forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

Tzontz 07 apr 2012 17:47:00

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de margutza (Post 1008823)

Mersi, draguta !
gata , am strans clanul, sa inceapa dezmatul. Pupici >:D<


Asa, asa, dezmat, destrabalare, dat in barci . Bravo.Imi place. pa, pe luni. profita la maxim.

vera37 07 apr 2012 17:50:20

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Nemo (Post 1008826)
Dupa amiaza mea s-a dus pe pustii...x-(x-(x-(
Dupa pranz am dus copilul la echitatie, sotia a iesit o ora la plaja, spunea ca se intoarce repede sa petrecem o dupa amiaza "linistita"[*127*], singuri...
La care a aparut o prietena de-a ei pe care Cel de Sus a blaboslovit-o cu o incurabila diaree verbala, a lasat un buchet de flori pentru nevasta, un ou de ciocolata pentru fata si o sticla de vin pentru mine (ca sa-mi inchida gurax-() si a fugit repede la plaja si ea, sa stea de vorba cu a mea, ca nu s-au vazut de mult...:((:((:((
Adio, dupa masa romantica..:((:((:((

ei nemo, stii cum e vb aia nu-i pt cin' se pregateste, e pt cine se nimereste :):):)
si azi s-a nimerit la mine dupa-amiaza romantica cu sotul :x:x

Nemo 07 apr 2012 17:51:09

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de margutza (Post 1008823)

Mersi, draguta !
gata , am strans clanul, sa inceapa dezmatul. Pupici >:D<

La Multi Ani si distractie faina, Margutza!>:D<

Tzontz 07 apr 2012 17:51:34

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1008825)

tzontzonicooooo, mai poti?>:D<>:D< hai mai ia si tu o pauza :-*


Nu mai pot Vera. mi s-a luat ; partea nashpa este ca acum, in stadiul asta, este ma rau ca inainte.:)):)):)):)):))

Ai vazut cine s-au calificat primii la romanii au talent? PATRATELELE ;;);;);;);;)

vera37 07 apr 2012 17:52:53

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
asaaaaaaa si acum sa va spun, azi am primit o invitatie in franta cu sotul si el nu vrea sa mearga, dar aranjez si facem socotelile si ma duc cu fata.......yuhuuuuu :):)

vera37 07 apr 2012 17:54:08

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1008832)



Nu mai pot Vera. mi s-a luat ; partea nashpa este ca acum, in stadiul asta, este ma rau ca inainte.:)):)):)):)):))

Ai vazut cine s-au calificat primii la romanii au talent? PATRATELELE ;;);;);;);;)

beyyyyy, dupa prestatia la toti concurentii, am adormit :">:">:"> si nu stiu cine merge in finale
bun patratelele si mai care a fost?

Tzontz 07 apr 2012 17:55:48

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Nemo (Post 1008826)
Dupa amiaza mea s-a dus pe pustii...x-(x-(x-(
Dupa pranz am dus copilul la echitatie, sotia a iesit o ora la plaja, spunea ca se intoarce repede sa petrecem o dupa amiaza "linistita"[*127*], singuri...
La care a aparut o prietena de-a ei pe care Cel de Sus a blaboslovit-o cu o incurabila diaree verbala, a lasat un buchet de flori pentru nevasta, un ou de ciocolata pentru fata si o sticla de vin pentru mine (ca sa-mi inchida gurax-() si a fugit repede la plaja si ea, sa stea de vorba cu a mea, ca nu s-au vazut de mult...:((:((:((
Adio, dupa masa romantica..:((:((:((


N-ai putut sa pui de-un menage a 3????:D:D:D:D

vera37 07 apr 2012 17:56:29

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1008836)



N-ai putut sa pui de-un menage a 3????:D:D:D:D

mai perversa mica ce esti :)):)):))

Nemo 07 apr 2012 17:57:16

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1008830)

ei nemo, stii cum e vb aia nu-i pt cin' se pregateste, e pt cine se nimereste :):):)
si azi s-a nimerit la mine dupa-amiaza romantica cu sotul :x:x

Asa, asa, mai pune si tu sare pe rana...:((:((
Asta-i pentru toate pozele care le-am postat pe aici?:-/

Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 1008833)
asaaaaaaa si acum sa va spun, azi am primit o invitatie in franta cu sotul si el nu vrea sa mearga, dar aranjez si facem socotelile si ma duc cu fata.......yuhuuuuu :):)

Pe unde in Franta si in ce perioada?:D

vera37 07 apr 2012 17:59:11

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Nemo (Post 1008839)


Asa, asa, mai pune si tu sare pe rana...:((:((
Asta-i pentru toate pozele care le-am postat pe aici?:-/



Pe unde in Franta si in ce perioada?:D

intr-o suburbie a parisului, n-a retinut sotul denumirea, iar perioada inca n-o stiu, o sa fie in functie de cum face sotul banii de drum si cum are fata sesiunea :):)
nuuuuuu, ca eu n-am avut nimic cu pozele, prin urmare nu ti-am urat nimic de " bine "


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:29:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO