forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   JURNALE SLABIT SANATOS (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-sanatos/)
-   -   Jurnal "Slabuta" (http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-sanatos/jurnal-slabuta-44.html)

rozica1965 31 dec 2013 19:13:13

Re: Jurnal "Slabuta"
 
LA MULTI ANI Slabuta Marina!!!!!!!!:x:x
Sa ai un an nou bun in toate!!!!!!!!
Sa fii fericita !!!!!!!!
Domnul sa iti dea sanatate multa!!!!!!
Iti multumesc pt ca ai fondat acest site,iti multumesc ca ne-ai ''adunat'' aici,in casuta noastra virtuala!!!!!!!:x:x
LA MULTI ANI Vadmin!!!!!!!!>:D<>:D<

lidiuta 05 ian 2014 16:24:24

Re: Jurnal "Slabuta"
 
La multi ani, iti spun si eu cu intarziere. Sa ai un an bun, cu sanatate in primul rand, restul vine de la sine.:)
Multumim ca ne-ai ajutat cu acest forum!:)

ras_cristalin 15 mar 2014 10:42:17

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna, Marina!
Au trecut 100 de ani de cand am vorbit sau inca nu? :)
Mi-am cumparat cantar nou si mi-sm dat seama ca nu se mai poate in stilul asta, asa ca reincep cu mancatul sanatos si sportul. Sper sa vad kg topindu-se ca acum mult timp, cand slabeam cu spor pe acest forum.
Vestea cu tragedia suferita de Andra_aly m-a pus la pamant, nu pot sa cred... :(
Ma intreb cu ce am putea sa o ajutam.
Te pup, blonda frumoasa ce esti, mi-e dor tare de discutiile noastre.

Slabuta 19 ian 2015 12:16:22

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna ziua slabutelor! >:D<

Va doresc un an nou cu multe realizari, impliniri, sanatate si tot ce va doriti. :)

lidiuta 19 ian 2015 12:37:43

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Multumim!:)Si tu sa ai un an bun, cu impliniri pe toate planurile!

CezaraCezarului 19 ian 2015 12:53:04

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1371513)
Buna ziua slabutelor! >:D<

Va doresc un an nou cu multe realizari, impliniri, sanatate si tot ce va doriti. :)

Mulțumim pentru urări, Marina! Să avem toate un an slăbuț în kilograme și grăsuț în realizări. >:D<

Slabuta 19 ian 2015 16:05:19

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Multumesc Lidiuta, multumesc Diana! :)

Frumos spus Diana, sa fie asa ! :D

happygirldiana 19 ian 2015 17:17:56

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Un an nou plin de bucurii, Marina, draga!
Ce faci? Te-ai "intors" definitiv? :x

Slabuta 19 ian 2015 18:54:57

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1371555)
Un an nou plin de bucurii, Marina, draga!
Ce faci? Te-ai "intors" definitiv? :x

La multi ani Diana >:D<
Sunt bine, multumesc.
Incerc sa revin, nu doar cu activitatea de scriere, ci si cu sportul. :) Imi aduc aminte cu drag de discutiile noastre.
Din pacate, timpul nu imi mai permite sa petrec la fel de multe ore, dar promit ca voi scrie cat de des pot. :)

happygirldiana 19 ian 2015 19:06:54

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1371566)


La multi ani Diana >:D<
Sunt bine, multumesc.
Incerc sa revin, nu doar cu activitatea de scriere, ci si cu sportul. :) Imi aduc aminte cu drag de discutiile noastre.
Din pacate, timpul nu imi mai permite sa petrec la fel de multe ore, dar promit ca voi scrie cat de des pot. :)

Of, Slabutule... Chiar mi-era dor de tine, nu prea te-am vazut nici pe facebook.
Mie imi spui de sport... Incerc sa revin si eu la forma fizica de altadata, dar e greu... Greu, dom'le...
Cu pictura? Cum mai esti?
Iti urez mult spor in toate, sper sa te citesc mai des :-D

Slabuta 19 ian 2015 22:05:27

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1371568)

Of, Slabutule... Chiar mi-era dor de tine, nu prea te-am vazut nici pe facebook.
Mie imi spui de sport... Incerc sa revin si eu la forma fizica de altadata, dar e greu... Greu, dom'le...
Cu pictura? Cum mai esti?
Iti urez mult spor in toate, sper sa te citesc mai des :-D

Nu prea mai am timp de lucrurile pe care inainte le faceam :) Oricum nu am treaba cu facebook-ul.

Trebuie sa ne revenim. ;) Eu studiez cu ce sa incep :D Vreau ceva viguros, dar mi-e teama sa nu pot "duce" dupa aceasta pauza. Si ma gandesc sa o iau usurel, "batraneste" :D cu niste exercitii de pilates, eventual callanetics... si mai apoi, aerobic... mai alert :)

Foarte bine cu pictura. :)

Tu? Cum este viata in 2? :)

roxy04 20 ian 2015 08:28:56

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna slabuta un an nou cu multe realizari sisa te vedem cat mai des pe aici...apropo jurnalele noastre care au fost arhivate vor mai fi vrodata dezarhivate???;)Multumesc!

happygirldiana 20 ian 2015 10:13:13

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1371599)


Nu prea mai am timp de lucrurile pe care inainte le faceam :) Oricum nu am treaba cu facebook-ul.

Trebuie sa ne revenim. ;) Eu studiez cu ce sa incep :D Vreau ceva viguros, dar mi-e teama sa nu pot "duce" dupa aceasta pauza. Si ma gandesc sa o iau usurel, "batraneste" :D cu niste exercitii de pilates, eventual callanetics... si mai apoi, aerobic... mai alert :)

Foarte bine cu pictura. :)

Tu? Cum este viata in 2? :)

Batraneste, bine zici Marina... :-)
E bine ca poti face Pilates. Am incercat si eu de vreo doua ori dar nu reusesc. Nici nu ma incanta prea tare dar banuiesc ca sunt utile exercitiile respective.
Eu tot cu Turbo jam si 30 days shred sunt, acum am intrat in paine bine. La inceput am facut doar 30 de min pe zi, acum ma incumet si la 50. Mai greu dar reusesc.

Viata in 2? Minunata! Sincer si fara exagerare. Cunosteam viata in doi dar... Nu cum o cunosc si o traiesc acum. Nu compar, nu cantaresc ce a fost si ce este, doar ca, asa cum am mai spus de cand il am pe sot alaturi, acum pot sa simt ce inseamna sprijin, comunicare, critica constructiva, sfaturi, ajutor de toate felurile. E bine, sunt bine si suntem bine, multumim lui Dumnezeu. Trebuia sa iasa si soarele, nu? :-)

Khali 20 ian 2015 11:16:51

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna, Marina! Ma alatur si eu celor foarte entuziasmate ca te 'vad ' din nou activa aici! Ca si pe draga noastra Andra, de altfel!

Sa ai un 2015 excelent pe toate planurile!

Si, desigur, tare ne-am bucura sa te vedem si la o vorba mai des pe aici! >:D<

Slabuta 27 ian 2015 12:12:44

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 1371622)
Buna slabuta un an nou cu multe realizari sisa te vedem cat mai des pe aici...apropo jurnalele noastre care au fost arhivate vor mai fi vrodata dezarhivate???;)Multumesc!

Buna Roxy,

Am activat jurnalul tau.
Sa fie intr-un ceas bun revenirea :)

Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1371655)


Batraneste, bine zici Marina... :-)
E bine ca poti face Pilates. Am incercat si eu de vreo doua ori dar nu reusesc. Nici nu ma incanta prea tare dar banuiesc ca sunt utile exercitiile respective.
Eu tot cu Turbo jam si 30 days shred sunt, acum am intrat in paine bine. La inceput am facut doar 30 de min pe zi, acum ma incumet si la 50. Mai greu dar reusesc.

Viata in 2? Minunata! Sincer si fara exagerare. Cunosteam viata in doi dar... Nu cum o cunosc si o traiesc acum. Nu compar, nu cantaresc ce a fost si ce este, doar ca, asa cum am mai spus de cand il am pe sot alaturi, acum pot sa simt ce inseamna sprijin, comunicare, critica constructiva, sfaturi, ajutor de toate felurile. E bine, sunt bine si suntem bine, multumim lui Dumnezeu. Trebuia sa iasa si soarele, nu? :-)

Buna Diana,

Mi-am promis ca urmatorul mesaj pe care il scriu aici va fi in ziua in care ma voi apuca de sport :)
Prin urmare, astazi am revenit la ale "noastre"... :)

Ma bucur ca va merge bine si ca va intelegeti. Asa sa fie si in continuare >:D<

Citat:

Anterior postat de Khali (Post 1371670)
Buna, Marina! Ma alatur si eu celor foarte entuziasmate ca te 'vad ' din nou activa aici! Ca si pe draga noastra Andra, de altfel!

Sa ai un 2015 excelent pe toate planurile!

Si, desigur, tare ne-am bucura sa te vedem si la o vorba mai des pe aici! >:D<

Buna Khali,


Asemenea iti doresc si tie. :)

Se pare ca "revin" usurel. :)

mika_me 27 ian 2015 16:07:18

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna Slabuto si La Multi Ani pentru 2015.

Mi-am facut un nou jurnal pe site dar dat fiind faptul ca nu am mai postat in el de ceva timp, cred ca a fost arhivat. Mi-l poti activa, te rog?

Multumesc

Sabine_28 27 ian 2015 19:31:35

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Marina, ce mai faci tu, cum esti? Cand ai timp mai povesteste-ne de tine, ca la o intalnire nici nu indraznesc sa sper :)

Pupici>:D<

Slabuta 27 ian 2015 21:43:57

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 1372749)
Buna Slabuto si La Multi Ani pentru 2015.

Mi-am facut un nou jurnal pe site dar dat fiind faptul ca nu am mai postat in el de ceva timp, cred ca a fost arhivat. Mi-l poti activa, te rog?

Multumesc

Buna seara Mika,

Ma bucur sa te revad :)
Tocmai ti l-am activat, sa fie cu noroc :>

Citat:

Anterior postat de Sabine_28 (Post 1372767)
Marina, ce mai faci tu, cum esti? Cand ai timp mai povesteste-ne de tine, ca la o intalnire nici nu indraznesc sa sper :)

Pupici>:D<

Buna seara Sabi,

Sunt foarte bine :)) pe toate planurile (inclusiv kilograme in plus dupa sarbatori ;) )

Eu am program dupa amiaza luni-vineri, iar sambata-duminica 9-21.30. Deci, in timpul saptamanii numai in prima jumatate as putea veni sau in weekend dupa 22.00. ;;) Mi-as dori o intalnire chiar si in aceste conditii :)

Cum stai cu pregatirile? ;;)

Slabuta 27 ian 2015 21:47:18

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Incep si eu cu raporturile b-)
Asa de la o marti :D

CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 12:00
Portocale proaspete, 510g - 240 calorii
Iaurt Activia cu fibre, Danone, 200g - 198 calorii

Prânz, ora 14:25
Carne de pui, broiler sau fryer (pui intre 7 - 13 saptamani), pulpa de pui, carne macra, gatita, la cuptor, fripta, 140g - 268 calorii
Carne de pui, broiler sau fryer (pui intre 7 - 13 saptamani), piept, carne macra, gatit, innabusit, 85g - 129 calorii
Muraturi asortate, 200g - 36 calorii

Cina, ora 21:50
Sote de legume, Cetateregala, 350g - 149 calorii
Carne de porc, afumata, rasol anterior, pulpa, carne slaba (degresata), fripta, 120g - 204 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1224 calorii

ACTIVITATI FIZICE
Aerobica, general, 50min - 288 calorii
Metabolism bazal - 1270 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1558 calorii

Sabine_28 27 ian 2015 22:10:27

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Buna seara Sabi,

Sunt foarte bine :)) pe toate planurile (inclusiv kilograme in plus dupa sarbatori ;) )

Eu am program dupa amiaza luni-vineri, iar sambata-duminica 9-21.30. Deci, in timpul saptamanii numai in prima jumatate as putea veni sau in weekend dupa 22.00. ;;) Mi-as dori o intalnire chiar si in aceste conditii :)

Cum stai cu pregatirile? ;;)
Mama, ce program ai, mai ales in wk, dar pt ca iti place ceea ce faci, nu cred ca ti se pare greu :) Si vinerea la cat termini, mai devreme de 22.00? Poate ne putem vedea asa, m-as bucura sa ne vedem.
Cu pregatirile stau aproximativ bine, sper sa rezolv cat mai repede si problema nasilor si foto video, si ma voi mai relaxa putin :)

Multi pupici si spor in tot ceea ce ti-ai propus>:D<

Slabuta 28 ian 2015 22:15:13

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Raport 28.01.2015

CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 10:37
Stelute de branza cu smantana, cottage cheese, Lacteea, 360g - 299 calorii
Fulgi de migdale decojite, Stilla Natura, 10g - 63 calorii
Mix seminte Pirifan, 5g - 29 calorii

Prânz, ora 15:30
Sote de legume, Cetateregala, 420g - 178 calorii

Gustare 2, ora 19:42
Miere de papadie, 25g - 85 calorii

Cina, ora 18:20
Macrou, regal, gatit, la cuptor/grill/tigaie, 85g - 114 calorii
Muraturi asortate, 120g - 22 calorii

Gustare 3, ora 22:12
Baton cu prune, tărâţe de ovăz şi migdale Tranzit Mix, Pirifan, 40g - 136 calorii
Grepfruit rosu, 200g - 84 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1010 calorii

ACTIVITATI FIZICE
Mers 5 mile/ora (8 km/h), 30min - 189 calorii
Metabolism bazal - 1270 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1459 calorii

Slabuta 28 ian 2015 22:27:00

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de Sabine_28 (Post 1372791)
Mama, ce program ai, mai ales in wk, dar pt ca iti place ceea ce faci, nu cred ca ti se pare greu :) Si vinerea la cat termini, mai devreme de 22.00? Poate ne putem vedea asa, m-as bucura sa ne vedem.
Cu pregatirile stau aproximativ bine, sper sa rezolv cat mai repede si problema nasilor si foto video, si ma voi mai relaxa putin :)

Multi pupici si spor in tot ceea ce ti-ai propus>:D<


Buna seara Sabi,

Eu nu am probleme cu programul, imi place tot ce fac.
Luni-vineri, la fel 21.30. Si vineri nu prea ies pe nicaieri, pentru ca e singura zi din saptamana cand incep mai devreme, la 13.00 si urmeaza 2 zile (sambata si duminica) cam pline.

In restul zilelor din saptamana se poate dupa 22.00 :)

Ati facut deja "demersuri"?... in sensul nasilor? Sau inca va ganditi.
Foto, video sa alegi ceva bun, ca acestea nu se mai pot dupa nunta "corecta". :)

Spor in a rezolva toate la timp si cat mai bine posibil :)>:D<

Slabuta 29 ian 2015 21:14:56

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Raport 29.01.2015

CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 09:35
Baton cu prune, tarate de ovaz si portocala + Omega 3 Tranzit Mix, Pirifan, 40g - 144 calorii
Baton cu smochine, tarate de ovaz si curmale + Fibre Tranzit Mix, Pirifan, 40g - 144 calorii

Prânz, ora 14:30
Cartofi scazuti, la cuptor, 220g - 153 calorii
Sos Tartar, Vita Star, 20g - 96 calorii
Macrou, regal, gatit, la cuptor/grill/tigaie, 85g - 114 calorii
Supa din piept pui, 500ml - 200 calorii

Gustare 2, ora 20:12
Grepfruit rosu, 210g - 89 calorii

Cina, ora 21:12
Macrou, regal, gatit, la cuptor/grill/tigaie, 85g - 114 calorii
Sote de legume, Cetateregala, 520g - 220 calorii
Grepfruit rosu, 130g - 55 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1329 calorii

ACTIVITATI FIZICE
Zumba, normal, 50min - 345 calorii
Metabolism bazal - 1270 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1615 calorii

Sabine_28 01 feb 2015 13:25:09

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 1372981)



Buna seara Sabi,

Eu nu am probleme cu programul, imi place tot ce fac.
Luni-vineri, la fel 21.30. Si vineri nu prea ies pe nicaieri, pentru ca e singura zi din saptamana cand incep mai devreme, la 13.00 si urmeaza 2 zile (sambata si duminica) cam pline.

In restul zilelor din saptamana se poate dupa 22.00 :)

Ati facut deja "demersuri"?... in sensul nasilor? Sau inca va ganditi.
Foto, video sa alegi ceva bun, ca acestea nu se mai pot dupa nunta "corecta". :)

Spor in a rezolva toate la timp si cat mai bine posibil :)>:D<

Complicat program ai :) Pai atunci ne vedem intr-o sambata seara, ca sa fie ok pt toata lumea :) Eu wk viitor sunt la Barcelona, as putea celalalt, dar e 14 febr si ma gandesc ca poate fetele sarbatoresc Valentine's :) Pe 21 febr sunt la un botez, dar masa incepe la 14.30, nu cred ca tine pana seara tarziu :) Daca nu, pe 28 febr, ca se apropie si 1 martie :) Nu stiu cate vom fi la intalnire, dar vedem, poate vor fete noi sa vina sa ne cunoastem :)

Saptamana asta ma intalnesc cu o prietena si ii voi propune sa ne fie nasi, sper sa accepte, ca nu vreau sa-i bag la cheltuieli, dar imi doresc sa fie cineva cu care ma inteleg bine, pana la urma asta e important, nu cat imi da la masa :)

Pupici si spor la treaba>:D<

LOREDANA99 07 feb 2015 09:29:03

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna dimineața!

O poti ajuta pe Cristina Mutu (mutulica) sa si activeze jurnalul?

Multumim! :-*

roxy04 01 mar 2015 20:59:11

Re: Jurnal "Slabuta"
 
La multi ani de 1 martie, o primavara frumoasa!>:D<>:D<>:D<

roxy04 04 mai 2015 08:29:30

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Slabuta dezarhiveaza mi si mie jurnalele te rog mult, ca nu stiu ce s-a intamplat, sunt ocupata cu munca si nu prea am timp sa intru si cand intru sunt arhivate, ar trebui prelungit timpul in care se arhiveaza ca lumea nu prea mai are timp sa intre asa de des.multumesc si sper ca vor fi dezarhivate cat mai repede

CCristina D 12 mai 2015 11:40:43

Re: Jurnal "Slabuta"
 
[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Teal"][SIZE="3"]Buna!! Te.as ruga tare mult sa.muli dezarhivezi si jurnalul meu...bebe al meu îmi ocupa 90%din timp

roxy04 26 mai 2015 10:36:44

Re: Jurnal "Slabuta"
 
[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkOrchid"][SIZE="4"]
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1381896)
Buna!! Te.as ruga tare mult sa.muli dezarhivezi si jurnalul meu...bebe al meu îmi ocupa 90%din timp



slabe sanse........cam abandonat acest site. paginile lor nu se arhiveaza dar daca noi nu intram un timp (ca fiecare mai avem si probleme in viata)imediat se arhiveaza.....urat ar trebui scoasa asta cu arhivarea jurnalului ca pe multe fete le am auzit ca se plangeau k e urat ce se intampla. bafta la dezarhivare;)

Sabine_28 26 mai 2015 13:31:18

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 1382725)


slabe sanse........cam abandonat acest site. paginile lor nu se arhiveaza dar daca noi nu intram un timp (ca fiecare mai avem si probleme in viata)imediat se arhiveaza.....urat ar trebui scoasa asta cu arhivarea jurnalului ca pe multe fete le am auzit ca se plangeau k e urat ce se intampla. bafta la dezarhivare;)

Buna,
Nu stiu la care "lor" te referi, pt ca, in afara de jurnalul Slabutei, care este permanent, toate se arhiveaza dupa 2 luni. Acest forum este cam pustiu pt ca din ce in ce mai putine fete scriu, lumea prefera sa citească, ori ce ai putea citi daca nimeni nu scrie. Oricum, toata activitatea pe slabute este voluntara, sa nu crezi ca cineva a facut-o pt bani. Asa cum tu ai avut problemele, si moderatoarele au probleme.
Poti oricând sa iti faci un alt jurnal de care sa ai grija sa nu ti se mai arhiveze.
Succes la slăbit!

roxy04 27 mai 2015 11:36:08

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de Sabine_28 (Post 1382730)
Buna,
Nu stiu la care "lor" te referi, pt ca, in afara de jurnalul Slabutei, care este permanent, toate se arhiveaza dupa 2 luni. Acest forum este cam pustiu pt ca din ce in ce mai putine fete scriu, lumea prefera sa citească, ori ce ai putea citi daca nimeni nu scrie. Oricum, toata activitatea pe slabute este voluntara, sa nu crezi ca cineva a facut-o pt bani. Asa cum tu ai avut problemele, si moderatoarele au probleme.
Poti oricând sa iti faci un alt jurnal de care sa ai grija sa nu ti se mai arhiveze.
Succes la slăbit!

ok toata lumea are probleme, atunci sa nu se mai arhiveze jurnalele pentru ca se va umple forumul de jurnale arhivate, daca de fiecare data cand se arhiveaza facem altul, apropo am facut altul si a fost si acela arhivat si nu cred ca au trecut 2 luni, inainte parca nu se arhivau asa repede.Timpul este din ce in ce mai scurt asa ca persoanele intra la fel ca si moderatori din ce in ce mai putin datorita problemelor de zi cu zi, in concluzie eu nu am treaba cu nimeni decat sa scoata arhivarea jurnalelor dupa 2 luni sau sa puna un timp mai lung gen 6 luni un an in care daca nu intri sa se arhiveze.Bafta la slabit!

alinutza656 25 aug 2015 12:14:19

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna Slabuta. Am revenit cu aceeasi vesnica problema, kilograme in plus,singura scuza e bebe de 2,5 luni.
Daca se poate te rog sa imi dezarhivezi jurnalul, printre biberoane si scutece poate reusesc sa stau de vorba si cu voi:)

mvthebest 21 oct 2015 09:22:39

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Bună Slabuța !
Îmi dezactivezi și mie, te rog, jurnalul. ;;)
Mulțumesc frumos ! O zi frumoasă !:-*

Rusu Laura 21 oct 2015 20:21:49

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Ciao!!!
Vai ce dor mi-a fost de voi!!!
As vrea sa imi reincep activitatea si te rog mult dezarhiveaza-mi jurnalul!
Cum merge treaba? Nu am vb de multa vreme!
te pup :-*

mvthebest 24 oct 2015 13:26:55

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Ceau Slabuta, ma ajuti si pe mine te rog, tot imi apare ca am 3 notificarii si cand dau click nu imi apare nimic...:-/

rozica1965 15 dec 2015 15:47:18

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna,Marina!
Te roaga o fata,cosmodana ,sa ii validezi inregistrarea.Are cont din primavara si nici pana acum nu a primit confirmarea. Ca ea cred ca sunt multe persoane.
Multumesc!:-*:-*

Michelina 15 dec 2015 16:22:51

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Daca Marina vrea, eu as putea sa o ajut sa administreze site-ul. Nu ma pricep, n-am mai facut asta niciodata dar pot invata repede.

mihaela2011 03 ian 2016 18:55:27

Re: Jurnal "Slabuta"
 
Buna ,Marina si la multi ani!
Te-as ruga,daca se poate,sa mi se dezarhiveze jurnalul.Multumesc[*55*]

Slabuta 24 ian 2018 12:07:58

Re: Jurnal "Slabuta"
 
La Multi Ani tuturor membrilor comunitatii!

Va doresc un an nou imbelsugat, cu multa sanatate, realizari si multe motive de bucurie! >:D<:-*

yssalia 28 feb 2019 13:17:04

Re: Jurnal "Slabuta"
 
pe unde va gasesc?


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:23:17.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO