forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 ani! (etaj X) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-x-11362.html)

rozica1965 25 mai 2012 16:20:26

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1050551)

Te astept cu mielul!:)):)):)):))

Si eu te astept cu cerceii de aur si cu bratarica!:)):))

kisa 25 mai 2012 16:21:34

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1050558)

Si eu te astept cu cerceii de aur si cu bratarica!:)):))

Si bratarica?????

ancad26 25 mai 2012 16:21:38

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Rozica cu kg ? buna intrebare , a fost cam multa mancare in concediu recunosc... DAR pt ca mereu e un dar o sa incep cu postare de meniu si tot ca e bai altfel la plaja era cam aiurea.

Felicitari pt ticker Rozi si Kisulina ca la voi vad acum schimbare cum ati tot scris .

Poze incep sa le descarc. tenerife a fost minunat si cred ca mai mergem . in sfarsit e si la londra acum cald si bine !

rozica1965 25 mai 2012 16:22:20

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1050561)

Si bratarica?????

Da............pt glezna!!!!!!!!!:)):)):))

kisa 25 mai 2012 16:34:44

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1050563)

Da............pt glezna!!!!!!!!!:)):)):))

Ti-am trimis mai multe bijuterii sa-ti alegi dar i-au placut Slabutei si le-a oprit ea! - nu am putut sa trec vama cu ele....:)):)):))

rozica1965 25 mai 2012 16:36:06

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 1050574)

Ti-am trimis mai multe bijuterii sa-ti alegi dar i-au placut Slabutei si le-a oprit ea! - nu am putut sa trec vama cu ele....:)):)):))

:)):)):)):)):)):))..........................

rozica1965 25 mai 2012 16:37:18

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de ancad26 (Post 1050562)
Rozica cu kg ? buna intrebare , a fost cam multa mancare in concediu recunosc... DAR pt ca mereu e un dar o sa incep cu postare de meniu si tot ca e bai altfel la plaja era cam aiurea.

Felicitari pt ticker Rozi si Kisulina ca la voi vad acum schimbare cum ati tot scris .

Poze incep sa le descarc. tenerife a fost minunat si cred ca mai mergem . in sfarsit e si la londra acum cald si bine !

Multumesc Ancuta pt felicitari!:-*

Nemo 25 mai 2012 17:57:26

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Tzontz (Post 1049925)
Heiiiiii, gasca vesela , pe unde umblati????

Vera la facturi, Danielei cred ca i-a picat netul iara si restul???
Dana n-a mai dat nici un semn de viata- stie cineva ceva de ea?
Lilisor e ocupata pana peste cap, Emma si ea are mult de lucru, Ema a dat si ea bir cu fugitii.
Floricico iar muncesti 18 ore pe zi????? sau esti la cumparaturi de mobile???
Nemo, iar ai plecat la pescuit?

Helauuuuuu, este chef aici, ati uitat?

Nu, am plecat la vizitat apartamente...x-(

Buna, fetele! >:D<

Am vazut unul care e la 10 minute de mers pe jos de cabinetul sotiei...suprafata mare, dar aiurea puse incaperile, sunt propriuzis doua apartamente care au fost unite, in plus, ca sa ma exprim delicat, interiorul e o ruina, trebuie schimbata gresia, instalatia electrica, instalatia sanitara, zugravit, vopsit, o buna parte din lemnarie...:-o:-o:-o...si proprietara, dupa ce ca e mostenire, nici nu vrea sa negocieze...sa se spele pe cap cu minunea aia, ii facem o propunere si gata, daca vrea bine, daca nu, nu..si in puii mei, daca vrei sa vinzi un apartament, macar goleste-l naibii si fa curat, nu lasa potentialii clienti sa faca slalom printre piesele de mobilier de pe vremea nu stiu carui Ludovic al enspelea si sa se razboiasca si cu moliile in acelasi timp...:))
Celelalte doua sunt mai mici, dar aranjate, din pacate un pic mai departe...vom vedea, mai vizitam.

Felicitari maxime pentru tickere, Rozica, LA MULTI ANI pentru aniversarea virtuala..;si mai era ceva...aaa...partea de constipatie.:P
Eu am rezolvat problema cu taratele de psyllium, le iau cuminte in fiecare seara, cate o lingura jumate intr-un pahar maaare cu apa. Avantajul lor ca regleaza si problema inversa, asa ca, mult curaj...:P

rozica1965 25 mai 2012 18:01:19

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
Citat:

Anterior postat de Nemo (Post 1050629)


Nu, am plecat la vizitat apartamente...x-(

Buna, fetele! >:D<

Am vazut unul care e la 10 minute de mers pe jos de cabinetul sotiei...suprafata mare, dar aiurea puse incaperile, sunt propriuzis doua apartamente care au fost unite, in plus, ca sa ma exprim delicat, interiorul e o ruina, trebuie schimbata gresia, instalatia electrica, instalatia sanitara, zugravit, vopsit, o buna parte din lemnarie...:-o:-o:-o...si proprietara, dupa ce ca e mostenire, nici nu vrea sa negocieze...sa se spele pe cap cu minunea aia, ii facem o propunere si gata, daca vrea bine, daca nu, nu..si in puii mei, daca vrei sa vinzi un apartament, macar goleste-l naibii si fa curat, nu lasa potentialii clienti sa faca slalom printre piesele de mobilier de pe vremea nu stiu carui Ludovic al enspelea si sa se razboiasca si cu moliile in acelasi timp...:))
Celelalte doua sunt mai mici, dar aranjate, din pacate un pic mai departe...vom vedea, mai vizitam.

Felicitari maxime pentru tickere, Rozica, LA MULTI ANI pentru aniversarea virtuala..;si mai era ceva...aaa...partea de constipatie.:P
Eu am rezolvat problema cu taratele de psyllium, le iau cuminte in fiecare seara, cate o lingura jumate intr-un pahar maaare cu apa. Avantajul lor ca regleaza si problema inversa, asa ca, mult curaj...:P

Merci Nemo! In 2-3 zile ma hotarasc ce fac! Stii ca sunt grabita!;);)

amirah 25 mai 2012 18:15:09

Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)
 
salutare ...fetele ce faceti.....eu aazi am mancat salata de varza cu ceapa rosii si castravete si conserva de ton + niste melci(paste) 150 gr. a fost asa de bun...


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:50:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO