forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Jurnale slabit mirese (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/)
-   -   Jurnal numaivreausafiuplinutza - O sa reusesc!!!dar am nevoie de ajutorul vostru (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mirese/jurnal-numaivreausafiuplinutza-reusesc-nevoie-ajutorul-vostru-12052.html)

numaivreausafiuplinutza 25 oct 2012 08:47:26

Re: Jurnal numaivreausafiuplinutza - O sa reusesc!!!dar am nevoie de ajutorul vostru
 
O mica dezamagire in dragoste...Sau mare..m-am certat cu iubitul meu ,cu care eram de 6 ani de zile si cu care la anul trebuie sa ma casatoresc...De luni n-am mancat absolut nimic,insa astazi m-am reintors pe cale cea buna..am papat acum o ora niste musli cu iaurt insa fara nicio pofta..
Acum sunt mai bine,incercam sa ne rezolvam problemele si ne acordam cateva zile pentru a fi siguri de ceea ce vrem sa facem..
Multumesc ca sunteti alaturi de mine:*

happygirldiana 26 oct 2012 07:51:57

Re: Jurnal numaivreausafiuplinutza - O sa reusesc!!!dar am nevoie de ajutorul vostru
 
Citat:

Anterior postat de numaivreausafiuplinutza (Post 1159755)
O mica dezamagire in dragoste...Sau mare..m-am certat cu iubitul meu ,cu care eram de 6 ani de zile si cu care la anul trebuie sa ma casatoresc...De luni n-am mancat absolut nimic,insa astazi m-am reintors pe cale cea buna..am papat acum o ora niste musli cu iaurt insa fara nicio pofta..
Acum sunt mai bine,incercam sa ne rezolvam problemele si ne acordam cateva zile pentru a fi siguri de ceea ce vrem sa facem..
Multumesc ca sunteti alaturi de mine:*

Buna dimineata!>:D<
Comunicare, comunicare si iar comunicare!Cu calm!Doar asa se rezolva problemele!>:D<Aveti grija de voi!
Sa ai o zi frumoasa fara suparari!

losefat 26 oct 2012 07:58:18

Re: Jurnal numaivreausafiuplinutza - O sa reusesc!!!dar am nevoie de ajutorul vostru
 
Citat:

Anterior postat de numaivreausafiuplinutza (Post 1159755)
O mica dezamagire in dragoste...Sau mare..m-am certat cu iubitul meu ,cu care eram de 6 ani de zile si cu care la anul trebuie sa ma casatoresc...De luni n-am mancat absolut nimic,insa astazi m-am reintors pe cale cea buna..am papat acum o ora niste musli cu iaurt insa fara nicio pofta..
Acum sunt mai bine,incercam sa ne rezolvam problemele si ne acordam cateva zile pentru a fi siguri de ceea ce vrem sa facem..
Multumesc ca sunteti alaturi de mine:*

Buna Ale...
Nu cred ca poti cataloga cearta la dezamagiri...nu e cazul...e doar o cearta!
In orice cuplu mai apar neintelegeri, discuti contradictori...
Stai sa te linistesti si apoi discutati cu calm...sa vezi ca totul va fi bine!
O zi frumoasa,
Ema >:D<

numaivreausafiuplinutza 30 oct 2012 20:15:32

Re: Jurnal numaivreausafiuplinutza - O sa reusesc!!!dar am nevoie de ajutorul vostru
 
multumesc mult fetelor:X
din pacate ema ,din cauza kg-lor luate in plus,l-am dezamagit eu pe el..am fost atat de preocupata sa slabesc,atat de inchisa in mine,atat de suparata incat ma dispretuiam,eram mereu nervoasa,mereu cautam motive de cearta,sa nu mai zi de geloziile absurde pe care i le faceam sau de neincrederea in mine...
Important e ca am constientizat ca am gresit,sper sa pot trece peste cele 20 de kg in plus si neputinta mea de a le da jos si sa-l fac fericit:)

numaivreausafiuplinutza 30 oct 2012 20:18:28

Re: Jurnal numaivreausafiuplinutza - O sa reusesc!!!dar am nevoie de ajutorul vostru
 
fetelor as avea si eu o intrebare pentru cele mai experimentate dintre voi..cele care aveti sindromul ovarelor polichistice,cu tendinta de ingrasare,ce cura a functionat la metabolismul lent si dereglari grave hormonale? pana acum am incercat -1200kcal,insa nu prea da rezultate..adica in vreo 2 luni abia am slabit un kg si ala cred ca din sport..eu cred ca mancam mai putin inainte:( de maine cred ca voi tine dukan faza de atac,insa nu mi place dukn ca nu ti permite sa mananci fructe...deci,fetelor cu sopc,ce mi recomandati din propria experientza?

numaivreausafiuplinutza 02 nov 2012 09:10:30

Re: Jurnal numaivreausafiuplinutza - O sa reusesc!!!dar am nevoie de ajutorul vostru
 
Neata fetelor..din cauza problemelor hormonale si a sopc m-am hotarat sa incer si eu mult laudata dieta Montignac..as avea o intrebare..desi nu se numara caloriile in aceasta dieta,este ok daca o facem? adica,nu cred ca as puta slabi manacand 2000kcal pe zi:( sau gresesc?

happygirldiana 02 nov 2012 09:13:35

Re: Jurnal numaivreausafiuplinutza - O sa reusesc!!!dar am nevoie de ajutorul vostru
 
Citat:

Anterior postat de numaivreausafiuplinutza (Post 1165670)
Neata fetelor..din cauza problemelor hormonale si a sopc m-am hotarat sa incer si eu mult laudata dieta Montignac..as avea o intrebare..desi nu se numara caloriile in aceasta dieta,este ok daca o facem? adica,nu cred ca as puta slabi manacand 2000kcal pe zi:( sau gresesc?

Buna dimineata!:)
Eu nu cred ca ar fi o problema sa numeri caloriile, ba cred ca ar fi bine pentru tine sa stii cam cate calorii mananci zilnic, sa nu ajungi totusi la infometare:)
Multa bafta si ai grija de tine!
http://www.healthylifestyleplus.com/...omatherapy.jpg

numaivreausafiuplinutza 05 nov 2012 08:49:37

Re: Jurnal numaivreausafiuplinutza - O sa reusesc!!!dar am nevoie de ajutorul vostru
 
pai cu montignac,daca respecti principiile cu 3 mese pe zi si 1-2 gustari poti sari usor cele 1200kcal pe care le mancam eu de obicei..insa voi incerca sa nu depasesc 1200-1300kcal..
Am dat comanda pe net de "Ma hranesc,deci slabesc" si abia astept sa vina sa ma pot apuca de dieta:X

happygirldiana 08 nov 2012 08:35:53

Re: Jurnal numaivreausafiuplinutza - O sa reusesc!!!dar am nevoie de ajutorul vostru
 
Buna dimineata!:)
A venit cartulia?Ai inceput sa o citesti?:)
Multa bafta si mult spor, scumpa!:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:21:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO