forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit 40-50 ani (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/)
-   -   Slabute si la 40 de ani (etaj XIII) (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/slabute-40-ani-etaj-xiii-12203.html)

Slabuta 29 mai 2012 23:14:56

Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
S-a deschis noul jurnal, etajul XIII, celalalt avea prea multe pagini.

Ema55 05 feb 2013 12:03:38

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Buna ziua dragii mei:)
Multumindu-i Marinei si d-nului Sarbu pentru noul etaj al casutei noastre, sa purcedem a ne continua calatoria pe Autostrada Slabute.:)
Mult succes tuturor in noul plan al evolutiei noastre!>:D<>:D<>:D<

http://www.desicomments.com/dc2/02/183761/183761.gif

Michelina 05 feb 2013 12:05:30

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Multumim Ema de invitatie!! Cu siguranta toti vom continua drumul.

Michelina 05 feb 2013 12:38:24

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...75306809_n.jpg

Ema55 05 feb 2013 12:41:30

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1218146)

Buna Michelina:)
Foarte sugestiva imaginea si potrivita cu spiritul acestui etaj.;)

happygirldiana 05 feb 2013 12:41:49

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Eu nu stiu ce s-a intamplat cu aceasta casuta si unde au disparut celelalte pagini, cum de prima postare e din mai....Sunt in urma, e clar....
Dar va doresc mult,mult,mult succes si spor in tot ce faceti!
Sa aveti o zi frumoasa!

margutza 05 feb 2013 12:43:10

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Multumesc, Ema!

margutza 05 feb 2013 12:44:45

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Eu nu ma multumesc numai cu sportul pe care-l fac de 3 ori pe saptamana , deci de azi incep si dieta mea preferata , Rina.

Ema55 05 feb 2013 12:46:36

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1218150)
Eu nu stiu ce s-a intamplat cu aceasta casuta si unde au disparut celelalte pagini, cum de prima postare e din mai....Sunt in urma, e clar....
Dar va doresc mult,mult,mult succes si spor in tot ce faceti!
Sa aveti o zi frumoasa!

Buna Diana.:)
Ma bucur mult ca ai trecut pe la noi si te astepatam sa participi la dialogurile noastre. Esti o slabuta cu experienta, ai multe de oferit comunitatii si avem ce invata de la tine.
Pentru lamuriri suplimentare citeste subiectul "Slabute si la 40 de ani" etajul XII. Din pacate, faptul e consumat si nu putem da timpul inapoi - trebuie sa ne orientam spre planurile noastre de viitor. Sa speram ca ne vom atinge obiectivele la care ravnim.

Ema55 05 feb 2013 12:47:59

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de margutza (Post 1218152)
Multumesc, Ema!

Cu mare placere, Margutza draga.:-*
Bun venit si spor in toate!>:D<

Ema55 05 feb 2013 12:49:20

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de margutza (Post 1218156)
Eu nu ma multumesc numai cu sportul pe care-l fac de 3 ori pe saptamana , deci de azi incep si dieta mea preferata , Rina.

Multa bafta iti urez, Margutza![*71*]

margutza 05 feb 2013 12:53:59

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de Ema55 (Post 1218164)
Multa bafta iti urez, Margutza![*71*]

Felicitari si tie ca ti-ai atins target-ul.

happygirldiana 05 feb 2013 12:55:07

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de Ema55 (Post 1218159)

Buna Diana.:)
Ma bucur mult ca ai trecut pe la noi si te astepatam sa participi la dialogurile noastre. Esti o slabuta cu experienta, ai multe de oferit comunitatii si avem ce invata de la tine.
Pentru lamuriri suplimentare citeste subiectul "Slabute si la 40 de ani" etajul XII. Din pacate, faptul e consumat si nu putem da timpul inapoi - trebuie sa ne orientam spre planurile noastre de viitor. Sa speram ca ne vom atinge obiectivele la care ravnim.

De-acum sunt aici, draga mea. Cred ca s-au mai calmat si ai mei pe la serviciu, o sa urmeze o perioada mai linistita,sper eu si am sa pot fi prezenta zi de zi aici.

Slabuta cu experienta,da, dar mi-am castigat experienta cam aiurea: tot slabind, tot punand la loc. Cand puteam,fain frumos,sa slabesc si sa ma mentin acolo. Dar no..cred ca si din asta am avut de invatat.
Am invatat ca trebuie sa ma respect si sa fac tot ce trebuie pentru a-mi fi bine. Si am mai invatat destule de multe ale lucruri incat sa le pot fi alaturi slabutelor cu o vorba buna cand se afla in cumpana:D

Am citit...pacat...:(

Ema55 05 feb 2013 13:06:04

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de margutza (Post 1218172)


Felicitari si tie ca ti-ai atins target-ul.

Multumesc, Marguta.:-*
O sa-l atingi si tu - noi vom fi aici sa te sustinem.>:D<

Ema55 05 feb 2013 13:35:10

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1218173)

De-acum sunt aici, draga mea. Cred ca s-au mai calmat si ai mei pe la serviciu, o sa urmeze o perioada mai linistita,sper eu si am sa pot fi prezenta zi de zi aici.

Slabuta cu experienta,da, dar mi-am castigat experienta cam aiurea: tot slabind, tot punand la loc. Cand puteam,fain frumos,sa slabesc si sa ma mentin acolo. Dar no..cred ca si din asta am avut de invatat.
Am invatat ca trebuie sa ma respect si sa fac tot ce trebuie pentru a-mi fi bine. Si am mai invatat destule de multe ale lucruri incat sa le pot fi alaturi slabutelor cu o vorba buna cand se afla in cumpana:D

Am citit...pacat...:(

Ma bucur mult ca vei fi printre noi.:-*
Si, intradevar asa este - ai invatat foarte multe lucruri care ar putea fi de folos si altor membrii din comunitate. Si noi la randul nostru am fost indrumati de altii mai experimentati ca noi. Sa ducem, asadar, faclia cunoasterii mai departe, din mana in mana, pentru a fi utila si altora.>:D<

Michelina 05 feb 2013 13:36:53

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Si eu dupa o perioada in care am considerat ca mai bine mananc echilibrat dar fara vreun plan - ceea ce s-a soldat cu mancat total aiurea si acumularea catorva kilograme m-am decis totusi sa adopt o dieta - care mie mi se pare mai putin stricta si mai aproape de sufletul meu. Am ales Montiganc - inca studiez dar de luni am incercat sa imi fac meniuri conforme.

Ema55 05 feb 2013 13:42:08

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1218192)
Si eu dupa o perioada in care am considerat ca mai bine mananc echilibrat dar fara vreun plan - ceea ce s-a soldat cu mancat total aiurea si acumularea catorva kilograme m-am decis totusi sa adopt o dieta - care mie mi se pare mai putin stricta si mai aproape de sufletul meu. Am ales Montiganc - inca studiez dar de luni am incercat sa imi fac maniuri conforme.

Cat ma bucur pentru tine, Michelina.[*71*]
Si asta nu o spun asa, pur si simplu - o spun din experienta mea. Eu am slabit, in timp ce-i drept, cu aceasta dieta care imi este acum stalp la baza principiilor de alimentatie dupa care ma orientez.

margutza 05 feb 2013 13:44:01

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1218192)
Si eu dupa o perioada in care am considerat ca mai bine mananc echilibrat dar fara vreun plan - ceea ce s-a soldat cu mancat total aiurea si acumularea catorva kilograme m-am decis totusi sa adopt o dieta - care mie mi se pare mai putin stricta si mai aproape de sufletul meu. Am ales Montiganc - inca studiez dar de luni am incercat sa imi fac maniuri conforme.

Si eu la fel am procedat, am facut numai sport si mancat dezordonat.

Michelina 05 feb 2013 13:46:09

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de Ema55 (Post 1218195)

Cat ma bucur pentru tine, Michelina.[*71*]
Si asta nu o spun asa, pur si simplu - o spun din experienta mea. Eu am slabit, in timp ce-i drept, cu aceasta dieta care imi este acum stalp la baza principiilor de alimentatie dupa care ma orientez.


M-am inspirat din experienta ta si a inca catorva fete pe aici. Am mai cochetat cu aceasta dieta pe vremuri - dar nu eram atat de disciplinata la vremea respectiva si am preferat sa aleg WW - o hipocalorica care-mi permitea sa-mi mai fac din cand in cand de cap :) - la care de altfel am renuntat pentru ca imi era greu sa tot cantaresc mancarea si sa tot fac calcule.
E drept ca si acum o cantaresc si calculez sa ma incadrez in 1300 de calorii - dar cred ca asta o voi face doar la inceput pana ma obisnuiesc cu dieta.

Michelina 05 feb 2013 13:48:13

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de margutza (Post 1218196)

Si eu la fel am procedat, am facut numai sport si mancat dezordonat.

Sport am facut si eu - la inceput dezorganizat - acum mult mai organizat

Ema55 05 feb 2013 14:00:18

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1218198)



M-am inspirat din experienta ta si a inca catorva fete pe aici. Am mai cochetat cu aceasta dieta pe vremuri - dar nu eram atat de disciplinata la vremea respectiva si am preferat sa aleg WW - o hipocalorica care-mi permitea sa-mi mai fac din cand in cand de cap :) - la care de altfel am renuntat pentru ca imi era greu sa tot cantaresc mancarea si sa tot fac calcule.
E drept ca si acum o cantaresc si calculez sa ma incadrez in 1300 de calorii - dar cred ca asta o voi face doar la inceput pana ma obisnuiesc cu dieta.

Ma bucur ca am putut fi de folos.:)
Aici ai dreptate - dupa un timp incepi sa aproximexi, chiar foarte bine, portiile. Daca vei cantari regulat o perioada alimentele, incepi sa te obisnuiesti cu gramajele.

Ema55 05 feb 2013 14:01:38

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1218200)

Sport am facut si eu - la inceput dezorganizat - acum mult mai organizat

Bravo Michelina!
Intotdeauna ti-am apreciat aplecarea catre activitate fizica si corpul frumos conturat.
Felicitari!

nicolae68daniela 05 feb 2013 15:55:00

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Buna ziua dragele mele!!!! >:D<:x:-*:-*

Citat:

Anterior postat de Ema55 (Post 1218124)
Buna ziua dragii mei:)
Multumindu-i Marinei si d-nului Sarbu pentru noul etaj al casutei noastre, sa purcedem a ne continua calatoria pe Autostrada Slabute.:)
Mult succes tuturor in noul plan al evolutiei noastre!>:D<>:D<>:D<

http://www.desicomments.com/dc2/02/183761/183761.gif

Multumim frumos, asa sa fie, vom lupta impreuna pentru a ne atinge tikerele!!>:D<:-*:-*
Citat:

Anterior postat de margutza (Post 1218156)
Eu nu ma multumesc numai cu sportul pe care-l fac de 3 ori pe saptamana , deci de azi incep si dieta mea preferata , Rina.

Bravo marguta pentru perseverenta, de mine nu s-a lipit sportul, abia astept primavara sa-mi iau bicicleta de coarne. Multa bafta in noua runda Rina>:D<:-*:-*
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1218192)
Si eu dupa o perioada in care am considerat ca mai bine mananc echilibrat dar fara vreun plan - ceea ce s-a soldat cu mancat total aiurea si acumularea catorva kilograme m-am decis totusi sa adopt o dieta - care mie mi se pare mai putin stricta si mai aproape de sufletul meu. Am ales Montiganc - inca studiez dar de luni am incercat sa imi fac meniuri conforme.


Asa am crezut si eu, am zis gata cu dietele, o sa mananc din toate dar in porti mai mici, n-a mers, imi trebuie ceva clar sa urmez ca la carte altfel nu fac nimic.Nu sunt decisa inca pe nimic, introduc incet alimentele, astazi am mancat piept de pui, pana acum sunt in regula. Nici de citit n-am citit nimic, si pentru ca am avut ceva treaba dar si din cauza netului, dar e musai sa ma apuc de ceva.
Deci ,deja esti pe Monti, ti-ai si salvat meniurile? ca mi-as arunca si eu un pic ochii. Multa bafta iti doresc!!>:D<:-*

margutza 05 feb 2013 16:21:26

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de nicolae68daniela (Post 1218289)
Buna ziua dragele mele!!!! >:D<:x:-*:-*


Multumim frumos, asa sa fie, vom lupta impreuna pentru a ne atinge tikerele!!>:D<:-*:-*


Bravo marguta pentru perseverenta, de mine nu s-a lipit sportul, abia astept primavara sa-mi iau bicicleta de coarne. Multa bafta in noua runda Rina>:D<:-*:-*


Asa am crezut si eu, am zis gata cu dietele, o sa mananc din toate dar in porti mai mici, n-a mers, imi trebuie ceva clar sa urmez ca la carte altfel nu fac nimic.Nu sunt decisa inca pe nimic, introduc incet alimentele, astazi am mancat piept de pui, pana acum sunt in regula. Nici de citit n-am citit nimic, si pentru ca am avut ceva treaba dar si din cauza netului, dar e musai sa ma apuc de ceva.
Deci ,deja esti pe Monti, ti-ai si salvat meniurile? ca mi-as arunca si eu un pic ochii. Multa bafta iti doresc!!>:D<:-*

Buna, Daniela !
Asa am fost eu pana acum. Dar de azi mi-am pus creiarasul la treaba si sper sa fac fata.La mine este o a 3 a runda de Rina si acum si cu sport sper sa mearga mai bine ca inainte.

marilo 05 feb 2013 16:32:48

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Bine v-am gasit dragele mele>:D<:-*. Ma bucur ca etajul lui ,, 40 ,, inca exista si -mi doresc sa ma ajute sa-mi gasesc determinarea si vointa de a merge pe un drum corect in alimentatie. Imi pare rau ca suntem mai putinele dar cu timpul se va inviora etajul nostru .
Ema multumesc . Nu as fi parasit niciodata slabutele desi sunt un pic trista. Trece .
Ce faci Daniela? Cum esti cu ,, bubitele,,:-* Inteleg ca acum esti bine. Cu mancatul vad ca inca te mai gandesti cum si de unde sa incepi. Eu nu pot tine o dieta dar ma ghidez dupa principiile Monti . Adevarat ca uneori calc stramb rau:D
Marguta tu esti pe cai mari vad .
Hai ca vedem noi cum suntem de paste.>:D<>:D<:-*:x

Michelina 05 feb 2013 16:41:23

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Daniela - eu mi-am salvat meniurile si la dieta Monti le scriu inainte cu o zi - poate are cineva ceva de comentat ( si observ vreo greseala). N-am modificat tickerul pentru ca nici nu vroiam sa accept asa ceva - dar luni cand m-am urcat pe cantar aveam 56 kg. Vineri dimineata plec in concediu - unde nu voi avea cantar!!! Asa ca ultima cantarire post Monti va fi vineri dimineata - la 5 zile - sa vad rezultatul - si .... promit ca in concediu voi tine Monti - deja am inceput sa-mi fac provizii pentru drum.

nicolae68daniela 05 feb 2013 16:53:04

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de margutza (Post 1218303)
Buna, Daniela !
Asa am fost eu pana acum. Dar de azi mi-am pus creiarasul la treaba si sper sa fac fata.La mine este o a 3 a runda de Rina si acum si cu sport sper sa mearga mai bine ca inainte.

E tare bine ca faci sport, iti da o stare de bine si asta conteaza foarte mult>:D<:-*

Citat:

Anterior postat de marilo (Post 1218310)
Bine v-am gasit dragele mele>:D<:-*. Ma bucur ca etajul lui ,, 40 ,, inca exista si -mi doresc sa ma ajute sa-mi gasesc determinarea si vointa de a merge pe un drum corect in alimentatie. Imi pare rau ca suntem mai putinele dar cu timpul se va inviora etajul nostru .
Ema multumesc . Nu as fi parasit niciodata slabutele desi sunt un pic trista. Trece .
Ce faci Daniela? Cum esti cu ,, bubitele,,:-* Inteleg ca acum esti bine. Cu mancatul vad ca inca te mai gandesti cum si de unde sa incepi. Eu nu pot tine o dieta dar ma ghidez dupa principiile Monti . Adevarat ca uneori calc stramb rau:D
Marguta tu esti pe cai mari vad .
Hai ca vedem noi cum suntem de paste.>:D<>:D<:-*:x

Buna Mari!!>:D<:-* Multumesc de intrebare , sunt ok,sper pe mai departe sa-mi fie bine, o sa evit cat pot tot ce mi-a facut rau, dar cat se poate:(. N-am adoptat nici-o dieta, acum in ultima saptamana am mancat mai putin, seara, doar doar sa mai scad un pic, nu m-am simptit bine fiindu-mi foame si nu ma simpteam ok. Trebuie sa-mi gasesc un drum, dar mintea-mi fuge in mai multe directii, si nu ma pot concentra deloc la ceea ce trebuie sa fac.


Va pup, ma pregatesc de plecare, dau o fuga pana la bucuresti. Va doresc o dupa-amiaza cat mai placuta!! >:D<:-*:-*:-*

Ema55 05 feb 2013 16:56:58

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de nicolae68daniela (Post 1218289)
Buna ziua dragele mele!!!! >:D<:x:-*:-*


Multumim frumos, asa sa fie, vom lupta impreuna pentru a ne atinge tikerele!!>:D<:-*:-*


Bravo marguta pentru perseverenta, de mine nu s-a lipit sportul, abia astept primavara sa-mi iau bicicleta de coarne. Multa bafta in noua runda Rina>:D<:-*:-*


Asa am crezut si eu, am zis gata cu dietele, o sa mananc din toate dar in porti mai mici, n-a mers, imi trebuie ceva clar sa urmez ca la carte altfel nu fac nimic.Nu sunt decisa inca pe nimic, introduc incet alimentele, astazi am mancat piept de pui, pana acum sunt in regula. Nici de citit n-am citit nimic, si pentru ca am avut ceva treaba dar si din cauza netului, dar e musai sa ma apuc de ceva.
Deci ,deja esti pe Monti, ti-ai si salvat meniurile? ca mi-as arunca si eu un pic ochii. Multa bafta iti doresc!!>:D<:-*

Buna, Daniela draga!:-*
Multumim si multa bafta si tie![*70*]
Dieta Montignac mi se pare accesibila, daca doresti sa o incerci.>:D<

Ema55 05 feb 2013 17:02:08

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de marilo (Post 1218310)
Bine v-am gasit dragele mele>:D<:-*. Ma bucur ca etajul lui ,, 40 ,, inca exista si -mi doresc sa ma ajute sa-mi gasesc determinarea si vointa de a merge pe un drum corect in alimentatie. Imi pare rau ca suntem mai putinele dar cu timpul se va inviora etajul nostru .
Ema multumesc . Nu as fi parasit niciodata slabutele desi sunt un pic trista. Trece .
Ce faci Daniela? Cum esti cu ,, bubitele,,:-* Inteleg ca acum esti bine. Cu mancatul vad ca inca te mai gandesti cum si de unde sa incepi. Eu nu pot tine o dieta dar ma ghidez dupa principiile Monti . Adevarat ca uneori calc stramb rau:D
Marguta tu esti pe cai mari vad .
Hai ca vedem noi cum suntem de paste.>:D<>:D<:-*:x

Buna Mary draga:-*>:D<
Te inteleg perfect - si eu sunt trista si-mi pare rau dupa fetele care nu mai sunt si dupa Nemo. Dar ce putem face? Faptul e consumat - nu ne ramane decat sa privim cu optimism spre viitor.
Cat despre planul alimentar - eu cred ca e foarte bun. Multa bafta, Mary!:-*>:D<

Ema55 05 feb 2013 17:09:11

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1218316)
Daniela - eu mi-am salvat meniurile si la dieta Monti le scriu inainte cu o zi - poate are cineva ceva de comentat ( si observ vreo greseala). N-am modificat tickerul pentru ca nici nu vroiam sa accept asa ceva - dar luni cand m-am urcat pe cantar aveam 56 kg. Vineri dimineata plec in concediu - unde nu voi avea cantar!!! Asa ca ultima cantarire post Monti va fi vineri dimineata - la 5 zile - sa vad rezultatul - si .... promit ca in concediu voi tine Monti - deja am inceput sa-mi fac provizii pentru drum.

Ce-mi place de tine, Michelina - cum gandesti!:-*
Unde pleci in concediu, dragutza?;)

Ema55 05 feb 2013 17:11:35

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de nicolae68daniela (Post 1218329)
E tare bine ca faci sport, iti da o stare de bine si asta conteaza foarte mult>:D<:-*



Buna Mari!!>:D<:-* Multumesc de intrebare , sunt ok,sper pe mai departe sa-mi fie bine, o sa evit cat pot tot ce mi-a facut rau, dar cat se poate:(. N-am adoptat nici-o dieta, acum in ultima saptamana am mancat mai putin, seara, doar doar sa mai scad un pic, nu m-am simptit bine fiindu-mi foame si nu ma simpteam ok. Trebuie sa-mi gasesc un drum, dar mintea-mi fuge in mai multe directii, si nu ma pot concentra deloc la ceea ce trebuie sa fac.


Va pup, ma pregatesc de plecare, dau o fuga pana la bucuresti. Va doresc o dupa-amiaza cat mai placuta!! >:D<:-*:-*:-*

Ai grija de tine, Daniela.:-*
Plimbare placuta la Bucuresti!:-*
O dupa-amiaza minunata sa ai!>:D<

Michelina 05 feb 2013 17:13:28

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de Ema55 (Post 1218337)

Ce-mi place de tine, Michelina - cum gandesti!:-*
Unde pleci in concediu, dragutza?;)


La ski - la Zell am See in Austria - asa ca oricum voi face sport. Plus ca peste drum de hotel e piscina, sauna etc.

Ema55 05 feb 2013 17:23:03

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1218339)



La ski - la Zell am See in Austria - asa ca oricum voi face sport. Plus ca peste drum de hotel e piscina, sauna etc.

Minunat!!!
E lacul Zell acolo, ghetari si niste partii super!!!
Asa este?

http://us.123rf.com/400wm/400/400/ni...ee-austria.jpg

rozica1965 05 feb 2013 18:43:17

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Bun gasit fetelor,sa stapaniti sanatoase casuta!!!!!!>:D<>:D<

Ema55 05 feb 2013 19:22:17

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1218386)
Bun gasit fetelor,sa stapaniti sanatoase casuta!!!!!!>:D<>:D<

Buna, Rozy draga!:-*:-*
Multumim din suflet pentru urare!:-*:-*
Dar sa sti - E SI CASUTA TA !!!>:D<>:D<
Te asteptam cu mare drag sa ne tii companie - chiar avem ce invata de la tine - si asta nu o spun eu asa ... sa ma aflu in vorba, as avea sustinatori in toata aceasta comunitate in privinta spuselor mele.;);)
Multumim inca odata si te asteptam la sueta!;);)

barbuta 05 feb 2013 19:35:20

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de ema55 (Post 1218408)
buna, rozy draga!:-*:-*
multumim din suflet pentru urare!:-*:-*
dar sa sti - e si casuta ta !!!>:d<>:d<
te asteptam cu mare drag sa ne tii companie - chiar avem ce invata de la tine - si asta nu o spun eu asa ... Sa ma aflu in vorba, as avea sustinatori in toata aceasta comunitate in privinta spuselor mele.;);)
multumim inca odata si te asteptam la sueta!;);)

buna seara fetele >:d<>:d<:-*:-*

Ema55 05 feb 2013 19:38:50

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de barbuta (Post 1218419)

buna seara fetele >:d<>:d<:-*:-*

Buna seara, Roxy draguta.:-*>:D<
Ce mai faci Clopotel?;)

rozica1965 05 feb 2013 19:38:53

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de Ema55 (Post 1218408)

Buna, Rozy draga!:-*:-*
Multumim din suflet pentru urare!:-*:-*
Dar sa sti - E SI CASUTA TA !!!>:D<>:D<
Te asteptam cu mare drag sa ne tii companie - chiar avem ce invata de la tine - si asta nu o spun eu asa ... sa ma aflu in vorba, as avea sustinatori in toata aceasta comunitate in privinta spuselor mele.;);)
Multumim inca odata si te asteptam la sueta!;);)

Ma mai gandesc........:-/:-/....merci,oricum!:-*

barbuta 05 feb 2013 19:44:50

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de ema55 (Post 1218422)
buna seara, roxy draguta.:-*>:d<
ce mai faci clopotel?;)

buna ema mereu ma faci sa rid ,sint bine ,ma uit la tv si am inceput sa citesc din cartea monti>:d<>:d<:-*

Ema55 05 feb 2013 19:53:21

Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1218423)

Ma mai gandesc........:-/:-/....merci,oricum!:-*

Bineinteles ... ;;);;)
Dar poti fi sigura ca esti intre prieteni acum - nimeni si nimic nu-ti poate face vreun "nefacut" acum. :D:D
Nu mai fi alintata, doar sti ca noi, cei care te asteptam in mijlocul nostru, te iubim si ne esti draga.:x:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:54:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO