - sa-i traiasca si sa fie sanatoasa! Emma s-a intalnit cu Tzontz - foarte frumos! Dayana are o artista in casa - bravo! Vera s-a apucat de curatenia de Pasti - super! Ema s-a implicat trup si suflet in promovarea petitiei - sincere felicitari! Nemo bate targurile cu produse naturiste - bine face! Kisulina, draga mea, are o dansatoare pe cinste - sa-i traiasca odorul! Aussie e pusa pe fapte mari, isi renoveaza casa - ce frumos! Si toata lumea asteapta sa fie mai slabuta de 1 mai. Bravo!!!

Ana D 03 apr 2012 11:32:12

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1004539)
Buna dimineata :)
S-a deschis noul jurnal, etajul X :)

Sa aveti succes in ceea ce v-ati propus si va doresc tuturor o zi cat mai frumoasa. >:D<

Multumiri oamenilor speciali:
Ema55,
Elenavulpe,
Emosnecula,
Kisa,
Dayanna,
Red_flower si
Nemo
pentru implicare in promovarea stilului de viata sanatos si contributie in dezvoltarea comunitatii Slabute. >:D<

Multumim Slabuta pentru toate facilitatile oferite de acest site.
Felicit si eu acesti "oameni speciali" si le doresc mult succes in continuare!

vera37 03 apr 2012 11:33:11

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Ana D (Post 1004732)
Buna ziua tuturor. Am trecut si eu sa va salut si sa-mi inregistrez greutatea. Nu am mult timp la dispozitie dar felicit pe toata lumea care a scazut in greutate (si pe mine :D) si va doresc tuturor mult succes in continuare!
Am citit ca Rozy va avea o nepotica, deci - sa-i traiasca si sa fie sanatoasa! Emma s-a intalnit cu Tzontz - foarte frumos! Dayana are o artista in casa - bravo! Vera s-a apucat de curatenia de Pasti - super! Ema s-a implicat trup si suflet in promovarea petitiei - sincere felicitari! Nemo bate targurile cu produse naturiste - bine face! Kisulina, draga mea, are o dansatoare pe cinste - sa-i traiasca odorul! Aussie e pusa pe fapte mari, isi renoveaza casa - ce frumos! Si toata lumea asteapta sa fie mai slabuta de 1 mai. Bravo!!!

buna ana! felicitari pt slabire si o zi frumoasa :-*>:D<

vera37 03 apr 2012 11:34:00

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1004683)

si eu tot la bucatarie sa gatesc, ca acusi ma ia foamea

Tzontz 03 apr 2012 12:11:06

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Red flower (Post 1004706)
Dy, eu recunosc pana acum n-am realizat ca ar putea fi o problema. In schimb, la cat il vad acum de incantat, e clar ca era :( Deci, pe cai ca se filmeaza :))


Cam acelasi lucru as putea spune si eu.
Nu mi-a zis niciodata nimic, relatia pe toate planurile nu s-a schimbat dar dupa kilele date jos mi-a zis sa continui ca-mi sta mult mai bine asa mai slabuta. Deci , cum ai spus si tu, pe undeva , cumva, exista ceva . Si cum i-a zis un prieten de-al nostru sotiei lui, mai in gluma mai in serios , "la varsta asta de unde alta mai buna?" :)):)):)) Insa nu trebuie sa ne culcam pe o ureche ca nu se stie de unde sare iepurele.:D:D

danna03 03 apr 2012 12:15:22

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1004787)



Cam acelasi lucru as putea spune si eu.
Nu mi-a zis niciodata nimic, relatia pe toate planurile nu s-a schimbat dar dupa kilele date jos mi-a zis sa continui ca-mi sta mult mai bine asa mai slabuta. Deci , cum ai spus si tu, pe undeva , cumva, exista ceva . Si cum i-a zis un prieten de-al nostru sotiei lui, mai in gluma mai in serios , "la varsta asta de unde alta mai buna?" :)):)):)) Insa nu trebuie sa ne culcam pe o ureche ca nu se stie de unde sare iepurele.:D:D

Sau iepuroaica.Eu am remarcat incantare Aditza, cu toate ca imi spusese ca ma iubeste oricum :P.Dar diferenta se vede clar .Asa ca cum spunea parca Vera, pe cai ca se filmeaza.

dayanna 03 apr 2012 12:26:51

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Red flower (Post 1004706)
Dy, eu recunosc pana acum n-am realizat ca ar putea fi o problema. In schimb, la cat il vad acum de incantat, e clar ca era :( Deci, pe cai ca se filmeaza :))

Nico ...vezi la asta m-am gandit si eu.E clar ca si al meu e incantat ca nu mai am 113 kilograme...greutatea de la care am inceput eu de fapt.:x

Citat:

Anterior postat de Ana D (Post 1004732)
Buna ziua tuturor. Am trecut si eu sa va salut si sa-mi inregistrez greutatea. Nu am mult timp la dispozitie dar felicit pe toata lumea care a scazut in greutate (si pe mine :D) si va doresc tuturor mult succes in continuare!
Am citit ca Rozy va avea o nepotica, deci - sa-i traiasca si sa fie sanatoasa! Emma s-a intalnit cu Tzontz - foarte frumos! Dayana are o artista in casa - bravo! Vera s-a apucat de curatenia de Pasti - super! Ema s-a implicat trup si suflet in promovarea petitiei - sincere felicitari! Nemo bate targurile cu produse naturiste - bine face! Kisulina, draga mea, are o dansatoare pe cinste - sa-i traiasca odorul! Aussie e pusa pe fapte mari, isi renoveaza casa - ce frumos! Si toata lumea asteapta sa fie mai slabuta de 1 mai. Bravo!!!

Ana felicitariiiiiiii pentru slabit si bafta in continuare!>:D<

Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1004787)


Cam acelasi lucru as putea spune si eu.
Nu mi-a zis niciodata nimic, relatia pe toate planurile nu s-a schimbat dar dupa kilele date jos mi-a zis sa continui ca-mi sta mult mai bine asa mai slabuta. Deci , cum ai spus si tu, pe undeva , cumva, exista ceva . Si cum i-a zis un prieten de-al nostru sotiei lui, mai in gluma mai in serios , "la varsta asta de unde alta mai buna?" :)):)):)) Insa nu trebuie sa ne culcam pe o ureche ca nu se stie de unde sare iepurele.:D:D

Adriana sunt multe iepuroaice in jur vorba Danei! Din pacate mi se mai intampla daca ma duc la un chef sa incerce cate una care se crede frumoasa rau sa-i ataraga atentia sotului meu desi recunosc ca din fericire nu l-am simtit niciodata interesat.Totusi acum sunt si mai hotarata sa ma tin de treaba si sa am mai multa grija de mine.Sala, masaj alea, alea ...;)

kisa 03 apr 2012 12:27:30

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Multumim Ana pentru aprecieri! Esti o draguta!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
Dy, trebuie sa o facem in primul rand pentru noi si apoi pentru sotii nostri! Recunosc ca multumirea este de ambele parti poate in aceiasi masura. Ma bucur ca am luat decizia de a slabi in serios - pana cum o jumatate de an am abandonat de nenumarate ori .... incep sa ma simt bine in pielea mea ... >:D<>:D<>:D< Asta, asa pe scurt....:):):)

dayanna 03 apr 2012 12:31:01

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1004797)
Multumim Ana pentru aprecieri! Esti o draguta!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
Dy, trebuie sa o facem in primul rand pentru noi si apoi pentru sotii nostri! Recunosc ca multumirea este de ambele parti poate in aceiasi masura. Ma bucur ca am luat decizia de a slabi in serios - pana cum o jumatate de an am abandonat de nenumarate ori .... incep sa ma simt bine in pielea mea ... >:D<>:D<>:D< Asta, asa pe scurt....:):):)

Bravo tie ca te-ai trezit la timp.Normal ca in primul rand o facem pentu noi. Eu o sa fiu sincera si va spun ca ma intereseaza in primul rand sa slabesc ca sa ma simt bine estetic si ca nu ma prea gandesc ce bine-mi face la sanatate...:)):))

Tzontz 03 apr 2012 12:32:27

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de danna03 (Post 1004792)
Sau iepuroaica.Eu am remarcat incantare Aditza, cu toate ca imi spusese ca ma iubeste oricum :P.Dar diferenta se vede clar .Asa ca cum spunea parca Vera, pe cai ca se filmeaza.


Pe cai, da, da ca pe langa caruta am cam stat destul.

http://4.bp.blogspot.com/-mNYbGpfCzp...loase%2521.jpg

Asa ca mare atentie de Paste. Cumpatat, cu masura ca in barci ne-am dat destul (vorbesc in special de mine) . Din ianuarie si pana acum mi-am tot cautat ritmul. Acum ca l-am gasit nu vreau s-o iau de la capat .

kisa 03 apr 2012 12:35:16

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1004804)


Pe cai, da, da ca pe langa caruta am cam stat destul.

http://4.bp.blogspot.com/-mNYbGpfCzp...loase%2521.jpg

Asa ca mare atentie de Paste. Cumpatat, cu masura ca in barci ne-am dat destul (vorbesc in special de mine) . Din ianuarie si pana acum mi-am tot cautat ritmul. Acum ca l-am gasit nu vreau s-o iau de la capat .

Bravo, Adriana!

LeeLyy 03 apr 2012 12:40:41

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Salutare! Salutare!
Uf!#:-s#:-s#:-s De-abia v-am gasit... Eram la recuperari si nu intelegeam de ce am asa putine pag de recuperat... Si cand colo... mai urcam un etaj. URA!!!!
Multumim Slabuta!:-*:-*

Tzontz 03 apr 2012 12:42:17

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de dayanna (Post 1004796)

Nico ...vezi la asta m-am gandit si eu.E clar ca si al meu e incantat ca nu mai am 113 kilograme...greutatea de la care am inceput eu de fapt.:x


Adriana sunt multe iepuroaice in jur vorba Danei! Din pacate mi se mai intampla daca ma duc la un chef sa incerce cate una care se crede frumoasa rau sa-i ataraga atentia sotului meu desi recunosc ca din fericire nu l-am simtit niciodata interesat.Totusi acum sunt si mai hotarata sa ma tin de treaba si sa am mai multa grija de mine.Sala, masaj alea, alea ...;)


Foarte frumos, bravo.

Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1004797)
Multumim Ana pentru aprecieri! Esti o draguta!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
Dy, trebuie sa o facem in primul rand pentru noi si apoi pentru sotii nostri! Recunosc ca multumirea este de ambele parti poate in aceiasi masura. Ma bucur ca am luat decizia de a slabi in serios - pana cum o jumatate de an am abandonat de nenumarate ori .... incep sa ma simt bine in pielea mea ... >:D<>:D<>:D< Asta, asa pe scurt....:):):)

Pai pentru noi am inceput s-o facem dar iata ca pe parcurs descoperim si incantarea celor din jur, care au fost draguti (sau de frica:)):))) si n-au zis nimic.
Eu vad la mine, altul imi este moralul, cheful de viata si nu in ultimul rand rasul.

Bravo Kisa, bravo fetelor, se pare ca ne-am revenit si ne-am ambitionat.
Sa bag o patratica de bucurie?:)):)):)):)):))

Ana D 03 apr 2012 12:42:44

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1004743)

buna ana! felicitari pt slabire si o zi frumoasa :-*>:D<

Citat:

Anterior postat de dayanna (Post 1004796)


Nico ...vezi la asta m-am gandit si eu.E clar ca si al meu e incantat ca nu mai am 113 kilograme...greutatea de la care am inceput eu de fapt.:x



Ana felicitariiiiiiii pentru slabit si bafta in continuare!>:D<



Adriana sunt multe iepuroaice in jur vorba Danei! Din pacate mi se mai intampla daca ma duc la un chef sa incerce cate una care se crede frumoasa rau sa-i ataraga atentia sotului meu desi recunosc ca din fericire nu l-am simtit niciodata interesat.Totusi acum sunt si mai hotarata sa ma tin de treaba si sa am mai multa grija de mine.Sala, masaj alea, alea ...;)

Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1004797)
Multumim Ana pentru aprecieri! Esti o draguta!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
Dy, trebuie sa o facem in primul rand pentru noi si apoi pentru sotii nostri! Recunosc ca multumirea este de ambele parti poate in aceiasi masura. Ma bucur ca am luat decizia de a slabi in serios - pana cum o jumatate de an am abandonat de nenumarate ori .... incep sa ma simt bine in pielea mea ... >:D<>:D<>:D< Asta, asa pe scurt....:):):)

Multumesc si eu fetelor!>:D<>:D<>:D<
Cat despre situtia propusa de Dayana pentru analiza, va spun sincer ca si eu cred ca exista un sambure de adevar in toata aceasta stare de fapt.Dar e bine ca am realizat ce se intampla si ne-am gasit motivatia, indiferent care e ea - pentru fiecare in parte. Subscriu celor spuse de voi.
Va imbratosez si va doresc o zi frumoasa in continuare!>:D<>:D<>:D<

Nemo 03 apr 2012 12:48:46

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de dayanna (Post 1004684)
Buna fetelorrrrr si buna Nemo!Desi ploua afara eu ma simt bine. Recunosc ca ma tot gandesc la ceva totusi.Aseara m-am uitat la un film cu sotul meu in care era vorba despre o femeie care tot incerca sa-si regaseasca silueta dar mai ales despre modul urat in care o trata sotul ei tocmai pentru ca se ingrasase. Sincer mi-a dat de gandit.Sotul meu nu m-a facut niciodata sa simt ca ar fi o problema ca m-am ingrasat dar oare ce gandeste cu adevarat?Voi ce ziceti? Ati simtit vreodata ca e o problema din cauza asta in relatia voastra?...Doamne m-au apucat problemele existentiale.... :)):)).Sa aveti o zi super..:x>:D<

Citat:

Anterior postat de Red flower (Post 1004706)
Dy, eu recunosc pana acum n-am realizat ca ar putea fi o problema. In schimb, la cat il vad acum de incantat, e clar ca era :( Deci, pe cai ca se filmeaza :))

Pai noi va iubim oricum, dar nu ne suparam daca ne dati motive sa va iubim si mai mult...:>:>>:D<

Era un banc - "Sotia m-a trimis la medic sa-mi prescrie ceva pentru erectie, sa vezi ce fata a facut cand m-am intors si i-am dat o cutie cu pilule de slabit...":>:>:>

Buna, fetele!>:D<

LeeLyy 03 apr 2012 12:49:54

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1004787)



Cam acelasi lucru as putea spune si eu.
Nu mi-a zis niciodata nimic, relatia pe toate planurile nu s-a schimbat dar dupa kilele date jos mi-a zis sa continui ca-mi sta mult mai bine asa mai slabuta. Deci , cum ai spus si tu, pe undeva , cumva, exista ceva . Si cum i-a zis un prieten de-al nostru sotiei lui, mai in gluma mai in serios , "la varsta asta de unde alta mai buna?" :)):)):)) Insa nu trebuie sa ne culcam pe o ureche ca nu se stie de unde sare iepurele.:D:D

Vis-a-vis de treaba asta: Nici al meu sotz nu si-a aratat niciodata, cu absolut nici un gest, cat de mic, nemultumirea ca eu eram grasa (obeza, chiar) iar el era normoponderal... Atunci cand m-a vazut in colajul de la mine de la semnatura, a avut singura reactie: Maaamaaaa!!!!!!!!!!! Cata nevasta am avut!:-o:-o:-o
L-am luat la intrebari: de ce nu mi-a zis niciodata ca sunt grasa, de ce nu m-a oprit niciodata cand mancam, de ce nu m-a atentionat in vreu fel... Mi-a zis ca nu i se paream chiar atat! Poate si datorita faptului ca in fam. lui avea numa' muieri una si-una: mama lui, bunica-sa, matusi, verisoare...
Recunosc ca ma bucur c-am slabit in primul rand pt. mine. Imi place la nebunie sa vad fetele oamenilor atunci cand ne intalnim! O cucoana a strigat zilele trecute dupa noi sa abia grija sotzu' sa nu ma fura careva...;)
Deci, fetelor! Pe cai!!!!!!!!!! >:D<>:D<;;);;);;)

danna03 03 apr 2012 12:59:03

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de leelyy (Post 1004821)


vis-a-vis de treaba asta: Nici al meu sotz nu si-a aratat niciodata, cu absolut nici un gest, cat de mic, nemultumirea ca eu eram grasa (obeza, chiar) iar el era normoponderal... Atunci cand m-a vazut in colajul de la mine de la semnatura, a avut singura reactie: Maaamaaaa!!!!!!!!!!! Cata nevasta am avut!:-o:-o:-o
l-am luat la intrebari: De ce nu mi-a zis niciodata ca sunt grasa, de ce nu m-a oprit niciodata cand mancam, de ce nu m-a atentionat in vreu fel... Mi-a zis ca nu i se paream chiar atat! Poate si datorita faptului ca in fam. Lui avea numa' muieri una si-una: Mama lui, bunica-sa, matusi, verisoare...
Recunosc ca ma bucur c-am slabit in primul rand pt. Mine. Imi place la nebunie sa vad fetele oamenilor atunci cand ne intalnim! O cucoana a strigat zilele trecute dupa noi sa abia grija sotzu' sa nu ma fura careva...;)
deci, fetelor! Pe cai!!!!!!!!!! >:d<>:d<;;);;);;)

[*2*][*2*][*2*][*2*][*2*][*2*]

dayanna 03 apr 2012 13:01:45

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Nemo (Post 1004820)



Pai noi va iubim oricum, dar nu ne suparam daca ne dati motive sa va iubim si mai mult...:>:>>:D<

Era un banc - "Sotia m-a trimis la medic sa-mi prescrie ceva pentru erectie, sa vezi ce fata a facut cand m-am intors si i-am dat o cutie cu pilule de slabit...":>:>:>

Buna, fetele!>:D<


Nemo, Nemo....genial bancul....mai ales ca vine de la un barbat!
Citat:

Anterior postat de LeeLyy (Post 1004821)

Vis-a-vis de treaba asta: Nici al meu sotz nu si-a aratat niciodata, cu absolut nici un gest, cat de mic, nemultumirea ca eu eram grasa (obeza, chiar) iar el era normoponderal... Atunci cand m-a vazut in colajul de la mine de la semnatura, a avut singura reactie: Maaamaaaa!!!!!!!!!!! Cata nevasta am avut!:-o:-o:-o
L-am luat la intrebari: de ce nu mi-a zis niciodata ca sunt grasa, de ce nu m-a oprit niciodata cand mancam, de ce nu m-a atentionat in vreu fel... Mi-a zis ca nu i se paream chiar atat! Poate si datorita faptului ca in fam. lui avea numa' muieri una si-una: mama lui, bunica-sa, matusi, verisoare...
Recunosc ca ma bucur c-am slabit in primul rand pt. mine. Imi place la nebunie sa vad fetele oamenilor atunci cand ne intalnim! O cucoana a strigat zilele trecute dupa noi sa abia grija sotzu' sa nu ma fura careva...;)
Deci, fetelor! Pe cai!!!!!!!!!! >:D<>:D<;;);;);;)


Gata cu prostiile.....oricum Lili tu ai de ce sa fii mandra.Bravo tie!

LeeLyy 03 apr 2012 13:07:12

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de dayanna (Post 1004834)



Gata cu prostiile.....oricum Lili tu ai de ce sa fii mandra.Bravo tie!

Multumesc Dy! Totul este posibil cu AMBITIE, PERSEVERENTA, MUNCA!>:D<>:D<>:D<

eliff 03 apr 2012 13:09:52

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Buna ziua tuturor si bine v-am gasit in casuta noua :-*:x
Ati adus mobila,ati adus bicii ,atmosfera e placuta si voi sunteti ambitioase :) Bravo fetelor :-*>:D<

Tzontz 03 apr 2012 13:16:24

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de LeeLyy (Post 1004821)

Vis-a-vis de treaba asta: Nici al meu sotz nu si-a aratat niciodata, cu absolut nici un gest, cat de mic, nemultumirea ca eu eram grasa (obeza, chiar) iar el era normoponderal... Atunci cand m-a vazut in colajul de la mine de la semnatura, a avut singura reactie: Maaamaaaa!!!!!!!!!!! Cata nevasta am avut!:-o:-o:-o
L-am luat la intrebari: de ce nu mi-a zis niciodata ca sunt grasa, de ce nu m-a oprit niciodata cand mancam, de ce nu m-a atentionat in vreu fel... Mi-a zis ca nu i se paream chiar atat! Poate si datorita faptului ca in fam. lui avea numa' muieri una si-una: mama lui, bunica-sa, matusi, verisoare...
Recunosc ca ma bucur c-am slabit in primul rand pt. mine. Imi place la nebunie sa vad fetele oamenilor atunci cand ne intalnim! O cucoana a strigat zilele trecute dupa noi sa abia grija sotzu' sa nu ma fura careva...;)
Deci, fetelor! Pe cai!!!!!!!!!! >:D<>:D<;;);;);;)


Pa vremurile alea era cam dificil sa te fure careva.:)):)):)) si sa te intretina:)):)):))

Bravo Lilisor, din tot sufletul felicitari. Tu ai contribuit in mare parte (fara sa stii) la regasirea drumului meu. Cand te vedeam cum te tineai de treaba si eu trageam mata de coada, mi-era ciuda pe mine ca nu sunt ca tine. Mi-am zis ca trebuie sa reusesc si eu.

vera37 03 apr 2012 13:20:11

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
beyyyyy, azi a fost ziua vorbitului la telefon #:-s#:-s........pfffff m-a tinut din treaba :)):)):))
un singur telefon m-a socat, o tipa care avea nr. meu de la o prietena si-mi cerea sfaturi.........dupa ce mi-am racit gura cu ea imi spune ca a vrut asa doar sa stie, ca ea tine dieta cu cartofi :-o:-o:-o:-o:-o i-am zis cu ce? beyyy p'asta n-am mai auzit-o............de 5 zile mananca numai cartofi fierti si dureaza 7 zile, dupa astea 7 zile, mananca 7 zile orez fiert :-o:-o:-o:-o
deci, m-a lasat fara grai......i-am urat si eu bafta si sa ramana sanatoasa dupa dieta ei :-s:-s:-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:33:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO