forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

danna03 27 apr 2012 10:13:26

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Nemo (Post 1025411)

Cred ca am fost mana dreapta a lui Genghis Khan..:((

Locul ales de soacra pentru noii copacei era ocupat de alti "copacei" care trebuiau scosi....socru` n-a mai apucat saracu...amu`, eu am facut ce am putut, pina s-au rupt ambele topoare.:>
Da` o zis ca merge mai incolo la cineva din sat sa le puna coada noua..:))

Insistenta femeia. Tot n-ai scapat de corvoada.Maine la petrecere vei avea bataturi.:)):))

Nemo 27 apr 2012 10:24:05

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de danna03 (Post 1025428)
Insistenta femeia. Tot n-ai scapat de corvoada.Maine la petrecere vei avea bataturi.:)):))

Azi e petrecerea...si bataturile le am deja...:)):)):))

dayanna 27 apr 2012 10:47:43

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Buna dimineata fetelor si buna dimineata Nemo.
Nemo de cati ani esti tu insurat? Ceea ce te pune sa faci suna a proba pentru viitor ginere sau pe tine te tine in''probe'' sa nu uiti ca esti insurat :))? Cum >:) rezisti?
Distractie placuta si spune-i si tu ca taman ai un junghi intercostal si nu mai poti pune mana pe topor x-(.

kisa 27 apr 2012 10:57:48

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Nemo (Post 1025437)

Azi e petrecerea...si bataturile le am deja...:)):)):))

Bunaaaaa, Nemo!
Vad ca faci sport la greu... vin si eu cu o intrebare:
de duminica am PL + PP, sa incep cu 1+1 sau cu ce?>:D<

vera37 27 apr 2012 11:16:24

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
hello fetele cochetele! hello nemo! vad ca esti si tu cu noi :-*>:D<
merg sa fac revista presei, sa vad ce si cum v-ati shushumanit :):)

Red flower 27 apr 2012 11:30:21

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Buna ziua, dragelor! >:D<
Doamne, ce zi frumoasa! :) Afara e soare, m-am trezit de pe la 5 si am tot bucatarit, ca deh, vine week-end-ul si daca plecam trebuie sa-i las mancare lui tata. Dupa aceea am primit o veste pe care o astept de vreo 10 ani. Nepoata mea, de la una dintre surori, va avea un copil. de fapt am facut impreuna testul de sarcina :)) n-am asteptat niciodata asa cu sufletul la gura sa apara a doua liniuta :"> si a aparut :)) cu asta sper sa maresc numarul copiilor botezati de noi, la 5 :"> si mai e putin si plecam la Sovata :)) v-am mai spus, da? =)) si mi-a facut si cantarul o surpriza :"> pentru asta iar multumesc fetelor de pe aici! :-*:-*:-*:-*:-*

GABONTZA 27 apr 2012 11:30:29

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1025485)
hello fetele cochetele! Hello nemo! Vad ca esti si tu cu noi :-*>:d<
merg sa fac revista presei, sa vad ce si cum v-ati shushumanit :):)

sarumana sefaaaaaaaaaaa:-*:-*:-*:-*

GABONTZA 27 apr 2012 11:31:35

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de red flower (Post 1025494)
buna ziua, dragelor! >:d<
doamne, ce zi frumoasa! :) afara e soare, m-am trezit de pe la 5 si am tot bucatarit, ca deh, vine week-end-ul si daca plecam trebuie sa-i las mancare lui tata. Dupa aceea am primit o veste pe care o astept de vreo 10 ani. Nepoata mea, de la una dintre surori, va avea un copil. De fapt am facut impreuna testul de sarcina :)) n-am asteptat niciodata asa cu sufletul la gura sa apara a doua liniuta :"> si a aparut :)) cu asta sper sa maresc numarul copiilor botezati de noi, la 5 :"> si mai e putin si plecam la sovata :)) v-am mai spus, da? =)) si mi-a facut si cantarul o surpriza :"> pentru asta iar multumesc fetelor de pe aici! :-*:-*:-*:-*:-*

felicitari gagica ! ! !!!!

Red flower 27 apr 2012 11:32:34

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de GABONTZA (Post 1025496)
felicitari gagica ! ! !!!!

Multumesc, Gabi! >:D<:-*

GABONTZA 27 apr 2012 11:33:22

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de red flower (Post 1025498)


multumesc, gabi! >:d<:-*

cu pupici:-*>:d<


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:05:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO