forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   JURNALE SLABIT SANATOS (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-sanatos/)
-   -   Jurnal "Slabuta" (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-sanatos/jurnal-slabuta-44.html)

nicoletaionela 18 mar 2013 13:25:40

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de Ema55 (Post 1233367)


Cine stie cum pot modifica inaltimea pt ca eu mi-am setat la profil ca am 157 cm dar m-am masurat si am 160 cm?Multumesc anticipat

Ema55 18 mar 2013 13:36:23

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de nicoletaionela (Post 1237639)
Cine stie cum pot modifica inaltimea pt ca eu mi-am setat la profil ca am 157 cm dar m-am masurat si am 160 cm?Multumesc anticipat

Buna!:)
Poti modifica "inaltimea" astfel:
- intri in pagina cu "profilul" tau, accesezi butonul "despre mine" , rubrica "dimensiuni", selectezi semnul galben http://forum.slabute.ro/images/crast...field_edit.gif si modifici valoarea, apoi salvezi.
Succes!

gabi23oct 04 apr 2013 21:33:27

Re: Jurnal "Slabuta"
 
buna, as vrea sa imi inchid contul. multumesc anticipat pentru ajutor

gabi23oct 06 apr 2013 16:05:47

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de gabi23oct (Post 1246471)
buna, as vrea sa imi inchid contul. multumesc anticipat pentru ajutor

m-am razgandit :P as vrea sa mai raman pe la voi :D

manuela 12 apr 2013 14:31:52

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna,Slabuto :D!!!
Am revenit pe forum...Eu sunt fiul ratacitor:Dsau in cazul asta fiica:D
Am intrat si pana acum pe site,aproape in fiecare zi,nu am incetat sa va urmaresc,nu stiu de ce nu am mai scris...Cred ca din cauza faptului ca eu sunt cea care incepe o dieta in fiecare zi:( si nu reusesc sa ma tin de ea...Si voi,fetelor,sunteti asa de constiincioase...:x
Am inceput de luni SB faza 1.............din nou:D
Te pup cu drag>:D<:xsi sper sa iti scriu mai des.

manuela 14 apr 2013 09:17:38

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Am vazut ca ai avut si probleme de sanatate:(
Sper ca esti mai bine acum>:D<>:D<>:D<

bellajane 15 apr 2013 20:25:17

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna slabuto, am revenit si eu printre voi...am ratacit putin:D
Nu ai mai lasat nici un mesaj pe aici, sper ca esti bine:(..
As vrea sa imi dezarhivezi si mie jurnalul. Ms mult.
Pupici si muuuulta sanatate!>:D<:)

Slabuta 03 mai 2013 23:21:01

Re: Jurnal "Slabuta"
 
BORKED

BornCrank 04 mai 2013 00:22:57

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1256974)
BORKED

Slabuta, nu ai somn? :)

Ce faci?

Eu doar ce am ajuns din Mamaia....e FULL! :)Masini una si una, gagici la fel. :)

Mai caut niste retete si ma bag la somn.

Poate ajung saptamana viitoare prin Bucuresti, nu promit nimic.


Noapte buna! Puuuuuuup!

Anne10 04 mai 2013 00:49:41

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1256974)
BORKED

In primul rand, vreau sa te felicit si sa-ti multumesc pentru ca ai creat "SLABUTE" si pentru tot ce ai facut si faci pentru noi (si nu numai); si sa te felicit si pentru realizarile tale personale! Pentru ca e prima oara cand iti scriu, iti dau in dar cateva flori [*54*] si un mic cadou [*132*].
PS: frumos efectul muzical

Anne10 05 mai 2013 05:03:31

Re: Jurnal "Slabuta"
 
"HRISTOS A INVIAT!" Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

[*126*]

Ema55 06 mai 2013 07:34:27

Re: Jurnal "Slabuta"
 
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=489

OanaStanescu 10 mai 2013 18:56:53

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna, Marina ! :) Am citit cu drag jurnalul tau si ma regasesc in tot ce povesteai... Asa ma bucur ca v-am descoperit ![*128*]

bluelf 25 mai 2013 20:58:50

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Hei, bună! Nu știu dacă fac bine ce fac, dar am să te rog aici. Am fost înregistrată acum ceva timp pe site și am avut un jurnal în care am renunțat să mai scriu. Aș vrea să reiau activitatea. Se poate să-l dezarhivezi? Mulțumesc :)

anna26 03 iun 2013 09:11:53

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna Slabuta!

Citesc si scriu cu placere pe site-ul vostru, insa as vrea sa vad si alte imagini atunci cand intru pe site...aceleasi oua si chetoza....ceva nou,boccoli,rosii nu doar oua:) ...este de cativa ani poza,scuze!

Va pup si sper sa vad cirese de mai atunci cand intru pe site!

Numai bine!

oanizbani 23 iun 2013 10:56:56

Re: Jurnal "Slabuta"
 
v-as pune eu un tiramisu pe care tocmai l-am mancat dar nu e recomandat.....
inainte de orice comentariu...si eu sunt la slabit numai k azi e duminica si am dreptul la o gustarica mai calorica:))

spor la slabit fetelor...si eu ma chinui

sandra24 26 iun 2013 19:31:13

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Slabuta,am cam lipsit in ultima vreme de la postat in jurnal,nu de la intrat pe site,si nu-mi pot scrie in jurnal..ce se poate face?Multumesc mult

marina19 05 iul 2013 21:53:50

Re: Jurnal "Slabuta"
 
as vrea sa imi reactivez si eu jurnalul :-*

lauritza 21 iul 2013 20:00:49

Re: Jurnal "Slabuta"
 
buna din nou dupa 2 ani tie si tuturor fetelor de pe site!
am o rugaminte...redeschiderea jurnalului meu sa pot posta acolo din nou...

nikole89 10 aug 2013 11:50:12

Re: Jurnal "Slabuta"
 
buna slabuta revin si eu ca graviduta:Dredeschide mi si mie jurnalul daca se poate pupicei

laurra 15 aug 2013 08:33:16

Re: Jurnal "Slabuta"
 
La multi ani, Marina!
Tot ce-ti doresti sa ti se implineasca:x:x:x
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=129

CCristina D 15 aug 2013 08:50:44

Re: Jurnal "Slabuta"
 
La multi ani !!!!
O zi frumoasa iti doresc!!!>:D<

Slabuta 17 aug 2013 22:50:06

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Multumesc pentru urari si ganduri bune>:D<

P.S. sunt bine, sanatoasa... dar foarte ocupata... nu am mai fost asa de activa "in scris", dar, nu este o zi in care sa nu continui discutiile si promovarea stilului de viata sanatos cu toti cei care intru in contact :)

O sa revin in jurnalul meu,... cand?! nu mai promit nimic... pur si simplu o sa ma reapuc de scris intr-o zi.

Va imbratisez cu drag si sunt mereu cu gandul la voi (imi lipsiti enorm)!>:D<

vio ce doreste sa slabeasca 20 aug 2013 14:34:06

Re: Jurnal "Slabuta"
 
http://forum.slabute.ro/slabuta/vio+...gine54553.html

Marina , ce spui ....a evoluat cumva ,baiatul meu ???? Multumesc , si daca ai timp ptiveste la mine in album ,.......mutumesc !!!!!!!!

Ema55 07 sep 2013 11:08:12

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Draga Marina, am trecut sa-ti urez ani multi cu sanatate si noroc cu ocazia sarbatoririi zilei de Sfanta Marie!:-*:-*:-*
Sa ai o zi frumoasa ca tine si toate visurile sa ti se implineasca, draga mea!>:D<>:D<>:D<

BORKED

rozica1965 08 sep 2013 08:35:33

Re: Jurnal "Slabuta"
 
LA MULTI ANI frumoasa Marina!!!!!! Toate florile din lume pt tine!!!! Sa ai o viata frumoasa si fericita!!!!![*1*][*128*][*21*][*21*][*21*]

yasemin 11 sep 2013 02:56:44

Re: Jurnal "Slabuta"
 
buna slabuta! nu stiu exact unde ar trebui sa scriu si sper sa nu deranjez foarte tare ca scriu aici, sper sa te gasesc asa mai usor.... as vrea sa scriu din nou in jurnalul meu si este arhivat, te rog mult daca poti sa mi-l dezarhivezi. multumesc!

pao pao 09 oct 2013 02:48:47

Re: Jurnal "Slabuta"
 
buna..am si eu o rugaminte la voii..cine imi poate spune cum imi pot schimba numele de profill???plss..multumesc:-*

valeriaheres 14 oct 2013 11:46:08

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna ziua! datorita faptului ca am lipsit motivat de pe acest sait jurnalul meu a ajuns la arhiva, te rog draga Marina sa ma ajuti cu dezarhivarea jurnalului astfel sa scriu din nou in jurnalul meu de care sincer iti spun imi este foarte dor.Multumesc mult si iti doresc o saptamana liniostita cu multe impliniri.

Olime 18 oct 2013 13:39:47

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 52)
Bine aţi venit la mine în jurnal.

Vă aştept aici la o cafeluţă de vorbă şi o prajiturică dietetică. :p

http://i122.photobucket.com/albums/o...uff/Coffee.jpg http://i475.photobucket.com/albums/r...e/fruitpie.jpg


Buna :)
Poate ma poti ajuta - am dezertat de pe forum din iulie, din anumite motive personale, dar as vrea sa revin.
Problema este ca atunci cand merg la mine in jurnal nu reuses sa scriu nici un mesaj, nu imi mai apar anumite butonele :)
Ce pot sa fac?
Mersi frumos,
Olime

kasty 04 nov 2013 09:43:18

Re: Jurnal "Slabuta"
 
buna slabuta draga
as dori si eu sa-mi dezarhivezi jurnalul daca se poate pentru ca mi-a revenit cheful de dieta si slabit, si cred ca fara ajutorul vostru nu voi reusi
te rog si iarta-ma pentru deranj
pup dulce

valeriaheres 05 nov 2013 10:02:06

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de valeriaheres (Post 1305180)
Buna ziua! datorita faptului ca am lipsit motivat de pe acest sait jurnalul meu a ajuns la arhiva, te rog draga Marina sa ma ajuti cu dezarhivarea jurnalului astfel sa scriu din nou in jurnalul meu de care sincer iti spun imi este foarte dor.Multumesc mult si iti doresc o saptamana liniostita cu multe impliniri.

Buna dimineata! revin cu aceeasi rugaminte de a-mi dezarhiva jurnalul...fara voi si incurajarile voastre nu pot sa-mi continui ce mi-am propus legat de dieta.Multumesc.:-*

lidiuta 08 nov 2013 11:53:18

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Si eu imi doresc, slabuta, sa am din nou acces la jurnalul meu. Multumesc de ajutor!>:D<:)

lacramioara2 20 nov 2013 14:44:41

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Slabuta draga, aceeasi solicitare. Multumesc

kasty 21 nov 2013 11:22:04

Re: Jurnal "Slabuta"
 
slabuta draga ne-ai uitat?
presupun ca exista un motiv pentru care nu ai mai intrat pe jurnalul tau si sper sa nu fie ceva grav
pup si numai bine

Nivara 21 nov 2013 11:30:55

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Bună Marina :), sper sa nu te superi ca te intreb dar as vrea sa stiu cand o sa-mi fie validate alimentele ce le-am adaugat la calculatorul nutritional? ;)

valeriaheres 26 nov 2013 08:42:45

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna dimineata Marina! multumesc foarte mult pentru dezactivarea jurnalului!
O zi frumoasa si mult succes in activitatea de zi cu zi!:-*>:D<

happygirldiana 26 nov 2013 09:54:56

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna, draga mea Marina!
Vad ca nici tu nu ai avut prea mult timp la dispozitie pentru a mai sta de vorba cu slabutele.....
Eu am revenit, sper sa ma pun pe picioare incet incet si sa redevin harnicuta de acum ceva timp :)
AM trecut sa te salut si sa iti urez o zi frumoasa si un cer cat mai senin!
Te pup!

lidiuta 26 nov 2013 10:50:46

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Multumesc, slabuta, pentru dezarhivare! O zi frumoasa!>:D<

kartika 22 dec 2013 18:29:31

Re: Jurnal "Slabuta"
 
BORKED
In prag de sarbatoare am venit sa-ti bucur sufletul cu o colinda.
Sarbatoarea Nasterii Mantuitorului sa o petreci cu cei dragi sufletului tau in pace liniste si bucurie!>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:32:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO